XXI Zlot Forumowiczów - Beskid Żywiecki 17-18.10.2015

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

XXI Zlot Forumowiczów - Beskid Żywiecki 17-18.10.2015

Pt 11 wrz, 2015

Hej, czas leci można by zacząć wątek, jacyś zainteresowani kolejnym zlotem? Ja mam dwa konkretne pytanka:
- czy termin 10-11.10. jest jedynym czy jest opcja 17-18.10.?
- czy zostaje na 100 % Soszów?

Miejsce nie było i nie jest moim faworytem, a pierwszy termin niestety u nas odpada więc chciałabym mieć jasność.
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Re: XXI Zlot Forumowiczów - Beskid Śląski

Pn 14 wrz, 2015

Wy, to jakieś 40 % bywalców. To nie może przepaść. Trzeba się będzie dostosować do drugiego terminu :).
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

mMa

Ulubione góry: Gorce

Wt 15 wrz, 2015

Marek, Ty z Asią to pozostałe 40% :lol: Ja na razie nie mogę się zdeklarować na żaden termin. Od października zaczynam studia no i nie wiem kiedy będę miała wolne. Obiecuję, że jak tylko będę mogła to przyjadę :D

Beska

Wt 15 wrz, 2015

Marek napisał(a):Wy, to jakieś 40 % bywalców. To nie może przepaść. Trzeba się będzie dostosować do drugiego terminu :).

Marku, to bardzo miłe :D jednakże bycie 40 % wcale nie napawa mnie optymizmem. Zresztą drugi termin też na razie nie jest pewny w naszym wykonaniu, bardziej chciałam ruszyć temat - trochę się zawiodłam, bo miałam nadzieję, że na tak swojski teren to sypnie się od razu 1000 pomysłów i deklaracji :cry:
Jak pisałam, mnie Soszów nie zachwyca, wydaje mi się dość ubogi w opcje wypadowe, pewnie z perspektywy dwóch kółek wyglądać to może inaczej, ale chętnie posłucham innych opinii.

Marek

Wt 15 wrz, 2015

Beska napisał(a): miałam nadzieję, że na tak swojski teren to sypnie się od razu 1000 pomysłów i deklaracji

Czytujesz forum? To teraz tylko poradnik kurtkowo - obuwniczy, informacja turystyczna i giełda wypadów. Zlot forumowej społeczności jest ideą nieco anachroniczną. Dobrze, że choć paru forumowiczom chce się jeszcze w tym celu dupy ruszyć.
Skoro odezwali się już (najprawdopodobniej) reprezentanci większości zainteresowanych, a entuzjazmu dla Soszowa nie widać, to może warto pogadać o zmianie lokalizacji? Bardzo by mi pasowała na przykład eskapebolska Chata na Zagroniu. To już nie Beskid Śląski, ale rzut beretem od niego, a możliwości działania większe.
(Goethe)

Abigail

Ulubione góry: Beskidy, Bieszczady

Śr 16 wrz, 2015

Ja bym się może wybrała :). Jestem z Bielska, więc mam blisko i w śląski i żywiecki, tyle, że 18.10 (niedziela) mam zajęcia na niestacjonarnych i mogę być max do 10 rano ;)..., ale sobota będzie ok, na wspólną wędrówkę.
Aha - 17.10 jest koncert w Markowych, Domu o zielonych progach...

happybilly

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Śr 16 wrz, 2015

Napiszę kilka słów aby zaznaczyć, że spotkania forumowe bardzo sobie cenię i gdy tylko mogę, biorę w nich udział. Kiedyś sam, a mniej więcej od roku w towarzystwie Moniki. Niestety kwietniowy zlot musieliśmy ominąć, bo ... (wiem, - głupia wymówka) braliśmy akurat ślub, a teraz też niestety nie możemy się pojawić, bo czekamy na pojawienie się naszego syna (pewnie też głupia wymówka... ;) )

Tak czy inaczej, nie możemy się doczekać czasu, gdy znowu będziemy mogli się z Wami spotkać i mamy nadzieję, że tradycja zlotów do tego czasu nie zginie. Jestem co do tego dobrej myśli, bo pamiętam zloty, na których frekwencja była słaba, ale też takie,gdzie nagle dopisała (np w Rudawach Janowickich było chyba ze 30 osób).
To w związku z pesymistycznymi szacunkami procentowymi Marka :wink:

