XVII Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Beskid Wyspowy

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

zwirek75

Ulubione góry: Bieszczady

Re: XVII Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Beskid Wyspow

Wt 08 paź, 2013

Wygląda na to, że po raz pierwszy od jakiegoś czasu nie będzie mnie na zlocie, który tym razem jest tuż pod moim nosem ...
Bawcie się dobrze i czekam na wątek Andrzejkowy :)

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Cz 10 paź, 2013

Hej, wyjeżdżamy w sobotę rano ok. 7.00 z Krakowa, o 8.35 jest bus z Mszany przez Dobrą więc gdzieś po 9.00 ruszymy w kierunku Łopienia.
Mamy miejsce w samochodzie, gdyby ktoś chciał się dosiąść - pisać lub dzwonić 609-182-268
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

mMa

Ulubione góry: Gorce

Pt 11 paź, 2013

W sobotę po 10-tej ruszam z Jurkowa na Mogielicę. Do zobaczenia zatem.

Czort

Ulubione góry: Karpaty

Pt 11 paź, 2013

Ruszam jutro rano, najprawdopodobniej z Sącza przez Łukowicę, lub doliną Smolnika w kierunku Dobrej (sam jeszcze nie wiem - rzucę monetą jak wyjdę z domu :) ). W owej Dobrej, koło południa frakcja rowerowa ma punkt koncentrujący dwa szwadrony w jedną grupę operacyjną i dalej pojedziemy na... Też jeszcze nie wiem, ale Jasień na pewno będzie na końcu.

Istnieje też skończone prawdopodobieństwo na to, że uda mi się rano wcisnąć do autobusu z wycieczką na Lubomir. Wtedy będę cisną na Dobrą od zachodu.
===============================
Tymczasem na horyzoncie - refraktor.pl

Zbiór paplanin geologicznych - sekwencjaboumy.blogspot.com

Omnia mea mecum porto...

Beska

Pt 11 paź, 2013

Hej Marku, mogę liczyć, że gdyby coś Cię jednak zatrzymało w ostatniej chwili to dasz znać, żebym nie została z niczym w kwestii okrycia? :cry:
Telefon powyżej - pisałam do Ciebie na PW ale od wczoraj nie poszło nie wiem czemu

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pt 11 paź, 2013

My jedziemy dzisiaj, niestety wykruszyły się dwie osoby, więc będzie nas troje. Nocujemy pod Łopieniem, jutro na szczycie zaczekamy na ekipę Beski. Jakby ktoś jeszcze chciał, zapraszamy dzisiaj na Łopień, będziemy tam od ok 20-21 wyruszamy po 19 z Dobrej.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pt 11 paź, 2013

Czort napisał(a): Wtedy będę cisną na Dobrą od zachodu.

Chyba Cisną na dobre? Czyżbyś zaczął słuchać DoZP? ;)
Szwadron małopolsko - śląski ma punkt koncentracji w Wieliczce. Jutro przed dziewiątą. Stamtąd ruszamy komunikiem do barku w Tymbarku (lub na ławkę w parku). A potem szarżujemy na Łopienie i Mogielicę.

Beska napisał(a):pisałam do Ciebie na PW ale od wczoraj nie poszło nie wiem czemu

Temu, że się nie logowałem na forum. Oczywiście biorę okrycie. Z nadzieją, że dostarczę Ci je jeszcze na trasie. Bo na rowerze im lżej, tym lepiej :).

Z ostatnich wpisów na forum harnasiowym wynika, że grupa kursowa liczy 15 osób.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

moskal

Ulubione góry: Gorce, Tatry

Pt 11 paź, 2013

:arrow: Hannibal + Ania
:arrow: Jogurt
:arrow: Beska + Artur
:arrow: Aśka
:arrow: Marek
:arrow: Maciek
:arrow: happybilly (Jarek)
:arrow: Aleksandra
:arrow: Żaku + 3 (lub 4)
:arrow: Aneta
:arrow: Iza
:arrow: mMa
:arrow: moskal

Melduje się jutro koło 15 na Jasieniu. Mam nadzieję, że zastane gitary, śpiewy, ognicho i oczywiście miła atmosferę :) Do zobaczenia!

Beska

Pt 11 paź, 2013

moskal napisał(a): Melduje się jutro koło 15 na Jasieniu. Mam nadzieję, że zastane gitary, śpiewy, ognicho i oczywiście miła atmosferę :) Do zobaczenia!

