XVIII Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Góry Suche

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Termin zlotu - komu, co bardziej pasuje:

Ankieta wygasła So 15 lut, 2014

12-13.04
2
25%
26-27.04
6
75%

Liczba głosów : 8
Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Re: XVIII Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Góry Suche

Wt 01 kwi, 2014

Zatem czekamy z wyborem dołu albo góry, aż będziesz w posiadaniu tej wiedzy?
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Wt 01 kwi, 2014

Marek napisał(a):Zatem czekamy z wyborem dołu albo góry, aż będziesz w posiadaniu tej wiedzy?

HA! Nie czytasz uważnie :twisted: napisałam "nie ma wiedzy", a nie "nie mam wiedzy" - czyli, że brak jest tego typu informacji przy rezerwacji i wiedzy nie będzie. Wobec tego może się okazać, że będą to dzieciaki - napisałam o tym, bo to może być minus.

W pierwszym odruchu wybrałabym PTTK pod Biskupią Kopą (górsko :wink: ), ale po przyglądnięciu się znalezionej mapie wydaje się, że jednak Pokrzywna jest prostsza logistycznie (np. pod kątem najmłodszych forumowiczów) i lepsza jako miejsce startowe/końcowe pieszych spacerów.
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

Aleksandra

Ulubione góry: Beskid Myślenicki,Czarnohora

Śr 02 kwi, 2014

Ja owszem z Szymkiem, w Górach Opawskich też nie byliśmy, i również jestem za noclegiem dolinnym (Pokrzywna).
"Nigdy się nie poddawaj, zawsze się uśmiechaj" Chrissie Wellington

znikający_punkt

Ulubione góry: Munţii Făgăraş

Śr 02 kwi, 2014

Dziś dowiedziałam się, że 26.04 jednak pracuję do godziny 13.00. Jeżeli mi się poszczęści - mogę wyjść z pracy ok 12.00 i wtedy jestem w stanie dojechać na zlot wieczorem. Jeśli nie - to raczej wypiję za Wasze zdrowie gdzieś " w terenie". Tak czy inaczej proszę o uwzględnienie mnie w rezerwacji miejsc. Jeśli chodzi o lokalizację, to ze względów logistycznych bardziej odpowiada mi Pokrzywna.
Keep it simple, stupid :)

Beska

Śr 02 kwi, 2014

znikający_punkt napisał(a):Dziś dowiedziałam się, że 26.04 jednak pracuję do godziny 13.00. Jeżeli mi się poszczęści - mogę wyjść z pracy ok 12.00 i wtedy jestem w stanie dojechać na zlot wieczorem.

A cóż to dla Ciebie 100, 200, 300 km... machniesz raz - dwa :wink:
A tak na poważnie to widzę, że Pokrzywna zdobyła większe uznanie, do tego nie trzeba tam rezerwować miejsc co do jednej głowy i nic nie mówili o zaliczce, więc uważam, że miejsce zlotu jest ustalone
Góry Opawskie - SSM Pokrzywna

kxsxx81

Lokalizacja: okolice Chrzanowa, okolice Nowego Sącza (weekendowo)
Ulubione góry: Beskidy

Cz 03 kwi, 2014

Właśnie miałam napisać, że ja też za Pokrzywną :-)

Co do zestawu osobowego to może i ja pojadę w zestawie 1, skoro tak blisko jedziemy jednak, to smerfy gdzieś upchnę?
Beska czy Ty nadal masz wolne miejsce w autku, chętnie bym się do Ciebie przytuliła, jak będę jednak solo.:-)

moskal

Ulubione góry: Gorce, Tatry

Cz 03 kwi, 2014

Beska też chętnie się upcham do was jak się znajdzie dla mnie miejsce. Tylko dajcie znać i kiedy chcecie wyruszyć. Pozdrawiam

Beska

Cz 03 kwi, 2014

kxsxx81 napisał(a):Beska czy Ty nadal masz wolne miejsce w autku, chętnie bym się do Ciebie przytuliła, jak będę jednak solo.:-)

moskal napisał(a):Beska też chętnie się upcham do was jak się znajdzie dla mnie miejsce. Tylko dajcie znać i kiedy chcecie wyruszyć. Pozdrawiam

Wygląda na to, że mam :) Przemyśliwuję, żeby jechać w piątek, tylko nie mam jeszcze pomysłów na zagospodarowanie czasu. Artur ma wolne, ja mogę wziąć - może by na coś w Jesenikach? W sobotę na kółko po Opawskich na Biskupią Kopę, a w niedzielę spacer Pokrzywna - Jarnołtówek - Pokrzywna kółko doliną Złotego Potoku?

Lista:
:arrow: Marek + Asia(?)
:arrow: Beska + Artur
:arrow: Ola + Szymon
:arrow: kxsxx81
:arrow: moskal

:arrow: Amelia - czyli "lucy + 1" ? (50 %)

Czort

Ulubione góry: Karpaty

Cz 03 kwi, 2014

Cóż... tym razem, znów zostaję przy opcji wychylenia za was kieliszka z dolin... Na obecną chwilę proza życia przygniata mnie na tyle, że nie wyjdę z doła (Jasielsko-Sanockiego :D ).
===============================
Tymczasem na horyzoncie - refraktor.pl

Zbiór paplanin geologicznych - sekwencjaboumy.blogspot.com

Omnia mea mecum porto...

Beska

Pn 07 kwi, 2014

Mamy miejsca zarezerwowane w Pokrzywnej - wstępnie podałam do 15 osób (na szczęście nie żądają tam zaliczek) - nie wiem czy nastąpi taki szczęśliwy dzień, że odezwie się reszta wcześniej zadeklarowanych na wyjazd :(
Oczywiście nowych chętnych też zapraszam!
Byłoby miło, gdybym jednak mogła podać chwilę przed przyjazdem jakąś w miarę pewną liczbę, no i jeśli ktoś byłby chętny na piątek/sobota to wg informacji miłego pana opiekuna nie powinno być żadnych problemów.

moskal

Wt 08 kwi, 2014

Beska to mam zaklepane miejsce u was w autku?? Proszę o odpowiedz i czy w piątek z rana chcecie ruszać ? Bo muszę wcześniej zgłosić urlop i nawet nie wiem czy go dostane, ale jestem dobrej myśli. Oczywiście powrót w niedzielę? Jeszcze napisałabyś skąd ruszacie czy będziecie mieli po drodze - Nowa Huta powiedzmy okolice Domu Handlowego Wanda?

Beska

Wt 08 kwi, 2014

moskal napisał(a):Beska to mam zaklepane miejsce u was w autku?? Proszę o odpowiedz i czy w piątek z rana chcecie ruszać ? Bo muszę wcześniej zgłosić urlop i nawet nie wiem czy go dostane, ale jestem dobrej myśli. Oczywiście powrót w niedzielę? Jeszcze napisałabyś skąd ruszacie czy będziecie mieli po drodze - Nowa Huta powiedzmy okolice Domu Handlowego Wanda?

Jasne, miejsce jest. Nowej Huty nie mamy niestety po drodze - najlepiej jakbyś się mógł przemieścić w okolice wylotu na Śląsk - Rondo Ofiar Katynia/Ikea/Makro - ale to się jeszcze zdzwonimy bliżej wyjazdu.
Co do opcji wyjazdu: rozważam wyjazd rano w piątek jeśli będziemy mieć jakiś fajny plan do zrobienia - nie znam tamtych terenów więc to też ukłon do Ciebie i Kasi może macie jakieś propozycje?
Kółko przez Pricny Vrch?

W innej sytuacji pojechalibyśmy pewnie w piątek po pracy, żeby sobotę mieć spokojną na miejscu.
Powrót oczywiście w niedzielę.

Iza

Wt 15 kwi, 2014

Wystarczy nie zaglądać na forum i od razu takie zmiany:( A ja jeszcze dziś rano studiowałam mapy i przewodnik po Sudetach planując atrakcje wokółandrzejówkowe, a wyprawę na poszukiwanie Pietna planuję już od listopada.
Dobrze choć, że stanęło na Opawskich, w które wciąż się wybieram i wciąż nie udaje mi się dotrzeć. Mam nadzieję, że tym razem mi się wreszcie uda. Mam zamiar dotrzeć w piątek i zostać do niedzieli.
Moskal - z Wandy na Rondo ofiar Katynia wygodnie dojedziesz autobusem 172, sama często korzystam:) (bilet 40 min).

Beska

Cz 17 kwi, 2014

Hej, dostałam wczoraj telefon czy potwierdzam wcześniejszą rezerwację - oczywiście to uczyniłam, na razie w pierwotnie założonej liczbie 15 osób, ale dobrze byłoby dać jakieś ostateczne info oraz ile osób może pojawić się w piątek. Na razie wychodzi tak:

Zadeklarowani:
:arrow: Beska + Artur
:arrow: Asia i Marek
:arrow: Ola i Szymon
:arrow: Moskal
:arrow: kxsxx81
:arrow: Iza

Osoby zadeklarowane na początku, które jednak od dawna nie odwiedzają forum i nie odezwały się po wszystkich zmianach dotyczących zlotu:
:arrow: Żaku + 3
:arrow: happybilly
:arrow: Ayla + Piotrek + maluch (na wszelki wypadek zastrzegłam od razu dla Was jedną dwójkę)
:arrow: BAnula
:arrow: lucy +1 (Amelia)

Oprócz Żaka nie mam możliwości kontaktu poza forum - może ktoś z Was ma

Z tego w piątek będą wg obecnej wiedzy:
Beska, Artur, Kasia, Moskal, Iza

Iza, fajnie, że zaglądnęłaś :mrgreen:

No i Wesołych Świąt :!:

moskal

Cz 17 kwi, 2014

BAnula nie pojawi się na zlocie! Rozmawiałem więc wiem na 100%

Beska mam zielone światło na urlop w piątek. Mój pomysł jest taki, żeby wyjechać wcześnie rano w piątek i skoczyć na góry stołowe np. Szczeliniec Wielki jedna z koronek :) co wy na to? oczywiście możemy skoczyć w inne miejsce. Dostosuję się

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów