I Zlot Forumowiczów portalu e-gory.pl - reasumujac....

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

I Zlot Forumowiczów portalu e-gory.pl - reasumujac....

Cz 13 paź, 2005

Czolem,

Ponieważ początkowy wątek o Zlocie rozrósł się do niebotycznych rozmiarów i co nieco ważnego może w nim pozostać niezauważone, na dwa dni przed imprezą pozwalam sobie dokonać podsumowania:

Na początek coś o czym wszyscy wiedzą czyli MIEJSCE: Luboń Wielki i TERMIN: 15-16 października (najbliższy weekend).

Teraz najważniejsze czyli UCZESTNICY (wg deklaracji umieszczonych na forum):
1. Trampek (Kaśka)
2. Maciej Z.
3. Szuter
4. eagle
5. młoda
6. Anutka
7. Kassiel
8. Dżingi
9-10. Goper (Bartek), najprawdopodobniej z małżonką
11. rupicapra
12. Cesarr
13. BusterFM
14. Ayla
15. Ja czyli Brzoza :-)
...jest to pełen wykaz, zarówno tych osób które zadeklaroowały, że bedą na pewno, jak i "być może". Jak uczy doświadczenie nie wszyscy z listy pewnie będą, być może również pojawią się osoby który nie ma jeszcze na liście. Lista oczywiście nie jest zamknięta! Jeśli ktoś chce dołączyć - śmiało.

INSTRUMENTY, jeśli będą to takie:
1. Bodhran (Goper)
2. Gitara (Dżingi)

ŻARCIE, PICIE: oczywiście każdy wg własnego uznania...
Piwo (Tyskie) ma ponoć być, jeśli ktoś ma własne upodobania - no problem, wystarczy przynieść. Nie wiem ile tego piwa ma być, więc trudno mi powiedzieć czy będzie można polegać tylko na piwie schroniskowym, czy coś brać ze sobą.
Inne alkohole - śliwka itp. mile widziane jeśli ktoś weźmie - na pewno wypijemy. Ja postaram się mieć coś oryginalnego, ale nie powiem co, bo jeszcze tego fizycznie nie mam i nie wiem czy zdąże do soboty.
Kiełbasa na ognicho: myślę, że najlepiej będzie (jeśli w schronisku nie ma), jeśli każdy weźmie tyle ile sam zje - będzie najlepiej i najtaniej.

SPANIE: w schronisku lub w namiocie, wg uznania. Cena za nocleg w schronisku: 12 zł / osoba.

PROGRAM: z założenia ma to być "Zlot Założycielski", stąd celowo nie reklamujemy głośno Zlotu. Jesli będzie zainteresowanie jakąś dalszą-większą działalnościa, to przedyskutujemy strategie i od kolejnych spotkań ruszamy całą gębą. Zastanówcie się też czy ktoś nie zechciałby zostać koordynatorem tego typu imprez, bo np. ja mogę mieć z tym problem (i tak mam całe e-gory na głowie)...
Dobrym pomysłem Gopera jest to, żeby na początku odbyło się jakieś "walne" zgromadzenie, na którym moglibyśmy co nieco przedyskutować i ustalić (np. logo, ewentualne zloty, slajdowiska, akcje górskie i oraz ich tematykę, a później rozpocząć spotkanie integracyjne (ognicho, slajdy, spiewanie). Zresztą dyskutować można i przy ognisku, więc tu granice są płynne. Jeśli będzie zainteresowanie, mogę przedstawić całą historię serwisu :-)

CZAS rozpoczęcia pierwszej części: proponuje nie wcześniej niż o 19:00, bo wtedy już zmierzcha (zdjęcia) a ponadto dajemy jeszcze czas na dotarcie na Luboń.

IMPREZA: Ups, szkoda że na Luboniu wysiadł rzutnik, bo nastawiłem się, że wezmę jakieś ciekawe (moim zdaniem) slajdy z Karpat Ukraińskich. I pewnie z przyniesieniem rzutnika nie byłoby problemu, bo już nie raz tachałem slajdolot do różnych schronisk (np. Krupowa), tyle że ostatnio padła mi w nim żarówka (dość oryginalna) i jeszcze nie namierzyłem takiej w jakimś sklepie. I szczerze wątpie czy mi to sie uda do soboty :-(
Zatem slajdów raczej nie będzie, chyba że ktoś z Was ma możliwość wzięcia rzutnika, to ja oczywiście slajdy wezmę - proszę tylko o jak najszybszy kontakt w tej sprawie, najlepiej telefonicznie: 0-502 636 629.
Za to ognicho będzie raczej na pewno (pamiętajcie o kiełbachach), śpiewogranie pewnie też (jeśli będą instrumenty).

DOJAZD, POWRÓT: "Grupa poznańsko-opolska" przyjedzie pociągiem do Krakowa w sobotę o 11:28. Goper będzie szedł Lubień -> Zębalowa -> Krzeczów -> Luboń Mały -> Luboń Wielki.
Ja jeszcze nie deklaruje, bo mam do załatwienia w sobotę rano parę spraw i trudno mi powiedzieć do której się wyrobię. Na pewno nie będę jechał później niż ekipa "poznańsko-opolska", więc jeśli będę jeszcze wtedy w Krakowie to na pewno do Was dołączę.
Ale tu już każdy się musi umawiać jak mu pasuje...
Natomiast na niedzielę wymyślimy jakąś trasę, któraby pasowała jeśli nie wszystkim, to przynajmniej większości.

PKS W KRAKOWIE: nowy dworzec teoretycznie uruchamiają 20 października (parę dni po Zlocie), natomiast wczoraj coś kątem ucha słyszałem w radio, że aby nie robić zamieszania przed Świętem Zmarłych, do końca października wszystko będzie jeszcze jeździć ze starego-tymczasowego, czyli z Cystersów.

Uffff... ale elaborat :-)
Jeśli ktoś z Was ma coś do dodania/sprostowania to niech wali śmiało.

Kuba (Cesarr)

Ulubione góry: .

Re: I Zlot Forumowiczów portalu e-gory.pl - reasumujac....

Cz 13 paź, 2005

Jeżeli miejscowym nie sprawi to problemu to wolałbym, aby miejsce spotkania było na dworcu PKP np. 11.30 lub 12.00. Na dworzec PKS też pewnie trafimy, ale po co tracić czas na błądzenie po mieście. A ja Kraków to znam jedynie z legendy o smoku wawelskim :).
ps. czytałem opis Trampka jak trafić z dworca PKP na PKS na Cysersów, ale nic nie zrozumiałem :oops:
horyzont - linia wyznaczająca kierunek marszu

Łosiek (Kaśka)

Cz 13 paź, 2005

ja dopisuję jeszcze jedną osobę - Wiolę.
w takim razie dobra - spotkajmy się na dworcu PKP o 11.40 (możemy poczekać 10 minut na spóźnionych) w holu głównego budynku pod tablicą świetlną z odjazdami pociągów. Pewnie na busa nie zdążymy, ale pojedziemy na autobus. Jak juz ta wersja nie przejdzie, to nie mam więcej pomysłów jak się umówić :D

Cesarr, uprzedzałam, że moje zdolności tłumaczenia drogi są znikome... :oops: :D
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

nieobliczalny

Ulubione góry: dzikie i niedostępne

Niestety

Cz 13 paź, 2005

Bardzo chciałem się dopisać do listy,a co za tym idzie przyjechać na spotkanie i poznać "forumową śmietankę". Niestety idę w sobotę do pracy i mimo usilnych prób nie udało mi sie tego stanu rzeczy zmienić. W związu z czym nie będzie mnie na spotkaniu...mam jednak nadzieję, że przy kolejnym spotkaniu czas będzie dla mnie łaskawszy. :cry:

zatem pozostało mi życzyć
UDANEGO ZLOTU, PIĘKNEJ POGODY I DŁUGICH WĘDRÓWEK :)
Nieobliczalny

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Cz 13 paź, 2005

Przepraszam, czy ktoś wybiera się z Katowic? Jeśli tak to proszę o szczegóły, może się dołącze.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

dianek

Ulubione góry: wypukłe :P

Cz 13 paź, 2005

DIANEK I BRUDNY TEZ BEDA !!!!!
o ile mi [diankowi] uda sie wylesc na lubon...a moze byc porblem bo mam stabilizator na kolanie i nie wiem jak sie uda...wiec nie na 100% dotrzemy..ale na 100% planujemy i bardzo chcemy:D
PS.: chyba ze sa chetni zeby mnie wniesc na gore;);)

eagle

Cz 13 paź, 2005

Żaku - skonatkuj się ze mną - ekipa z Bielska jedzie do Rabki, a pociąg który zawiezie nas do Żywca jedzie z Katowic; a im więcej ludzi tym lepiej:) Pozdrawiam i do zobazcenia na Zlocie :)
KW BERG CUP 2007 - sponsor pilnie poszukiwany!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze cała powierzchania auta wolna na reklamy
www.slovackykopec.cz

Kuba (Cesarr)

Ulubione góry: .

Pt 14 paź, 2005

Trampek (Kaśka) napisał(a):spotkajmy się na dworcu PKP o 11.40 (możemy poczekać 10 minut na spóźnionych) w holu głównego budynku pod tablicą świetlną z odjazdami pociągów

jesteśmy zatem umówieni :)
horyzont - linia wyznaczająca kierunek marszu

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Traska przez Zębalową

Pt 14 paź, 2005

Jakby ktoś chciał się powałęsać po górkach, a nie tylko dziabać wprost do schroniska, to zapraszam do przyłączenia się. Trasa: Lubień -> Zębalowa -> Krzeczów -> Luboń Mały -> Luboń Wielki. Zbiórka na dworcu PKS na ul. Cystersów o godzinie 10:00. Łapiemy cokolwiek jadącego przez Lubień (Freje, PKS, bus). Wycieczka na jakieś 6 godzin spacerku, więc w schronisku powinniśmy być na 18:00. Wyjazd wcześniejszy nie wchodzi w rachubę, bo dziś wieczorem bębnie w "Starym Porcie" i na pewno nie będę w stanie zebrać się wcześniej. Jak ktoś reflektuje to proszę pisać dziś na e-mail'a do 15:30, lub próbować łapać mnie (również dziś) na GG między 11:00 a 15:30.

PS. Kassiel coś wpominałeś, że kiełbaski załatwią w schronisku. Jak stoi sprawa, bo nie wiadomo w końcu czy brać mięsiwo, czy nie?!
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Goper [Bartek]

Pt 14 paź, 2005

Ludzie nie zapomnijcie wziasc spiewnikow szantowych, Dżingi'ego i jego gitary :P zeby nie nosil na darmo bebna !!

kassiel

Pt 14 paź, 2005

hmm, z kiełbasakmi to nie było odzewu, a ktoś powiedział, że każdy sobie, więc tak zostało.
Jeszcze jedna rzecz (do męskiej części jadących): na ognisko trzba będzie zebrać trochę chrustu, ale w takiej ilosci osób, to zajmie nam to 15 minut.
To jestesmy umówieni na PKP
Do zobaczenia!

fazzi

Pt 14 paź, 2005

życze wszystkim udanego spotkania i świetnej zabawy, niestety nie zawsze chcieć to znaczy móc :cry:

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

So 15 paź, 2005

Niestety nie dam rady. Zbyt wiele obowiązków, a szkoda...
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

kassiel

I Zlot Forum

So 15 paź, 2005

Wspaniałej zabawy i pogody !!!!!! :-)))))

młoda

N 16 paź, 2005

Opole dotarło do domciu :D Dziękujemy za wspaniałe dwa dni! Pozdrawiamy :D

Następna strona
Powrót do Zloty forumowiczów