XIV Zlot Forumowiczów Portalu e-gory.pl - Góry Kaczawskie

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Zdzisław

Re: XIV Zlot Forumowiczów Portalu e-gory.pl - Góry Kaczawski

Cz 01 mar, 2012

Żaku, zapisz mnie. Jak Ania z Marcinem pojadą to zabiorę się z nimi.Mam tam jedną górkę do korony :)
Sie ma!

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Re: XIV Zlot Forum Portalu e-gory.pl - Góry Kaczawskie

Cz 01 mar, 2012

A chcesz "zaliczyć koronę" według listy, czy być na "dachu" Gór Kaczawskich? Jeśli to drugie, to czeka Cię ładny spacer, by przydepnąć czubki pretendentów do bycia dachem. W literaturze turystycznej powiela się wciąż stare dane i nie wiadomo dokładnie gdzie jest kulminacja tej grupy. Choć pewnie wiedzą to od dawna miejscowi geodeci :).
Punkty etapowe do takiego spaceru znajdziesz w opisie do tego i następnego zdjęcia.

Przy okazji... tytuł wątku jest tak długi, że nie mieści się ostatnia litera nazwy gór w które się wybieramy. Może by zastąpić wyraz "forumowiczów" wyrazem "forum"?
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

kxsxx81

Lokalizacja: okolice Chrzanowa, okolice Nowego Sącza (weekendowo)
Ulubione góry: Beskidy

Pt 02 mar, 2012

ja tez mam tam jedną górę do zdobycia;-) w prawdzie nie była zaplanowana na ten rok w ramach KGP, ale okazje mi dajecie, więc...

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pt 02 mar, 2012

Aktualizacja playlisty zlotu:

:arrow: Żaku +3,
:arrow: Anna* + Hannibal,
:arrow: grzegorz kluba,
:arrow: Grisza (napisał mi na PW),
:arrow: jogurt,
:arrow: Marek,
:arrow: happybily,
:arrow: kxsxx81 +1,
:arrow: Czort,
:arrow: Zdzisław,

razem 14 osób.

Czorcie, sprzęt grupowy wezmę, osobisty również ale tylko dla siebie, każdy powinien mieć swój.
Czekam na pozostałych chętnych. A co do Gór Bialskich to jestem "za".
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Cz 08 mar, 2012

Żaku napisał(a):A co do Gór Bialskich to jestem "za".

Dzięki Żaku za tak znamienite poparcie :wink:

Za to nastąpiły pierwsze pęknięcia na jednolitej dotąd decyzji, że nie jedziemy, więc może się jeszcze zobaczymy tej wiosny :)
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

Basia Z.

Wt 13 mar, 2012

Żaku napisał(a):Aktualizacja playlisty zlotu:

:arrow: Żaku +3,
:arrow: Anna* + Hannibal,
:arrow: grzegorz kluba,
:arrow: Grisza (napisał mi na PW),
:arrow: jogurt,
:arrow: Marek,
:arrow: happybily,
:arrow: kxsxx81 +1,
:arrow: Czort,
:arrow: Zdzisław,

razem 14 osób.

Na tą chwilę jeszcze ja, ale tak na prawdę będę mogła się zadeklarować jakiś tydzień przed wyjazdem.
Przepraszam, ale c'est la vie.

Chętnie dołączę do załogi samochodowej za zwrotem kosztów przejazdu - i to wtedy nawet w czwartek po południu.
Praktycznie bez samochodu dojazd tam jest bardzo trudny.

Basia
--------------------------------------------------------------------
Najlepszy na świecie kurs przewodnicki - SKPG Gliwice :)

http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/kurs-20132014/

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

Wt 13 mar, 2012

Żaku, dopisz też Krzysia, jedzie ze mną, On opcja jaskiniowa a ja raczej górki :wink:
Człowiek powinien być dobry jak chleb

kxsxx81

Lokalizacja: okolice Chrzanowa, okolice Nowego Sącza (weekendowo)
Ulubione góry: Beskidy

Wt 13 mar, 2012

Na dzień dzisiejszy, jedzie ze mną jedna osoba, więc jeszcze wolne miejsca mam w aucie. Mogę kogoś zabrać, nie wiem tylko czy w sobotę,piątek, a może nawet czwartek wieczorem pojadę, czas pokaże i ewentualne ustalenia z chetnymi. Szczegóły na pw.

