triglav noclegi

Wszystko o chatce e-Górali, sztafecie, koszulkach, naszywkach i innych ciekawych pomysłach forumowiczów.

Moderator: Moderatorzy

krawedz89

Ulubione góry: tatry

triglav noclegi

Wt 21 sie, 2018

Czesć !
Wybieram sie do Słowenii poczatkiem wrzesnia z zamiarem zaatakowania Triglava :D Potrzebuje pomocy odnośnie noclegu. Czy ktoś z Was zna i mógłby polecic jakis nocleg w okolicach Mojstrany ( prywatne pokoje hostele itp) w rozsądnych pieniadzach .?? wyjazd wiadomo, jak kazdy w góry budzetowy ;-) campingi niestety odpadaja bo po prostu nie mam namiotu itp .Nie szukam luksusów .warunki przyzwoite za rozsądne pieniadze .Przeglądałem oferty w intenecie i jest dosyć drogo ,podejrzewam ,może sie myle ze wiele noclegów sie nie reklamuje i moze sa troche tańsze ale szukac na miejscu to strata czasu .Pozdrawiam

ye2bnik

Ulubione góry: Tatry, Alpy

Re: triglav noclegi

Cz 23 sie, 2018

A nie rozważacie noclegu w Aljazev Dom? http://www.pddovje-mojstrana.si/.
Wygodnie, niedrogo i przy samym wyjściu na trzy szlaki na szczyt. Ja na początku sierpnia startowałem stamtąd o 3 rano, w południe byłem już z powrotem. W górę szedłem przez Tominskov Pot, w dół Cez Prag. Super widoki na Ścianę.

W Mojstranie jest też camping, gdzie można wynająć domek http://campingkamne.com

Pzdr
MR

krawedz89

Ulubione góry: tatry

Pt 24 sie, 2018

No przeszła mi taka mysl przez głowe ...tak czy inaczej po zejsciu z gór ,zostaniemy jeszcze na dzien lub dwa i pewnie w mojstranie .Jako ze pierwszy raz tam jedziemy planujemy rozłożyć wejscie na dwa dni i przenocowac w domu Stanica lub w Triglavskim domu .Myslisz ze we wrzesniu dostaniemy jakas miejscówke z marszu ?

ye2bnik

Ulubione góry: Tatry, Alpy

Pt 31 sie, 2018

To jak wszędzie - trochę loteria. Dobrze zadzwonić choćby dwa dni wcześniej. Mówią w języku lengłydż, więc z komunikacją nie powinno być kłopotu

Powrót do Pozostałe inicjatywy