XV Zlot Forumowiczów Portalu e-gory.pl- Beskid Niski.

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Czort

Ulubione góry: Karpaty

Re: XV Zlot Forumowiczów Portalu e-gory.pl- Beskid Niski.

Cz 04 paź, 2012

Stawiam na Magurę Małastowską, ale to dlatego że nie chce mieszać w i tak zamieszanych planach. Padło już kilka głosów za MM (także przed postem Szymona). Pozostało mało czasu i dalsze rozbieżności (głosy za Jaśliskami) podkopały by fundamenty zlotu, więc popłynę za falą w imię spójności.

W obecnej sytuacji raczej nie będę zbytnio zagłębiał się na Słowacką stronę. Z parabolicznej trasy zrobiła mi się hiperbola. Jeszcze nad tym podumam.

No, ale dobrze by było zamieścić koło listy uczestników, ich głosy w sprawie miejsca zlotu. Zatem:

1. Ola + Szymon (Szymon - Jaśliska, Ola - ?)
2. Marek (MM)
3. Czort (MM)
4. znikający_punkt (MM)
5. jogurt (?)
6. Kxsxx81 (MM)
7. moskal (MM)
8. grzegorz kluba (MM)
9. happybilly (?)
10. BarbaraRita (MM)
11. zwirek75 (?)
12. gwiazdeczka79 (?)
13. Zdzisław, Ania, Marcin (?)
14. gucio1(?)
===============================
Tymczasem na horyzoncie - refraktor.pl

Zbiór paplanin geologicznych - sekwencjaboumy.blogspot.com

Omnia mea mecum porto...

Aleksandra

Ulubione góry: Beskid Myślenicki,Czarnohora

Cz 04 paź, 2012

Ja również za Jaśliskami.
"Nigdy się nie poddawaj, zawsze się uśmiechaj" Chrissie Wellington

moskal

Ulubione góry: Gorce, Tatry

Cz 04 paź, 2012

W sumie i tak ekipa z autka kxsxx81 z piątku na sobotę będzie pewnie nocować w MM. Zaraz po przyjeździe z rana zaatakujemy Lackową, a następnie uderzymy właśnie na MM. Zostawimy tam zbędne toboły i haratamy na Banice i bacówkę Bartne robimy pętelkę i wracamy na noc i imprezę do MM. Jak się podoba moja wizja na piątek? :)

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Cz 04 paź, 2012

W poprzednim poście dopisałem zdanie, ale jest już na poprzedniej stronie, więc mogło umknąć. Lecz to i tak bez znaczenia. Maciek ma rację, nie ma co motać w ostatniej chwili. Piekielne zestawienie właściwie rozstrzyga sprawę. Tym bardziej, że Czort pominął głos Żaka z mocną grupą.
Pomijając tych, którym to wisi, większość jest za MM i głos tych, co się jeszcze nie odezwali raczej tego nie zmieni.
Jak dla mnie, sprawa jest jasna. Nocleg z piątku na sobotę to indywidualna sprawa podgrup, a z soboty na niedzielę - na Magurze Małastowskiej.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

Cz 04 paź, 2012

Nie wiem jak większość uczestników przybywa, czy tylko opcja sobotnio-niedzielna czy piątkowo -niedzielna ale przychyliłbym się do propozycji by pierwszy nocleg był na MM a drugi w Jaśliskach, w miarę sprawiedliwie i większy rozrzut wypraw. Praktyka uczy że jeśli będziemy dokoptowani do jakiejś grupy w schronisku, impreza może szwankować, własne grono lepiej się integruje, druga rzecz, po integracji lepiej wrócić na jakieś przydzielone wyrko niż tułać się gdzieś po kątach schroniska, ostatni argument- mam nadzieję że nie ma na MM czegoś takiego jak cisza nocna ( a z tym już sie spotykaliśmy, vide-Chatka Puchatka), w Jaśliskach raczej przymusowa cisza nam nie grozi. Niemniej dostosuję się do większości :)
PS
moskal- Twoja wizja na piątek rewelacyjna :D
Człowiek powinien być dobry jak chleb

kxsxx81

Lokalizacja: okolice Chrzanowa, okolice Nowego Sącza (weekendowo)
Ulubione góry: Beskidy

Cz 04 paź, 2012

Wizja Moskala na tak, zabierzcie czołówki:-) Panowie.
Pierwszy nocleg na MM postanowione moja ekipo:-) Drugi nocleg dostosujemy się do większości.

Zdzisław

Cz 04 paź, 2012

Moskal , Kasia atakujemy Lackową razem tzn. ja, Ania i Marcin :) (dogadamy się w drodze w piątek rano) noc z piątku na sobotę możemy przespać w MM, a z soboty na niedz. zdecydowanie w Jaśliskach. Spanie na glebie i w namiocie odrobiłem " we wojsku" :). Ania i Marcin też są za Jaśliskami. Dla niezdecydowanych dodam że będzie tam gitara i organki :)). Sie ma!

grzegorz kluba

Cz 04 paź, 2012

kxsxx81 napisał(a):Wizja Moskala na tak, zabierzcie czołówki:-) Panowie.

I pochodnie....jakby nas wilcy dopadli :lol:
Ania ,Marcin i Zdzich mają ten sam plan wędrówki (Lackowa) a więc jest szansa wędrówkę większą grupą, a wieczorem na MM ognicho i wieczór poezji śpiewanej :), kurde, chyba jeszcze ukręcę Anioła extra.
Edit
Zdzich, gdzie mi się wpychasz? Jak edytowałem to Cię tu nie było :wink:

Zdzisław

Cz 04 paź, 2012

No nie tak całkiem "poezji śpiewanej" no chyba że "Dokrka", "Bede broł Cie na hałdzie", "Śląski blues"- to też poezja śpiewana? A tak poza tym to od ostatniego zlotu nie miałem gitary w ręku :) Może już pora aby młodzież przejęła instrumenty? Beska, nawet nie wiesz jak nam będzie ciebie brak!!! :(

grzegorz kluba

Cz 04 paź, 2012

Zdzisław napisał(a):"Bede broł Cie na hałdzie"

Nie na hałdzie a na hołdzie, to jest różnica, a śpiew i tak będzie, odkurzymy stare śpiewniki :wink: .Pisałeś coś o organkach, czyżby Marcin....?

gwiazdeczka79

Ulubione góry: bezludne

Cz 04 paź, 2012

Jakie ożywienie w temacie :-)

Dla mnie miejsce obojętne, nigdy nie byłam w Beskidzie Niskim, więc wszystko i tak będzie dla mnie nowe i interesujące. Dostosuję się do większości. Jeśli przyjadę to tylko na sb/nd.

W związku z tym mam pytanie czy ktoś z Krakowa wybiera się w sobotę rano lub będzie przejeżdżał przez Kraków i mógłby mnie przygarnąć ?

gobo
Moderator

Ulubione góry: puste

Cz 04 paź, 2012

Proszę mnie dopisać na Jaśliska. Będę "zgitaryzowany".

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Cz 04 paź, 2012

Zdzisław napisał(a):a z soboty na niedz. zdecydowanie w Jaśliskach.

Ktoś to jeszcze ogarnia? Może Czort - bystrzak spróbuje, po powrocie z Rytra.
Na razie jest schizofrenicznie. Oby wspólne imprezowanie nie skończyło się znów na SMS-owym telemoście, jak ostatnio. Ale jakby co, zlotowe podsumowanie w postach poniedzielnych będzie znów kolektywne :).
Coś ten Beskid Niski nie kocha e-gor. Za pierwszym razem zlot w Beskidzie Niskim odbył się u Artura w Beskidzie Sądeckim. Za drugim przebiegał równolegle w dwóch placówkach. Za trzecim... ech :/.
Ponoć "nic o nas bez nas", ale może za dużo ustala się poza forum? A Ania i Marcin... to jeszcze forumowicze? ;)
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

kxsxx81

Lokalizacja: okolice Chrzanowa, okolice Nowego Sącza (weekendowo)
Ulubione góry: Beskidy

Cz 04 paź, 2012

Po rozmowach telefonicznych :-) Juz wiem co chcemy, tzn. mowie za nasza trojke i ekipę ze Zdzichem.

Pierwszy nocleg MM, drugi w Jaśliskach. Na Magurę zadzwonię, ale w sobotę jak bedzie pewne kto. Przecież większość bedzie zmotoryzowana albo wszyscy wiec kwestia przejazdu do Jaślisk nie bedzie problemem.

Zatem na dzień dzisiejszy 2 miejsca wolne w aucie. Do dyspozycji:-)

Aleksandra

Ulubione góry: Beskid Myślenicki,Czarnohora

Cz 04 paź, 2012

grzegorz kluba napisał(a): Praktyka uczy że jeśli będziemy dokoptowani do jakiejś grupy w schronisku, impreza może szwankować, własne grono lepiej się integruje, druga rzecz, po integracji lepiej wrócić na jakieś przydzielone wyrko niż tułać się gdzieś po kątach schroniska, ostatni argument- mam nadzieję że nie ma na MM czegoś takiego jak cisza nocna ( a z tym już sie spotykaliśmy, vide-Chatka Puchatka), w Jaśliskach raczej przymusowa cisza nam nie grozi.

Zgadzam się w 100%. Poza tym, na Magurę prędzej mogą przyjść jeszcze niezapowiedziani turyści - a wtedy zrobi się bardzo ciasno. Podoba mi się opcja noclegu pt/sb na MM, sb/nd w Jaśliskach. Będzie sprawiedliwie i można spokojnie poimprezować :mrgreen: .
"Nigdy się nie poddawaj, zawsze się uśmiechaj" Chrissie Wellington

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów