XIV Zlot Forumowiczów Portalu e-gory.pl - Góry Kaczawskie

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Re: XIV Zlot Forumowiczów Portalu e-gory.pl - Góry Kaczawski

Cz 12 kwi, 2012

Beska, temat śpiewania zawsze jest oczywisty, ale nie zaszkodzi też o niego pytać.
Przypominam też o śpiworach i obuwiu zamiennym oraz czymś przeciwdeszczowym, w weekend ma przelotnie popadać na Dolnym Śląsku.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Cz 12 kwi, 2012

Jestem na etapie pakowania majdanu. Jedziemy z nastawieniem na wycieczkę rowerową. Ale Jarek w aucie sporo zmieści, więc w grę wchodzi także Palava. Można by się w sobotę lub niedzielę popluskać na Bobrze, w Borowym Jarze, tuż za Jelenią Górą. To z Wojcieszowa około 20 km w kierunku przeciwnym niż kierunek powrotu (dla ekipy z G. Śląska i Małopolski). Zabawa wygląda tak. Film pokazuje nieopływanych klientów firmy Hydroplanet. Płyną na Orinoco, łódkach trochę stabilniejszych od Palavy, ale na Palavach też daliby radę. Jeśli ktoś chciałby spróbować padlowania na takiej rzece, proszę o informację tutaj lub na PW. Wyjeżdżamy jutro wczesnym wieczorem.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

yacek86

Ulubione góry: Bieszczady

N 15 kwi, 2012

Dzięki za świetny wypad !! Milo było Was wszystkich poznać i mam nadzieje że do zobaczenia na następnym zlocie :) Pozdrawiam !!!

jogurt

Ulubione góry: Tatry, Beskidy,

Pn 16 kwi, 2012

Zlot uważam za udany jak dla mnie było wszystko co chciałem zrobić choć były bardziej ambitne plany, ale i tak było super, a wiec wspinaczka skałkowa w Sokolikach w środę w czwartek zamek Bolczów w piątek atrakcje dla turystów w Wojcieszowie w sobotę Śnieżka i niedziela odpoczynek i przyjazd do domu . Dzięki wszystkim za super zlot, a szczególnie Marcinowi i Ani za środę :D Pozdrawiam i do zobaczenia

Zdzisław

Pn 16 kwi, 2012

Dla mnie też udany zlot, tak jak każdy wcześniejszy ! :) Zaliczyliśmy z "naszą" ekipą 4 szczyty do KGP!
Specjalne podziękowania dla Kasi za bezpieczny transport tam i do domu, a Żakowi za organizację.
Pozdrawiam! I do zobaczenia jesienią .

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Pn 16 kwi, 2012

I my dziękujemy wszystkim za wspólna wędrówkę, zabawy i śpiewy :) do zobaczenia!
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

kxsxx81

Lokalizacja: okolice Chrzanowa, okolice Nowego Sącza (weekendowo)
Ulubione góry: Beskidy

Pn 16 kwi, 2012

Mój, a właściwie nasz (Naśka nigdy nie daje o sobie zapomnieć :-)) pierwszy zlot zaliczony. Bardzo dziękuję za udany wypad - 4 szczyty do KGP, zaliczone. Zdzichowi dziękuję szczególnie za pomoc logistyczną na trasie :-) A Moskalowi i na Śnieżce Jogurtowi za miłe towarzystwo.Całej ekipie mówię/my do zobaczenia na szlaku ;-)

Hannibal

Ulubione góry: Te w których czuję się naprawdę wolny...

Wt 17 kwi, 2012

Ależ to były Święta… 10 dni poza domem :-) Fajnie było ale się skończyło, żal mi tylko trochę tego słońca które miało zamiast zjawić się osobiście, wysłało w zastępstwie na zlot deszczu strugi. Hm… niema jednak tego złego bo wybyczyłem się dzięki temu za wszystkie czasy bo więcej czasu było na pomieszkiwanie w Dziuśkowej Chacie, długie rozmowy do wczesnych godzin rannych przy piwku, gitarze. Śpiewanie też było a i wspinania, jaskiń i gór nie zbrakło. Tak więc dzięki dobremu towarzystwu Was wszystkich wyjazd uważam za udany. Pozdrawiam Wszystkich, i oby do rychłego zobaczenia! :-)

PS
Mam nadzieje Jogurt, że się spodobało wspinanie i częściej uda się w niedalekiej przyszłości wybierać, gdzieś w nasze bliższe rejony jurajskie, jakże inne od sudeckich.

A tak na marginesie to w końcu ustaliliśmy gdzie będzie następne wiosenne miejsce spotkania??????? Bo mimo kilku rozmów na ten temat to jakoś nie przypominam sobie aby jakieś konkretne miejsce zostało wybrane…
"Albo znajdziemy drogę, albo ją wytyczymy!"

"Nie bój się zrobić wielkiego kroku, nie pokonasz przepaści dwoma małymi" (David Lloyd George)

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Wt 17 kwi, 2012

Ja też upiekłem przy okazji zlotu własną pieczeń. Nie było pływania ani jaskiń, ale koronowe wątpliwości zagnały mnie na bicyklu na Maślak i Okole.
Mam już pierwszą garść "materiału wizualnego". Zlepiłem do kupy rozedrgany i rozkołysany filmik o zlocie, z mojego outsiderskiego punktu widzenia. Jest tam spacer na Przełęcz Komarnicką, zjazd z Okola i mały fragment imprezy. Pierwsza i trzecia część nie były konsultowane z obecnymi w kadrze, ale mam nadzieję, że nie naruszam drastycznie niczyjego prawa do prywatności.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

Wt 17 kwi, 2012

Filmik rewelacyjny Marku, pozdrowionka dla Wszystkich :D
Człowiek powinien być dobry jak chleb

moskal

Ulubione góry: Gorce, Tatry

Wt 17 kwi, 2012

Bardzo udany i przyjemny zlot!!! Mój pierwszy i mam nadzieje nie ostatni. Parę szczytów KGP zdobytych w tym Śnieżka z której jestem naprawdę zadowolony, bo w końcu udało mi się na niej być :). Kxsxx81,a moje logistyczne chrapanie w drodze na zlot? Myślę, że pozwoliło szybciej dotrzeć na miejsce :D. Dzięki wielkie za bezpieczną podwózkę i mam nadzieję na powtórkę, bo tak wygodnie to w żadnym innym samochodzie mi się nie spało :D.Pozdrawiam wszystkich obecnych i tych, którzy nie dotarli.
Hannibal napisał(a):A tak na marginesie to w końcu ustaliliśmy gdzie będzie następne wiosenne miejsce spotkania??????? Bo mimo kilku rozmów na ten temat to jakoś nie przypominam sobie aby jakieś konkretne miejsce zostało wybrane…

Coś tam było o Andrzejówce w Górach Suchych osobiście byliśmy w niej w drodze na zlot przy okazji wejścia na Waligórę. Miejsce nie zachwyca, a schronisko na Andrzejówce też nie powala na kolana. Nie wiem jak tam z zakwaterowaniem ale kuchnia mnie zraziła. Zamówiłem flaczki i chyba gorszych nie jadłem w życiu. Ja jestem za pomysłem chyba Beski jak dobrze pamiętam, żeby zlot był w Górach Sowich. Według mapy więcej szlaków i ciekawych miejsc. Jest do wyboru schroniska Zygmuntówka lub bardziej na południe niedaleko Gór Bardzkich schronisko Srebrna Góra. Niedaleko Zygmuntówki jest jeszcze Bukowa Chata i chyba byłoby w niej lepiej niż w schronisku chodzi o dostęp np. do kuchni-bo jak wiadomo w niej bywa najlepiej :) Co do Bukowej Chaty to trzeba najpierw sprawdzić na necie co i jak bo nawet nie wiem jaki ma status. Wpadła mi po prostu w oczy jak spoglądałem na mapę. Tyle z mojej strony na temat następnego zlotu. Wiem,że byłem na zlocie dopiero raz i mój głos liczy się podwójnie :D więc czekam na lokalizację następnego zlotu. Pozdrawiam

Beska

Wt 17 kwi, 2012

Hannibal napisał(a):A tak na marginesie to w końcu ustaliliśmy gdzie będzie następne wiosenne miejsce spotkania??????? Bo mimo kilku rozmów na ten temat to jakoś nie przypominam sobie aby jakieś konkretne miejsce zostało wybrane…

Rzeczywiście, Andrzejówka została ustalona niedzielnym rankiem - z Anią już byliście chyba w jaskiniach - odbyło się głosowanie między Górami Suchymi (co do których nie było sprzeciwu) i Górami Sowimi (co do których sprzeciw się pojawił).

Moskal, może już byliście wtedy w drodze na Skopiec?
Latem odwiedziłam te schroniska - Zygmuntówka nie była brana pod uwagę, bo mimo przepysznego rosołu z brojlera warunki jakie tam panują pozostawiają wiele do życzenia. Bukowa Chata to wypasiona knajpa weselna - więc bardzo droga. Glosowaliśmy schronisko pod Wielką Sową, które jest przyjemne.
Co do Andrzejówki to nie mam złych wspomnień, fakt, że schronisko jest duże ale ma klimat, nocleg w porządku, jedzenie było pyszne - czyżby inna ekipa w kuchni? Miało też drugie miejsce w rankingu schronisk "npm" gdzie między innymi wyżywienie brali pod uwagę więc jestem zdziwiona twoją oceną.

Tak czy inaczej - zawsze ktoś by wolał coś innego, a wybrać trzeba i trudno wszystkich pogodzić.
Góry Sowie bliżej, tym razem atrakcje powojenne się nie przebiły - zabrakło cię Grzesiu :wink: - może następnym razem?

PS. Tym razem udało mi się przyjechać na zlot ze zdrowym gardłem, a i tak drugi dzień chrypię :? To były śpiewy! :mrgreen:

gobo
Moderator

Ulubione góry: puste

Wt 17 kwi, 2012

A czy może ktoś robił zdjęcia?
Poniekąd dzięki Jarkowi, który w ostatniej chwili mnie wyciągnął z domu, po kilku latach znowu chwyciłem pudło gitary. No i poznałem wielu ciekawych ludzi...
Fajnie, że jesteście :)

Beska

Śr 18 kwi, 2012

gobo napisał(a): A czy może ktoś robił zdjęcia?

A to nie Ty przypadkiem biegałeś z aparatem? :wink: Mogłabym myśleć, że miałam omamy jakieś gdyby nie filmik Marka :mrgreen:

happybilly

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

So 21 kwi, 2012

Moi drodzy, oczywiście super było spędzić razem trochę czasu. Z braku czasu dopiero teraz wstawiłem do sieci fotki z naszego zlotu. Można sobie pooglądać tutaj
Czekam z niecierpliwością na zdjęcia pozostałych.

PS
Mam nadzieję, że nie będzie skarg, że ktoś nie wyszedł zbyt ładnie, bo starałem się wybrać te, na których każdy wygląda sympatycznie. W przypadku uzasadnionych uwag można się ze mną skontaktować, to może coś wyretuszujemy :wink:

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów