Art of Freedom

Wszystko o chatce e-Górali, sztafecie, koszulkach, naszywkach i innych ciekawych pomysłach forumowiczów.

Moderator: Moderatorzy

medes3

Ulubione góry: Tatry

Art of Freedom

So 10 lis, 2012

czy ktoś potrafi załatwić pełną wersję najlepszego tegorocznego filmu górskiego "Art of Freedom"?
ten film jest rewelacyjny, a nigdzie go nie można dostać.

robblacha

Ulubione góry: Taterki:)

„Art of Freedom” w TVP Kultura

Śr 20 mar, 2013

Telewizyjna premiera filmu odbędzie się 21 marca o godz. 22.15 w TVP Kultura. Pokaz filmu poprzedzi dyskusja o polskim himalaizmie w programie „Hala odlotów”. W dyskusji poświęconej fenomenowi polskiego himalaizmu wezmą udział m.in Leszek Cichy, Janusz Onyszkiewicz, Anna Milewska, Tomasz Kozłowski (psycholog i ratownik górski), Olga Morawska, Anna Okupińska. Po części dyskusyjnej gośćmi programu będą Wojtek Słota, jeden z reżyserów „Art of Freedom” oraz Marcin Latałło syn operatora filmowego Stanisława Latałło, który zginął na Lhotse.

Jeżeli ktoś z szanownycf forumowiczów będzie miał możliwość nagrać ów dokument i mógłby potem się nim podzielić, to proszę o kontakt. W zamian oferuję inne znakomite filmy dokumentalne o tematyce górskiej.

pozdr.

szczepek235

Ulubione góry: Wiem, ale nie powiem.

Re: Art of Freedom

N 07 kwi, 2013

„Art of Freedom” pojawiło się na necie, kto nie widział może sobie ściągnąć, ja zabieram się do oglądania :D

alicante80

Ulubione góry: Karkonosze

Wt 09 kwi, 2013

szczepek235 napisał(a):„Art of Freedom” pojawiło się na necie, kto nie widział może sobie ściągnąć, ja zabieram się do oglądania :D

Kolego podrzuć może jakiś link, jeśli masz :twisted:. Dzięki.

szczepek235

Ulubione góry: Wiem, ale nie powiem.

Wt 09 kwi, 2013

alicante80 napisał(a):
szczepek235 napisał(a):„Art of Freedom” pojawiło się na necie, kto nie widział może sobie ściągnąć, ja zabieram się do oglądania :D

Kolego podrzuć może jakiś link, jeśli masz :twisted:. Dzięki.

wysłałem Ci info :)

Powrót do Pozostałe inicjatywy