Andrzejki 2018 - Kozubova 1-2.12.2018

Wszystko o chatce e-Górali, sztafecie, koszulkach, naszywkach i innych ciekawych pomysłach forumowiczów.

Moderator: Moderatorzy

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Re: Andrzejki 2018 - Kozubova 1-2.12.2018

Pn 10 gru, 2018

Błędny Rybak napisał(a):Jakoś tak mi właśnie na to wskazuje :lol: ósme zdjęcie z wróżbą. Komu ta wróżba wyszła bo po "fryzurze" nie rozpoznaję?

Że niby co? Że mi się uczciwie wypoczynek w wannie z fajką wodną to nie należy!? Że jak te wybory tyle lat fałszuję to prawem serii wróżby też?! :wink:
Otóż oświadczam wszem i wobec, że żadnych parafinowych układów nie było, a ja to zamierzam tę wróżbę nawet spełnić!! :mrgreen:

PS. Ma się tę wprawę w urzędniczym laniu wody to i lanie wosku artystycznie wyjdzie :lol:
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

Góral z WW

Ulubione góry: Tatary i oGóry

Pn 10 gru, 2018

Ależ nam się zaróżowiło na forum... :D
Bo i Maniek odpalił komentarz stomatologiczny naprawdę na najwyższym poziomie (powyżej 8.000) i Beska daje do wiwatu jak nigdy. Wirus jakiś karkowski. Złapał i trzyma - jak śląski rekin przynętę... :lol:
Droga jest celem.

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Pn 10 gru, 2018

Że niby co? Że mi się uczciwie wypoczynek w wannie z fajką wodną to nie należy!? Że jak te wybory tyle lat fałszuję to prawem serii wróżby też?! :wink:
Otóż oświadczam wszem i wobec, że żadnych parafinowych układów nie było, a ja to zamierzam tę wróżbę nawet spełnić!! :mrgreen:

Oj... nie zauważyłem wanny a może mi ją (z wypoczywająca w wannie osobą) dżentelmeński filtr wyciął więc i tym razem nie dowiem się niczego o fałszerstwie. Wyborów.
Jako że mam zamiar pogrążać się w nałogu do którego mnie przyuczył kolega z Redy to proponuję w ramach spełnienia wróżby wspólne spalenie cygar. Uprzedzam, że zaczynają mi odpowiadać takie cygara, których samo palenie zajmuje przynajmniej godzinę.
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

Poprzednia strona
Powrót do Pozostałe inicjatywy