Które góry wybrać w maju na wyjazd z 9-latkiem?

Posiadając małe dziecko nie trzeba rezygnować z górskich wypraw i wycieczek, wręcz przeciwnie - czy może być coś lepszego niż zaszczepienie własnej latorośli miłości do gór?

Moderator: Moderatorzy

magda75

Ulubione góry: Karkonosze, Tatry

Re: Które góry wybrać w maju na wyjazd z 9-latkiem?

Cz 25 maja, 2017

Byłam i wróciłam. Dziękuję wszystkim za pomoc. Weszliśmy na Rakonia, Wołowiec odpuścilam ze wzgl. na deszcz i mgłę. Byliśmy na Kończystym przez Trzydniowiańskim,na Moku w deszczu, czyli bez Świstowki, Kasprowy przez Halę Kondratową, Ornak ze Smrwczyńskim, Murowaniec przez Boczań a powrót przez Jaworzynkę z zaliczeniem stawow Czarnego i Zielonego plus jaskinie: Mroźna, Mylna i Smocza Jama. Jeszcze spacer do Siklawicy przez Malą Łąkę i z zajrzeniem do Dziury. Przez 9 dni chodzenie po górach. Dziecko szczęśliwe. Ja też. I mamy ochotę na więcej s przyzzłym roku. Pozdrawiam- Magda.

Lucass
Administrator forum

Ulubione góry: Małe Pieniny i Kan-goory ;-)

Cz 25 maja, 2017

Skoro średniawa pogoda i miejscami przypominające zimę warunki Was nie zniechęciły, to pogratulować! :)
I do zobaczenia!
www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
- Martin Gore - DM

magda75

Cz 25 maja, 2017

Była burza, deszcz i mgly, ale też słońce. Poza tym góry we mgle i deszczu- mimo braku widoków- mają swój urok.

Kubas

Ulubione góry: Bieszczady

Wt 30 maja, 2017

I gdzie byliście ze swoimi dziecmi w maju?

magda75

So 03 cze, 2017

Byłam i wróciłam. Dziękuję wszystkim za pomoc. Weszliśmy na Rakonia, Wołowiec odpuścilam ze wzgl. na deszcz i mgłę. Byliśmy na Kończystym przez Trzydniowiańskim,na Moku w deszczu, czyli bez Świstowki, Kasprowy przez Halę Kondratową, Ornak ze Smrwczyńskim, Murowaniec przez Boczań a powrót przez Jaworzynkę z zaliczeniem stawow Czarnego i Zielonego plus jaskinie: Mroźna, Mylna i Smocza Jama. Jeszcze spacer do Siklawicy przez Malą Łąkę i z zajrzeniem do Dziury. Przez 9 dni chodzenie po górach. Dziecko szczęśliwe. Ja też. I mamy ochotę na więcej s przyzzłym roku. Pozdrawiam- Magda.
Kubas napisał(a):I gdzie byliście ze swoimi dziecmi w maju?

magda75

So 03 cze, 2017

I już wiem, że następny raz to we wrześniu, że w lutym rezerwuję schroniska, że 2 tygodnie- tydzień nasze: Czerwone Wierchy, Wołowiec, Kasprowy od strony Murowańca i Giewont, a później w słowackie. I Kubas: byłam sama bez mężą z 1 prawie dziewięciolatkiem. Cieszę się, że daliśmy radę.

Lucass
Administrator forum

Ulubione góry: Małe Pieniny i Kan-goory ;-)

Pn 05 cze, 2017

magda75 napisał(a):I już wiem, że następny raz to we wrześniu,
Słuszny wybór. :)
www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
- Martin Gore - DM

RozaRozalia

Ulubione góry: Sowie

Cz 22 cze, 2017

Moje ukochane Góry Sowie! Łatwe szlaki, piękne widoki.

Poprzednia strona
Powrót do Z dziećmi w góry