Koncert - Beskid Żywiecki 30/06-01/07

Wszystko o chatce e-Górali, sztafecie, koszulkach, naszywkach i innych ciekawych pomysłach forumowiczów.

Moderator: Moderatorzy

horus

Ulubione góry: Tatry

Re: Koncert - Beskid Żywiecki 30/06-01/07

Pn 02 lip, 2012

Horusek również dziękuje organizatorom za miłe spotkanie w fajnym towarzystwie - i ma nadzieję na powtórkę ;)
Horus / Seth www.seth.com.pl /

Jaga

Ulubione góry: Czarnohora, Bieszczady

Śr 04 lip, 2012

Do piekła idzie się za marzenia, których się nie zrealizowało...

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

Śr 04 lip, 2012

Troszkę Ci Aniu zaśmiecę wątek bo było duże zainteresowanie zwiedzaniem schronu, w sobotę mam dyżur w Dobieszowicach , zapraszam od 13.00 do 18.00 tych co sie dopytywali (innych też :D )
Człowiek powinien być dobry jak chleb

AnnaB

Śr 04 lip, 2012

Ale fajne zdjęcia ;)

jeszcze raz dzieki wielkie ;)
"Gdy zobaczysz, że ktoś wkłada swoje Wysokie Buty, bądź pewien, że zanosi się na daleką Wyprawę"

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pn 09 lip, 2012

Gratuluje udanej imprezy. Ja weekend spędziłem na Przysłópie Potóckim i pomogłem troszeczkę w dowózce rzeczy do bazy. Miło było spotkać starych znajomych, no i Grzegorza, z którym szczególnie miło siedziało się przy winie na Przegibku (dzięki Grzegorzu!). Marku czekałem na Ciebie, a Ciebie nie było. Dodzwonić się jakoś też nie mogłem, ale dobrze, że przynajmniej Damian miał miejsce w samochodzie.
Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia, mam nadzieję, na kolejnej imprezie!
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Poprzednia strona
Powrót do Pozostałe inicjatywy