No rzeczywiście!! Młode to tylko najlepiej na gotowe :twisted:

Czort

Pn 14 paź, 2013

Bydło...Tfu! Pardon! Było, minęło. Kolejny zlot zrealizowany i teraz jest czas na nabranie oddechu przed andrzejkami. Zadokowałem do końcowej przystani dopiero o 2:15, bo spóźniłem się na autobus do Biecza i czekał mnie jeszcze odcinek specjalny w deszczu jadąc po obrzeżach Magury Wątkowskiej.

Jakieś focie po zlocie zamieszczę po 16:00

Żaku! Jak to się stało, że się minęliśmy? Tunel czasoprzestrzenny? Wyruszyłem zaraz po was na Przysłop i gnałem co nie miara, a nad samą przełęczą drzemałem 2h (śliwowica Aśki usypia widocznie z dobowym opóźnieniem).

Omnia mea mecum porto...

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pn 14 paź, 2013

Zlot niezwykle udany, mimo problemów z dotarciem na czas do Dobrej. Pogoda nas rozpieściła, a wspólne wędrowanie i imprezowanie niezwykle udane. Zdjęcia również zamieszczę nieco później. Dzięki wszystkim za udany weekend. Do zobaczenia na kolejnym zlocie!

Czort, gdzie to się niby minęliśmy, bo ja nie kojarzę?
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Aleksandra

Ulubione góry: Beskid Myślenicki,Czarnohora

Pn 14 paź, 2013

Ja myślę, że Czort myśli, że my szliśmy żółtym szlakiem z Jasienia na przełęcz Przysłop ;).
Mnie się zlot również podobał, szczególnie dziękuję Anecie za transport i zabranie nas do świetnej restauracji, Ani i Marcinowi za dach nad głową a wszystkim za wyśmienite towarzystwo podczas wędrówki i całej imprezy :).
Ode mnie garść fotek tu http://www.mojalbum.com.pl/Album=TSBTAENC . Tym razem nie na picasie, która zaczyna mnie denerwować automatycznym poprawianiem doskonałych przecież ( ;) ) zdjęć. Najwygodniej chyba oglądać na PE.
"Nigdy się nie poddawaj, zawsze się uśmiechaj" Chrissie Wellington

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pn 14 paź, 2013

Faktycznie, chłopcy minęli się, więc nie mogli się minąć na szlaku. Choć my w niedzielę i jechaliśmy z Czortem i spotkaliśmy ekipę z Żakiem w składzie.
Maciek, według mnie z "bydłem" nie było tragicznie. Przy takiej masie ludzi (kilka niezależnych grup) mogło być gorzej. Trochę wiochy robiła ekipa bywalców z Limanowej. Ale to - niestety - element "kolorytu lokalnego" tej bacówki.
Pomijając ten drobny zgrzyt, impreza była bardzo udana. Dopisali i ludzie i pogoda. Wieczór spędziliśmy przy własnym ognisku, korzystając z zadziwiająco wysokiej temperatury powietrza. Obawa o zimno w czasie noclegu okazała się niepotrzebna. Tylko Beska trochę narzekała, bo było jej za gorąco.
My z Asią zostaliśmy w górach do poniedziałku, nocując w bacówce na Wierzbanowskiej. Ranek wstał mglisty i chłodny, ale noc też była ciepła.
Więcej będzie w opisach zdjęć do albumu, który niechybnie powstanie. A na razie tylko jedno nieostre zdjęcie ekipy zlotowiczów. Wygląda na to, że na Jasieniu było nas 21.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Aneta0127

Ulubione góry: Tatry, Fatra

Pn 14 paź, 2013

Ja również dziękuję za zlot i świetną zabawę - już się szykuję na następne :) Niestety na Andzejki już wiem, że nie będę. Ale zlotów nie odpuszczę.

Czort

Pn 14 paź, 2013

Widocznie się przesłyszałem, że idziecie na Przysłop i z taką nadzieją cisnąłem na support by się jeszcze z wami spotkać na trasie, jak widać nie zbiegło się to z rzeczywistością. Feler, jęknął seler... Może innym razem będziemy mieli lepszą zbieżność. Tymczasem skleciłem parę ujęć z trasy. Pierwsze, równie nieostre co Markowe (zwalam na wiatr). Drugie to widok ze Stumorgowej o zmierzchu, a ostatnie to jesienna fakturka w Gorcach. Super, że tak licznie się zlecieliśmy, miło było was posłuchać. Czekamy także, na kolejny program w paśmie niekodowanym na kanale Marek TV.

Omnia mea mecum porto...

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów