tanie spanie?

Dyskusje o górach i turystyce górskiej. Jeśli Nie Wiesz gdzie napisać, istnieje duża szansa że należy do zrobić właśnie tu.

Moderator: Moderatorzy

tanie spanie?

Postprzez dianek » Wt 15 lut, 2005

gdzie spicie bedac w gorach? macie jakies tanie, sprawdzone miejsca? :> a moze cos wybitnie klimatycznego gdzie moglibyscie siedziec caly rok i nie chcielibyscie stamtad wychodzic? piszcie :)
dianek

Ulubione góry: wypukłe :P

Re: tanie spanie?

Postprzez Michał » Wt 15 lut, 2005

Hawiarska Koliba,przy żółtym szlaku z Ochotnicy-bardzo fajna chatka:-
) Poza tym dużo bacówek-gdzie tez można się przespać.
Michał

Postprzez szmyf » Wt 15 lut, 2005

heh - hawiarska :D w sumie to naprawde jest klimatyczne miejsce - jakby ktos planowal tamte rejony na weekend 25-27.02 to zapraszam
szmyf

Postprzez michal2911 » Wt 15 lut, 2005

Jeżeli lato to baza namiotowa na Halach Gorcowskich albo na Lubaniu:-)
michal2911

hawiarska?! a gdzie to jest?:P sorki-niebardzo jeszcze gory kojarze...
a wypad planujemy na pierwszy weekend marca- zbieramy chetnych jak najbardziej:D
a co z cenami? jak to wszystko stoi?
dianek

www.hawiarska.prv.pl
Tam jest mapka dojścia.Jeżeli chciałbyś iść z Góry od Turbacza może byc nie przetarte.Na dzisiaj szlak zielony z Turbacza w kierunku Gorca jest przetarty tylko do Jaworzyny Kamienickiej.Z Ochotnicy podejście jest krótsze żółtym szlakiem dolina potoku Jaszcze pózniej skręca sie w lewo (tablica z drogowskazem) i ścieżka do chatki:-)
pozd
michal2911

hm...przetarte, nieprzetarte- jesli nas bedzie wiecej niz 2 osoby [jak ostatnio na krupowej] to moze sie conieco przetrze:D ktos kiedys musi- ja nie ludzie to wiosna:) no...i moze rzeczywiscie skorzystamy z tej chatki:D
dianek

Ja sam miałem ostatnio przyjemnośc przecierać szlak żółty z przeł Borek na Czoło Turbacza-jestem cwany bo mam tury:-)
michal2911

idz sie z turami schowaj:P od czasy krupowej mam srednie uczucia co do turow..ale to sie dowiecie jutro/pojutrze czemu:P masarka...
a swoja droga to ja tylko bralam czynny udzial w przecieraniu szlaku:] ale butami-bez turowek:P
ps. a moze mialbys ochote sie rpzejsc z nami?:P bo ja mam ochote pozbierac ludziow i zrobic klimatyczna wyprawe:D
ktos moze oprocz mnie moze ma takei zdanie?:P
[s_punk ciebie przypadkiem brudasie sie nie pytam:P i nie rob mi przypadkiem konkurencji na forum;) pozdrawiam:P]
dianek

Pewnie butki obtarły:-) Ja sie inaczej w górach nie poruszam zima a pasowałoby jakies kołeczka wypatentować do chodzenia latem:-) No moze narazie nie wiem co bede porabiał:-)
michal2911

spx:)
dianek

no haloooo

Postprzez s_punk » Śr 16 lut, 2005

dobra, kilmatyczna wyprawa nie jest zla:D i trzeba bedzie sprawdzic ta Hawiarska:) ...a jak bedzie powyzej 10zl to ci reszte zafunduje:P sciskam:)
s_punk

Postprzez dianek » Śr 16 lut, 2005

jest 12zl:P jakos te dwa zeta uzbieram moze;) pozdro:P
dianek

Postprzez Marcin Cz-wa » Śr 16 lut, 2005

Witam
Jakby ktoś miał ochotę wybierać sie na Pilsko i okolice to polecam chatke studencką w Sopotni Wielkiej (od przystanku PKS prowadzi szlak "chatkowy" około 15 min). Tanio jest z pewnością, warunki prawie spartańskie ale za to klimat i ekipa niesamowita (schodziłem juz kilkanaście lat po górach i nie spałem w bardziej klimatycznym miejscu). Tak wiec polecam
Marcin Cz-wa

Postprzez dianek » Śr 16 lut, 2005

ooo...dzieki wielkie, planujemy wypad w czerwcu/lipcu na pilsko od ali krupowej [alo od osielca zapewne] i tani nocleg w okolicach pilska sie baardzo przyda:D bo na hali miziowej ceny nieziemskie:/ [dla mnei 20zl to za duzo:P;)]
dianek

Następna strona

Powrót do Rozmowy o górach