Spotkanie w bazie na Przysłopie Potóckim

Wszystko o chatce e-Górali, sztafecie, koszulkach, naszywkach i innych ciekawych pomysłach forumowiczów.

Moderator: Moderatorzy

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Re: Spotkanie w bazie na Przysłopie Potóckim

Pt 17 sie, 2012

No to Marku widzimy się jutro, zabierz glinę, chętnie się pobawię, choć nie za bardzo potrafię. A i złożyć NS'y pomogę, skoro pomagałem przy wwózce, to i teraz mogę. A masz jeszcze Absynt?
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

So 18 sie, 2012

Skończył się dziś rano. On się zawsze za szybko kończy. Najbliższy punkt tankowania w Serafinovie :). To z bazy tam i z powrotem ze trzy godziny na rowerze. Na ten weekend nie wyrobię, ale na następny powinny być jakieś resztki.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

N 26 sie, 2012

Pogoda za oknem nie rozpieszcza a jak tam udał się łykend ceramiczny? Dotarł ktoś? No i ciekaw jestem plonów z pieca garncarskiego :wink:
Człowiek powinien być dobry jak chleb

Marek

Pn 27 sie, 2012

Jakiego pieca? ;)
Stary zarósł, a nie zdążyłem wykopać nowego. Choć narzędzia były gotowe, a szamot zarobiony.
Niestety, zanim wykopałem piec, postanowiłem zbudować sobie brodzik. Żeby móc polegiwać z flaszeczką piwa w plażowym klimacie, dopóki jest pogoda. A że w chwili otwarcia kąpieliska pogoda miała chwile kaprysów, w weekend ceramiczny drugi dzień rzęziłem na pryczy w bacówce, a mój licznik zarejestrował termicznego maksa tych wakacji. Było ponad 39 stopni w cieniu (pod pachą).
Na szczęście bywalcy imprez forumowych nie zawiedli i reprezentacja, choć skromna, dotarła. Były dwa forumowe ratraki. Tu widać kto. Dziewczyna w niebieskim to druga bazowa. Trzeba też wspomnieć o Żaku, który był weekend wcześniej.
Towarzystwo przy ognisku zajęło się sobą, a ja dołączyłem dopiero w niedzielę, mimo że jeszcze niezbyt trzymałem pion. Dopiero dziś po południu byłem w stanie zdać bazę, wsiąść na rower i zjechać w doliny. Choć przy zawrotach głowy to ciekawe doznanie. Mimo piwnej praktyki :).
(Goethe)

znikający_punkt

Ulubione góry: Munţii Făgăraş

Wt 28 sie, 2012

Dziewczyna w niebieskim- Daria :)
Ostatnio nie dysponuję czasem... Dysponują nim za mnie inni. Więc wszelkie wyjazdy byłyby pewnie robione z zegarkiem w ręku. Gdybym miała zegarek ;) Ale na tę wycieczkę udało się znaleźć chwilę. Z góry wiedziałam, że dotrę późno. Biorąc pod uwagę mizerny odzew na forum, zaskoczył mnie fakt, że przy ognisku jeszcze ktoś siedzi :)
Co sądzicie o zimowym odwiedzeniu bazy-powiedzmy- w okolicy stycznia-lutego?
Swoją drogą-nie mamy na forum cyklicznej imprezy zimowej.Ciekawa jestem, czy byliby chętni na zimowy biwak na PP? Baza nieczynna, ale...ja się na pewno w któryś łikend wybiorę.
A tu moja krótka historia z ostatniego wyjazdu : http://tiny.pl/h4v2j
Keep it simple, stupid :)

Żaku
Administrator forum

Wt 28 sie, 2012

Mnie się udało odwiedzić Bazę tydzień wcześniej, jak wspomniał Marek. Impreza wtedy była zacna, sporo ludzi się zjawiło, choć z samego forum tylko 3. O zimowym wypadzie na Przysłóp myślę, już od paru lat, jednak ostatnio jakby chętnych brakowało, jeżeli tylko zbierzemy odpowiednio silną ekipę (należy pamiętać, że tamtędy zimą chodzi niewiele osób), to chętnie się przyłączę. To może być bardzo ciekawy wypad.

PS: z_p zmień atrybuty albumu na picasie, za nic nie można się tam dostać.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

znikający_punkt

Wt 28 sie, 2012

Przepraszam, teraz powinno działać.
Myślę, że dokładny termin spotkania zimowego ustalimy jak przyjdzie zima. Chociaż liczę na koniec stycznia- początek lutego.

Maniek
Moderator

Ulubione góry: Tatry, Dolomity

Wt 28 sie, 2012

Hej,
Super pomysł z tym zimowym wypadem - ja się piszę. Od dłuższego czasu chciałem w tamte okolice na turach uderzyć. Byle tylko śnieg był ...
Pozdrawiam,
Maniek

happybilly

Wt 28 sie, 2012

Byłem, tzn... przechodziłem zimą obok bazy (nawiasem mówiąc nocą). Pomysł Asi bardzo mi się podoba i zgłaszam się na ochotnika :)

znikający_punkt

Wt 28 sie, 2012

No to zaczyna się robić ciekawie. Żeby tylko do zimy gorące głowy nie ostygły :)Czekam na dalsze głosy zainteresowanych :) Wątek będzie odświeżony na pewno w stosownym czasie, na razie za wcześnie by ustalać dokładną datę spotkania. Orientacyjnie - j.w.

Marek

Wt 28 sie, 2012

"Obspałem" tam zimą lokalne bacówki jeszcze w przedbazowych czasach. Jakoś przez tych kilka bazowań nie miałem sprężu by sprawdzić, czy Podwiązka jeszcze stoi. Mimo to, na taką imprezę piszę się w ciemno.
(Goethe)

znikający_punkt

Śr 29 sie, 2012

Na Pikniku Fortecznym będzie okazja porozmawiać :)

znikający_punkt

Pn 21 sty, 2013

Ponieważ zima w pełni to czas odpowiedni- odświeżam temat. W dniach 08-10.02 będę się włóczyła po Beskidzie Żywieckim. Na Przysłopie będę na pewno w piątek wieczorem, a być może już w czwartek w nocy. Tam też będzie moja baza wypadowa na Raczę, Rycerzową, Muńcuł. Jeśli ktoś ma ochotę na "bacowanie"- tudzież "namiotowanie", zapraszam. Konieczny dobry humor i ciepły śpiwór. Jest szansa na 3 dni wędrowania w śniegu i co najmniej 2 spokojne wieczory przy ognisku.

Maniek
Moderator

Ulubione góry: Tatry, Dolomity

Wt 22 sty, 2013

Hej,
Będę próbował się wyrwać 8/9 na nartach w te okolice, ale nie wiem jak mi to wyjdzie. Poprzedni weekend (2/3) ide z Zimakiem po Wyspowym/Średnim i nie wiem czy dostanę wolne w domu na kolejny.
Jakby się zebrała większa ekipa to pewnie miałbym jakiś mocniejszy argument.
Na razie,
Maniek

jogurt

Ulubione góry: Tatry, Beskidy,

Pt 08 lut, 2013

No to znikajacy punkt bedzie Marek też bedzie jeszcze ktoś dołączy ? Ja sie jutro wybieram tylko nie wiem czy namiot mam brać czy sie w bacowce zamieścimy ?

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Pozostałe inicjatywy