Marek

Śr 14 mar, 2012

Hmmm... jaskinie piękna rzecz. Ale obok (przynajmniej na mapie w dużej skali) płynie Bóbr. A w tak pięknych okolicznościach przyrody (zasilony roztopami) może płynąć w dniach zlotu dość wartko. Dlatego proponuję opcję nawodną, licząc na rekompensatę straty w postaci ilustrowanej zdjęciami relacji z podziemi. Chętnie udostępnię Palavkę (pneumatyczną kanadyjkę górską dla 2 osób) w zamian za transport kajaka. Byłoby super, gdyby dało się połączyć jedno z drugim i na przykład w sobotę popluskać się na przełomach Bobru, a w niedzielę ciorać w jaskiniach. Albo odwrotnie.
(Goethe)

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Śr 14 mar, 2012

Marku rezerwuję Palavke! Tylko nie mam jak zabrać Twojego kajaka :( Więc chyba odpadam jako wodniak.
Z racji tego, iż planuję wyjechać już w czwartek po pracy, będę miał również cały piątek do dyspozycji, więc proponuję jaskinie głównie w ten dzień, sobotę można by popływać, a w niedzielę pozwiedzać dalsze atrakcje. Ale to póki co wstępny plan.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Miśka

Ulubione góry: Bieszczady

Cz 15 mar, 2012

Widzę, że Beatka się nie wykazała i nas nie zgłosiła. Tak więc czynię honory-będziemy we 4. Także proszę nas dopisać do listy :wink:

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Cz 15 mar, 2012

Miśka napisał(a):Widzę, że Beatka się nie wykazała i nas nie zgłosiła. Tak więc czynię honory-będziemy we 4. Także proszę nas dopisać do listy :wink:

No proszę, jak się to młodzież wcina :wink:

Żaku napisał(a):Z racji tego, iż planuję wyjechać już w czwartek po pracy, będę miał również cały piątek do dyspozycji, więc proponuję jaskinie głównie w ten dzień, sobotę można by popływać, a w niedzielę pozwiedzać dalsze atrakcje. Ale to póki co wstępny plan.

Cichutko przypomnę naszemu Wielkiemu Adminowi, że głosując za miejscem zlotu zobowiązał się opisać możliwości terenu i okoliczne atrakcje, o co też uniżenie wnoszę :mrgreen:
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

Marek

Cz 15 mar, 2012

Żaku napisał(a):rezerwuję Palavke! Tylko nie mam jak zabrać Twojego kajaka :( Więc chyba odpadam jako wodniak.

Cóż, myślałem o odpuszczeniu sobie dnia jaskiniowego na rzecz całodziennego turystycznego spływu w zespole kajak - kanadyjka. Ale jak nie znajdzie się zmotoryzowany kooperant w tym przedsięwzięciu, możemy rozważyć formułę z Warty. W Borowym Jarze lub Przełomie Janowickim możemy się sponiewierać na kamolach po kilka razy, bo to krótkie odcinki. W tej opcji można parokrotnie zmienić osadę na jednej łódce, więc Palava wystarczy.

Z racji tego, iż planuję wyjechać już w czwartek po pracy, będę miał również cały piątek do dyspozycji, więc proponuję jaskinie głównie w ten dzień, sobotę można by popływać, a w niedzielę pozwiedzać dalsze atrakcje. Ale to póki co wstępny plan.

Z racji tego, iż niewielu może wyjechać już w czwartek po pracy, a jaskinie są główną atrakcją, taki plan może być co najwyżej wstępny. Bo jeśli ma być ostateczny, to będzie egoistycznym przegięciem ;).
(Goethe)

jano

Śr 21 mar, 2012

Ja bym chętnie z wami pojechał zobaczyć te kochane gęby pijackie forum ale w tym czasie mogę się spodziewać kolejnego potomka-to znaczy żona się spodziewa-jakby co dzwonię do Żaka na zlocie i wypijcie zdrowie nowej e-góralki.Pozdraawiam najwyższy poziom górski :D
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

moskal

Ulubione góry: Gorce, Tatry

Pn 26 mar, 2012

Chętnie bym się z wami wybrał tylko, że opcja hasania po górach mnie interesuje niż penetrowanie jaskiń. Jeśli by się udało we czwartek już być na miejscu to popołudniowa biba z forumowiczami,nocleg, a od piątku górki i spanie po schroniskach do niedzieli prawdopodobnie bez schodzenia do dolinek. Musze jeszcze sprawdzić ceny podłogowego spania w śpiworku i trasy. Tak wiec byłby krótki kontakt ze zlotowcami. Chyba, że ktoś myśli podobnie jak ja i ma taki sam plan. Taki mam pomysł co z tego wyjdzie nie wiem. Do autka też chętnie bym się wbił :D kxsxx81 do ciebie mam najbliżej,a ponoć masz jeszcze miejsce w limuzynie :)

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów