XV Zlot Forumowiczów Portalu e-gory.pl- Beskid Niski.

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

zwirek75

Ulubione góry: Bieszczady

Re: XV Zlot Forumowiczów Portalu e-gory.pl- Beskid Niski.

Pn 01 paź, 2012

BarbaraRita napisał(a):Hej hej!
Tez bym sie chetnie wybrala :) Czy z Krakowa i/lub okolic jechalby ktos w sobote rankiem?

Ja się pewnie wybiorę :), Tylko chyba lepiej w piątek, lepsza impreza jest :)

happybilly

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pn 01 paź, 2012

Kochani, nie było mnie kilka dni i nie miałem łatwego dostępu do internetu, ale czasami śledziłem wpisy w tym wątku. Czuję się trochę jak w reklamie :serce mi mówi : jedź! Rozum : nie jedź, bo daleko.
Mam dwa dylematy: jeden taki, że musiał bym ewentualnie zabrać ze sobą swojego psa (marki Labrador) bo nie mam go z kim zostawić, a drugi natury finansowej, bo jazda takiego kawału drogi samemu to co najmniej rozpusta finansowa. Dysponuję busem, do którego mogę zabrać 6 pasażerów więc mógł bym się wybrać tylko wtedy, gdyby zebrało się co najmniej kilka osób (cztery?) aby podzielić koszty paliwa. Bus spala ok 15 litrów lpg na 100 km, więc koszt z Rybnika wyniósł by ok 300 zł w obie strony. Dlatego jeżeli byli by chętni to proponuję zrzutkę po 50 zł/osobę. Oczywiście odebranie chętnych z niezbyt odległych miast Śląska jest możliwe i zawarte w cenie. Planowana trasa to A4 przez Kraków.
Kwestię psa musiał bym jeszcze wyjaśnić po tym, jak ustalimy lokalizację na 100%
Jeśli mój wyjazd doszedł by do skutku, to kwestia terminu jest do przegłosowania, bo mogę wyjechać zarówno w piątek, jak i w sobotę wcześnie rano.

gwiazdeczka79

Ulubione góry: bezludne

Pn 01 paź, 2012

Skoro wszyscy tak miło wspominają udane zloty, to chyba nie pozostaje nic innego jak dołączyć do Was. Pewnie się pojawię, ale raczej dopiero w sobotę.

moskal

Ulubione góry: Gorce, Tatry

Wt 02 paź, 2012

Witajcie
Pojawię się na zlocie, raczej nic nie powinno stanąć na drodze. Muszę tylko poruszyć kwestie transportu na miejsce i oczywiście powrót. Kxsxx81 mam cichą nadzieję, że miejsce w twojej furce czeka na mnie :D Chętnie się zabiorę i powiem szczerze podoba mi się twoja opcja jazdy już w piątek rano. Lackowa to punk obowiązkowy, też bym właśnie wolał bazę wypadową w części zachodniej. Na wschodzie to będzie chyba mniej szlakowych rewelacji. W sumie jak będzie samochód to zawsze można podjechać, tak jak na ostatnim zlocie pod Śnieżkę. Nie ma co się gorączkować, będzie na pewno imprezowo i wesoło :). Kxsxx81 daj znać czy miejsce masz w autku, a bo pewnie dzieciaki zabierasz to już 2 miejsca zostają wolne :? . Będę dzwonił do ciebie i obgadamy co i jak, a Ania się wybiera na zlot? Byliśmy razem na Rysach ostatnio i nawet nie spytałem czy planuje jechać :)
Do zobaczenia ludziska na zlocie.

kxsxx81

Lokalizacja: okolice Chrzanowa, okolice Nowego Sącza (weekendowo)
Ulubione góry: Beskidy

Wt 02 paź, 2012

hejka,
miejsce mam jeszcze wolne, tym razem smerfów nie biorę, ojca weekend - uff. Wyjazd rano w piątek tez by mi pasował,ale kwestia dogadania. Lackową mam zaliczoną, ale to nie problem wdrapać się ponownie, zresztą Bieliczna urocza. W Regetowie zapraszam na Rotundę :-) i Kozie żebro :-) Magura po drodze też ciekawa . Jeszcze jeden kolega coś wspominał o transporcie proszę się wypowiedzieć w kwestii szczegółów. Ania mi odpisała na smska, ze nie da rady :-(

Temat wziąż otwarty.

ps. dzieki Zdzichu za pamięć,ale dziekuję za propozycję.

I jakby trzeba było szukać innego miejsca, to nadmieniam ze na Magurze w niedziele jakas impreza.

BarbaraRita

Ulubione góry: na razie Dolomity :) i Gran Sasso :)

Wt 02 paź, 2012

@ zwirek75 moze byc i piatek wieczorem :)
@ happybilly - a moglbys sie zatrzymac w krk?
Pozdrawiam,
Baśka :)

Człowiekiem gór nie jest ten, który umie i lubi chodzić po górach ale ten, który górami potrafi żyć w dolinach.

happybilly

Śr 03 paź, 2012

Oczywiście, że mógł bym zabrać kogoś z Krakowa, ale tylko jeśli znajdą się jeszcze chętni ze Śląska, aby móc tę podróż unieść finansowo, bo nie mogę oczekiwać równej składki za pół drogi :)

Żaku
Administrator forum

Śr 03 paź, 2012

Jest problem, Chata Elektryków odpada, proszę o porady, co proponujecie w zamian.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

Śr 03 paź, 2012

Propozycja Szymona, na plus- blisko poprzedniej lokalizacji
http://schronisko.jasliska.pl/
Człowiek powinien być dobry jak chleb

kxsxx81

Śr 03 paź, 2012

Własnie dzwoniłam na Magurę Małastowską z piatku na sobotę nocleg bez problemu dla 25 osób, gleba bez ograniczeń.
Z soboty na niedzielę 10 miejsc pewnych, wstepnie zarezerwowane ma jakas grupa ale nic nie potwierdziala wiec jak potwierdzimy wczesniej to bedzie nasz nocleg. a jak nie to gleba tez zawsze dostępna.

Ja wyjeżdzam w piątek rano 5.00 z Trzebini Lackowa jest punktem pewnym naszego wyjazdu (mam nadzieje ze sie z panami dogadam:-) wciąż mam 1 miejsca wolne :-) na upartego dwa.

kxsxx81

Śr 03 paź, 2012

Przemyślałam, posprawdzałam i te Jaśliska są ok. Nawet bardzo. Zatem ja jestem za spotkaniem tam. Osoby zainteresowane proszone o określenie się, ponieważ czas ucieka. Moskal szybciutko proszony do tablicy - bo inaczej w bagażniku Cię wiozę :D

znikający_punkt

Ulubione góry: Munţii Făgăraş

Śr 03 paź, 2012

kxsxx81 napisał(a):Własnie dzwoniłam na Magurę Małastowską z piatku na sobotę nocleg bez problemu dla 25 osób, gleba bez ograniczeń.

Myślę, że to dobra miejsce- nawet ciut bliżej dla śląskiej frakcji zlotowej. Popieram :)
Keep it simple, stupid :)

kxsxx81

Śr 03 paź, 2012

Dla mnie wersja Magura Małastowska jest zawsze ok.
Mam propozycje jawne głosowanie osób, które się wybierają oczywiście.

1. Jaśliska
2. Magura Małastowska

Gdyby to była Magura Małastowska to można zrobić trase z Regetowa przez Kozie żebro do Wysowej tam coś zszamać dalej albo konskim (krocej) do Regetowa lub granicznym zahaczając o Jaworzyne Konieczniańską i dalej dolina Regetówki (dzwonnica po drodze i cmentarze, cerkiew) wśród hucułów do samochodów i stamtąd na Magurę. Lub dla wytrwałych wejscie na Rutunde (jest tam cmentarz wojskowy z I wojny) a warto, można też od tego zaczać, zeby było coś widać. Miejsce wpisane do rejestru zabytków, ma coś w sobie. Gdyby ktoś miał ochote to w regetowie jest stadnina koni. W wakacje Bogusia L. tam spotkałam. Z Regetowa na Magure mamy ok 15 minut.Podejścia z auta mamy też z 10 minut i "kimpono":-). Tak moze wyglądać jeden dzień. (np sobota) W piatek dla zainteresowanych Lackowa najwyższy szczyt Beskidu Niskiego z dość fantazyjnym podejściem i powrót przez Bieliczna !!! do auta. Po drodze warto zatrzymac się chociaż przy kilku cerkwiach - warto. Moge pochylic czoło i cos zaproponiwać, ale to mało górskie. A w niedzielę można na Magure wreszcie wejść, pokrecic się po okolicy jest tam też kilkanaście cmentarzy z I wojny światowej wokół schroniska ze 2 bardzo blisko.

Zatem zainteresowani proszeni są o zajęcie stanowiska!!! :D

moskal

Ulubione góry: Gorce, Tatry

Cz 04 paź, 2012

Kxsxx81 ale się produkujesz, a tu zero odzewu :) Na dodatek grozisz jeszcze jazdą w bagażniku. Jak się spotkamy to cię przywołam do porządku :twisted: Magura Małastowska bardziej mi odpowiada tu macie stronkę z ofertą cen noclegu i posiłków. http://schroniskomagura.pl/oferta.html Piwo 5 zł nie jest tak źle :D Zawsze można zabrać ze sobą większe zapasy. Nie byłem tam, ale ze zdjęć okolic schroniska i cennika ta kwatera mi odpowiada!!

jogurt

Ulubione góry: Tatry, Beskidy,

Cz 04 paź, 2012

Jak dla mnie to ta Magura Małastowska jest ciekawa :D

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów