Wiosna 2020

Dyskusje o górach i turystyce górskiej. Jeśli Nie Wiesz gdzie napisać, istnieje duża szansa że należy to zrobić właśnie tu.

Moderator: Moderatorzy

Maro99

Ulubione góry: Karpaty

Wiosna 2020

Pn 18 lis, 2019

Witam. Naszła mnie ochota na wybranie się wiosną w Bieszczady. Oczywiście konkretne miejsce, nocleg i trasa są jeszcze w planach, ale czy uważacie, że to dobry termin? Nie mam zbytniego doświadczenia, ale uwielbiam Bieszczady, jednak czy ta pora roku... niesie za sobą jakieś zagrożenia? Myślę o kwietniu.

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Re: Wiosna 2020

Wt 19 lis, 2019

Wiosna w górach, tam gdzie bukowina, może ci pokazać magię przebudzenia lasu. Oczywiście można się tam jeszcze spotkać z zimą ale dni już są długie więc i codzienna wędrówka może cię przenieść dalej. Śnieg już stopniał no i las jeszcze nie ma liści więc rozpościerają się widoki, których nie zobaczysz gdy las się przebudzi. Ludzi na szlakach nie ma albo jest bardzo mało. W Bieszczadach trzeba się liczyć, ze spotkaniem niedźwiedzicy z młodymi...
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

Powrót do Rozmowy o górach