Marek

Śr 16 wrz, 2015

happybilly napisał(a):pewnie też głupia wymówka

Wiadomo.
Że też Wam do łbów strzeliło - robić nam obciach przed wyzwoloną Europą. Małżeństwo zamiast gry w singla? I jeszcze potomstwo do tego, zamiast jakiejś wygodnej namiastki (rybek, psa, kota czy innej iguany)? Ech... co za zacofanie ;). Ujmując rzecz po betońsku - gratulacje, gratulacje i szkoda, szkoda. Ale wiosną dacie już pewnie radę wnieść młodego w jakieś zacne miejsce w Beskidzie Sądeckim. Pewnie na Kordowiec.

happybilly napisał(a):w związku z pesymistycznymi szacunkami procentowymi Marka

Nie pesymistycznymi, tylko realistycznymi.
Ja tam za wielkimi zlotami nie tęsknię. Ilość zabija jakość. Na przykład zlot na Ornaku. Grubo ponad połowa ludzi tylko mi mignęła i dalej nie wiem kto, co i skąd.
(Goethe)

Beska

Śr 16 wrz, 2015

happybilly napisał(a): Niestety kwietniowy zlot musieliśmy ominąć, bo ... (wiem, - głupia wymówka) braliśmy akurat ślub, a teraz też niestety nie możemy się pojawić, bo czekamy na pojawienie się naszego syna (pewnie też głupia wymówka... ;) )

Zupełnie nie rozumiem Jarku jak można było zaplanować takie okoliczności właśnie w terminach zlotowych, które są przecież ogólnie znane :wink:
A na poważnie - gratuluję!! przede wszystkim konsekwencji - pamiętam te Wasze plany przedstawione na pierwszym spotkaniu z Moniką na Trzonce i proszę, jak mówili tak zrobili :mrgreen:

happybilly napisał(a): Tak czy inaczej, nie możemy się doczekać czasu, gdy znowu będziemy mogli się z Wami spotkać

Przy powyżej wykazanej konsekwencji zupełnie się o to nie martwię :D

Marek napisał(a): Bardzo by mi pasowała na przykład eskapebolska Chata na Zagroniu. To już nie Beskid Śląski, ale rzut beretem od niego, a możliwości działania większe.

Mi się miejsce bardzo podoba, jestem jak najbardziej ZA. Zerkając na ich kalendarz 10-11.10. mają weekend remontowy, w kolejny nie ma informacji o chatkowaniu, ale pewnie trzeba by dzwonić i pytać.

Iza

Cz 24 wrz, 2015

To ustalcie, kiedy, bo muszę zaplanować kilka rzeczy:) Na zlocie zamierzam się pojawić, na razie pasują mi jeszcze oba terminy.

Abigail

Ulubione góry: Beskidy, Bieszczady

Cz 24 wrz, 2015

17 i 18 października jest w Bielsku maraton autorski podczas FotoArtFestivalu... więc mnie jednak ten termin nie odpowiada... :(.

Beska

Cz 24 wrz, 2015

Cóż, dla nas 17-18.10. jest jedynym możliwym weekendem, natomiast na stronie Chatki na Zagroniu (co do której zresztą nikt się nie wypowiedział) pojawiła się na ten termin pełna rezerwacja, nie ma to chyba jednak znaczenia przy obecnym braku zainteresowania zlotem w ogóle :(

Marek

Cz 24 wrz, 2015

Ja zaklepałem drugi termin (znów wycieczka zakładowa przejdzie mi koło nosa) i jest mi obojętne, gdzie się spotkamy.
Jak na Zagroniu nie ma miejsca, to może być którekolwiek schronisko górskie w B. Śląskim lub jakiś PTSM w dolinach. Nie mam też nic przeciwko zmianie grupy górskiej na inną.
Udział deklaruje pięć osób. A nawet pięć i trochę, bo Marta i Czort coś przebąkują o ewentualnym udziale. A to już - jak na ostatnio ukształtowany standard - tłum :).
(Goethe)

moskal

Ulubione góry: Gorce, Tatry

Pt 25 wrz, 2015

Drugi termin pasuje. Nie powinienem mieć problemów z dotarciem na zlot chyba, że niespodziewanie wpadnie mi pracująca sobota. Niedaleko Chatki na Zagroniu jest Danielka, może tam zrobimy zlot? Nie miałem okazji być zarówno w Chatce na Zagroniu jak i w Danielce. Obojętnie gdzie trafimy będzie ok, ale stawiam na Danielke!

Marek

Pt 25 wrz, 2015

Przypomnę tylko, że III zlot był w Danielce.
(Goethe)

Następna strona
Powrót do Zloty forumowiczów