VI Forumowe Andrzejki 23-24.11.2013

Wszystko o chatce e-Górali, sztafecie, koszulkach, naszywkach i innych ciekawych pomysłach forumowiczów.

Moderator: Moderatorzy

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

VI Forumowe Andrzejki 23-24.11.2013

Pt 25 paź, 2013

Witam,

w związku z faktem, iż temat jest już poruszany w innych wątkach od jakiegoś czasu, postanowiłem założyć ten.
Jak co roku, tak i teraz chciałbym zaprosić na górską imprezę andrzejkową. W tym roku tak naprawdę ostatni pełny weekend listopada przypada na 23-24. W tym też terminie zarezerwowałem całą chatę u Staszka na Gibasach. Z racji tego iż chata nie jest duża ilość miejsc wynosi max. 25, bardziej odważni mogą spać w namiocie lub na poddaszu. Z ekipy poza forumowej mam już chętnych ok. 10 osób, dlatego proszę o szybką decyzję tych, którzy chcą spać w bardziej komfortowych warunkach (gleba na materacu w ciepłym pomieszczeniu).

http://gibasy.prv.pl/
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Anka11

Ulubione góry: GORCE, SĄDECKI, TATRY

Re: VI Forumowe Andrzejki 23-24.11.2013

Wt 29 paź, 2013

cześć-jakie masz plany - jeżeli chodzi o imprezę. Jestem takim trochę starszym użytkownikiem i czy dla takich znajdzie się również miejsce. Natomiast bardzo podoba mi się lokalizacja imprezy. Pozdrawiam

Żaku
Administrator forum

Śr 30 paź, 2013

Konkretne plany przedstawię nieco później, w każdym razie można się będzie do mnie dołączyć lub zorganizować coś swojego i spotkać się tylko na wieczornej imprezie przy ognisku. A co do wieku, to zapraszamy każdego, po pierwszym spotkaniu sama ocenisz jak się z nami dogadujesz :)
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

moskal

Ulubione góry: Gorce, Tatry

N 03 lis, 2013

Prawdopodobnie będę z rana lub koło południa 23.11 proszę o miejsce (gleba na materacu w ciepłym pomieszczeniu) :) do zobaczenia.

Żaku
Administrator forum

Pn 04 lis, 2013

Miejsce masz zarezerwowane, a co z pozostałymi? Ktoś jeszcze chętny na 100%?
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

mMa

Ulubione góry: Gorce

Pn 04 lis, 2013

Ja też poproszę jak wyżej o ciepłe i miękkie miejsce noclegowe ;)

Amelia

Ulubione góry: Wszelkie, gdzie nie ma stonki:P

Cz 07 lis, 2013

chętnie, ale nie ten weekend:(- school :evil: . Jakoś szybko te Andrzejki;P
Nie chodź utar­ty­mi dro­gami, bo się pośliźniesz.

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

So 09 lis, 2013

Żaku napisał(a):a co z pozostałymi?

Niestety, niektórzy pozostali pozostaną "na płaskim". Znów mam robotę w Krakowie na cały weekend. Ale po robocie połączę się z Wami mentalnie nad jakimś browarem.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Żaku
Administrator forum

Wt 12 lis, 2013

Amelia napisał(a):chętnie, ale nie ten weekend:(- school :evil: . Jakoś szybko te Andrzejki;P

Andrzeja co prawda jest 30, ale ostatni pełny weekend listopadowy to już 23-24, gdyż 1 grudnia to już adwent.

Marku współczuję, choć z Krakowa na Gibasy to nie tak daleko, może dojedziecie z Aśką na rowerach na wieczorną imprezę?

PS: Lista chętnych:

:arrow: moskal;
:arrow: mMa;
:arrow: Żaku + 5.
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Aleksandra

Ulubione góry: Beskid Myślenicki,Czarnohora

Śr 13 lis, 2013

:arrow: Ola i Szymon
"Nigdy się nie poddawaj, zawsze się uśmiechaj" Chrissie Wellington

Czort

Ulubione góry: Karpaty

Pt 15 lis, 2013

Wygląda na to, że również dołączę do "niektórych pozostałych". Na ten weekend raczej będę miał doła (Jasielsko-Sanockiego) i ugrzęznę logistycznie. Niemniej, kieliszki na toast za e-górali będę miał przygotowane.
===============================
Tymczasem na horyzoncie - refraktor.pl

Zbiór paplanin geologicznych - sekwencjaboumy.blogspot.com

Omnia mea mecum porto...

Iza

Cz 21 lis, 2013

:arrow: Ola i Szymon
:arrow: Iza
Żaku napisał(a):Konkretne plany przedstawię nieco później
Mam nadzieję, że nie w sobotę rano, tylko zdziebko wcześniej:)

Żaku
Administrator forum

Pt 22 lis, 2013

Już spieszę z informacjami:

My wyjeźdzamy z Siemianowic o godz. 10, musimy pozbierać parę osób, wiec na miejscu będziemy ok. 12 (jeśli korki pozwolą). Samochody zostawiamy w Kocierzu Rychwałdzkim przy kościele i szlakiem zielonym podąrzamy w kierunku Gibasów, po drodze zwiedzamy Zamczysko i Czarne działy. W niedzielę kierujemy się na Grotę Komonieckiego i dalej przez Łamaną Skałę, Potrójną (chatę) i Basie schodzimy do samochodów. Jeżeli komuś pasuje taka trasa to zapraszam, jeśli nie to widzimy się wieczorem w chałupie. Jeśli tylko nie będzie mega ulewy (a zapowiada się, że nie będzie), to robimy ognisko, więc proszę zabrać coś do przypieczenia na nim.
Do zobaczenia!
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Powrót do Pozostałe inicjatywy