XIII Zlot Forum Portalu e-gory.pl - Bieszczady

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

K@si@

Ulubione góry: tatry

Re: XIII Zlot Forum Portalu e-gory.pl - Bieszczady

Śr 12 paź, 2011

Zaku pisalam do Ciebie, ze jednak rezygnuje z wyjazdu ale chyba wiadomosc nie dotarla bo ciagle jestem na liscie. Przepraszam za zamieszenie. Wszystkim uczestnikom życze dobrej pogody na wędrówki i milych wieczorów w schronisku.

zwirek75

Ulubione góry: Bieszczady

Pn 17 paź, 2011

Dzięki serdeczne za organizację, przyjęcie, dobrą atmosferę i możliwość poznania ciekawych ludzi :), dzięki czemu, pomimo nie najlepszej pogody, wyjazd można zaliczyć do tych udanych.

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pn 17 paź, 2011

Nooo... pogoda była niezła. A nawet lepsza niż można się spodziewać po złotej polskiej jesieni. Bo nasza bieszczadzka jesień była na dodatek biała :).
To "portret zbiorowy" części uczestników zlotu. Reszta zdjęć będzie w dającej się przewidzieć przyszłości.
Ostatnio edytowano Pn 17 paź, 2011 przez Marek, łącznie edytowano 1 raz
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

suchy

Pn 17 paź, 2011

Szkoda że nie można powiększyc , bo nie mogę dojrzeć czy Jogurt dzierży jakieś piwo czy nie :)

Marek

Pn 17 paź, 2011

Zmieniłem host. Ale na Picasę wchodzi tylko 1600 pikseli. Jednak i tak nic nie zobaczysz, bo mu ręce zasłaniamy. Natomiast na 100% trzymał w rękach piwo wcześniej i później :).

Hiperłącze powyżej nie otwiera strony. Tu powinno.
(Goethe)

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

Wt 18 paź, 2011

Fajnie było....ale się skończyło.Parę zdjęć od nas
https://picasaweb.google.com/1032519969 ... directlink
Człowiek powinien być dobry jak chleb

Marek

Śr 19 paź, 2011

Kurde... nowa jakość w pozlotowej fazie życia wątku zlotowego :). Jakby na zlocie było tylko kilka osób, albo liczni obecni nie byli użytkownikami i nie mogą pisać na forum. Co się stało z tradycyjną falą podziękowań wszystkich wszystkim za wszystko? Nie ma też innych tradycyjnych "smaczków". Może rutyna nudzi? A może to przez XIII?
Mniejsza o to...
Jest już w sieci mój album z obrazkami. Choć kartkówki dalej leżą na kupie :).

Przy okazji... kiedyś ustalało się na zlocie miejsce nowego zlotu z rocznym wyprzedzeniem. Potem z półrocznym. Ostatnio wcale. Na razie nie ma konkretnego celu na wiosnę. Chyba że jest, a ja (i załoga marcinowej fury) o tym nie wiem ;).
(Goethe)

Zdzisław

Śr 19 paź, 2011

Już się poprawiam. Oczywiście dziękuję wszystkim za wszystko :) (co dobre) bo złego nie pamiętam. Ani i Marcinowi za transport, "Nowym"- za to że byli i świetnie się odnaleźli w grupie . A nieobecni niech żałują bo po raz kolejny okazało się że nie ma złej pogody- jest tylko nieodpowiednie ubranie! :), a pogodę każdy nosi w sobie.
Marek- jak zwykle fajna relacja .
Dziękuję! A co złego -to nie ja! :)

czarek

Śr 19 paź, 2011

Zdzisław napisał(a):nieobecni niech żałują

Pewnie, że załują :(

jogurt

Ulubione góry: Tatry, Beskidy,

Śr 19 paź, 2011

Ja też chciałem wszystkim podziekować za wszystko, a szczególnie Marcinowi ze nas bezpiecznie dostarczył tam i spowrotem.
Pozdrawiam i do nastepnego razu!

Szymon

Śr 19 paź, 2011

Zlot w rzeczy samej bardzo udany, choć nie wszystkim było dane w nim uczestniczyć w pełni.
Myślę, że gro uczestników czeka na zdjęcia, by móc sobie przypomnieć wrażenia i ogólnie cały pobyt i zapewne wtedy skrobnie kilka słów "pozlotowych" ;).
A wiosenny zlot? Sporo już pasm odwiedziliśmy, sporo czeka przed nami, to może warto by zagościć w Beskid Niski. Góry oferują niemalże atrakcje dla każdego: począwszy od pieszych wędrówek, zwiedzania, rowerowania, skałek po jaskinie skończywszy :). A dokładnie z Olą myśleliśmy zawitać do Jaślisk, do jakże gościnnych progów schroniska "Zaścianek". Obiekt spokojnie nas pomieści, jest miejsce na ognisko, na wspólne posiadówy, itp. Ogólnie wg nas b. idealne miejsce, szczególnie że wiosną może jeszcze wyżej być nieco szaro czy nawet biało ;).
Pozdrawiam
Szymon

BeskidTrail.pl - najlepsze trasy rowerowe w Beskidach

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

Śr 19 paź, 2011

Szymon napisał(a):A wiosenny zlot?

O ile dobrze kojarzę to wiosenny zlot ustalony jest na Góry Kaczawskie,tak przynajmniej wynika z terminarza forumowych zlotów.
Człowiek powinien być dobry jak chleb

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Cz 20 paź, 2011

jogurt napisał(a):... szczególnie Marcinowi ze nas bezpiecznie dostarczył tam i spowrotem.

Zdzisław napisał(a):... Ani i Marcinowi za transport,

A do mandatu się dołożyliście chłopakowi?

A teraz do rzeczy, pamietam jak ktoś mówił: Bieszczady? No co ty, za daleko, nikt ci nie przyjedzie, bo to by trzeba urlop brać i wogóle...
A jednak się udało, Bieszczady okazały się być blisko, a i urlop jakoś tak można było wziąć bez problemu. Z tego co udało mi się policzyć, to było nas 24 osoby. Drugi wynik w historii (nie licząc Andrzejek), po Tatrach. No i jak zwykle humory dopisały. Ja oczywiście muszę podziękować wszystkim, którzy byli, no bo przecież dla Was to wszystko i byłoby mi smutno, gdybym tak sam na tych zlotach siedział. Nowi użytkownicy dopisali (mam nadzieję, że nie był to jednorazowy zryw i w kolejnych wyjazdach też wezmą udzział), a i co nietkórzy "starzy" (stażem, nie wiekiem), też powrócili. Szkoda, że Jano nie dojechał, ale rozmawiałem z nim i obiecał, że się poprawi (po wyleczeniu kontuzji nogi). Co do zdjeć - jak zwykle udane, ale brakuje mi ich od osób, które wędrowały z nami od czwartku. Więc czekam z niecierpliwością.

Nam niesety nie udało się przybyć do Schroniska pod Rawką, za to zwiedziliśmy cerkiew w Łopience, gdzie pięknie zagrał i zaśpiewał nam pewien Ukrainiec (Rosjanin?), tamę nad Soliną, jak również niewielką część Muzeum Przemysłu Naftowego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce (byliśmy tam po godzinach oficjalnego otwarcia, jednak na pewno tam wrócimy i polecam każdemu)

Kolejny wyjazd już ustalony (Góry Kaczawskie), a następny też planowałem na Beskid Niski, jednak ja proponuję lokalizację (wcześniej trzeba się dogadać, czy nam chatę otworzą). Marku to jednak drugi koniec tego pasma, czy będziesz zadowolony?

Polecam zaglądanie do TEGO tematu.

Jeszcze raz dzięki wszyskim za przybycie i do zobaczenia na kolejnych wyjazdach (najbliżej - Andrzejki).

PS: Marku - posprzątaj w domu, jak bym się przydził tak kartki układać na ekskrementach ;)
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Marek

Cz 20 paź, 2011

Żaku napisał(a):"starzy" (starzem, nie wiekiem)
Albo staży stażem ;).

zwiedziliśmy cerkiew w Łopience
I macie jakieś zdjęcia? Ciekawe jak tam w tę szczególną pogodę wyglądało. Załoga Doblo miała taki sam zamiar. Ale po Rawkach dzień okazał się za krótki i trzeba było odpuścić.

Kolejny wyjazd już ustalony (Góry Kaczawskie), a następny też planowałem na Beskid Niski, jednak ja proponuję tę lokalizację (wcześniej trzeba się dogadać, czy nam chatę otworzą). Marku to jednak drugi koniec tego pasma, czy będziesz zadowolony?
Hmmm... coś mi świta. Ale ciekawi mnie, czy wybór Gór Kaczawskich był ustalony wspólnie lub przynajmniej przeszedł fazę konsultacji społecznych? Bo tu mi nic nie świta. Choć, zważywszy na mój styl uczestniczenia w zlotach, to nic dziwnego. A zadowolony będę wtedy, gdy impreza odbędzie się tam, gdzie jest planowana. Do Beskidu Niskiego nie mamy szczęścia. Raz zmieniono lokalizację na Beskid Sądecki (choć to akurat była świetna decyzja). Za drugim razem zlot był rozleciany, a meta większości wypadła jakieś dwieście metrów w głąb tych gór. Na dodatek we wsi połemkowskiej zasiedlonej od kilku generacji przez górali "spod Tater". Można powiedzieć, że w tym zlocie prawie nie było Beskidu Niskiego.

jak bym się przydził tak kartki układać na ekskrementach ;)
Ja ich nie układam, tylko rzucam. A kupa ma kilka znaczeń. "Przydzę się" dopiero robotą przy lekturze. Choć trafniej powiedzieć: czuję niechęć i działam z musu :).
(Goethe)

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Cz 20 paź, 2011

Marek napisał(a):Albo staży stażem .

Już poprawione, dzięki.

Zdjęc z cerkwi chyba nie mamy (muszę zapytać Rexa), ale okolica wyglądała przecudownie, po drodze widzieliśmy też tamę zbudowaną przez bobry i ich żeremie.

Góry Kaczawskie były ustalane w Gorcach, nie ukrywam, że była to propozycją wysunięta przez Izę, ale kilka osób ją zaakceptowało. Myślę, że z racji tego, iż od dłuższego już czasu widnieje ona (propozycja, nie Iza), w terminarzu wyjazdów, warto by było zachować to miejsce. Tym bardziej, że mało kto z nas tam już był. Wiem, że jest wiele miejsc bardziej "atrakcyjnych", ale przecież staramy się zachowywać cel edukacyjny naszych wspólnych wyjazdów, a prywatnie każdy z nas i tak jeździ gdzie chce. Przy okazji - sporo osób przyznało, że gdyby nie zlot, nigdy nie zajrzeli by w Góry Świętokrzyskie, a teraz mówią, że całkiem tam przyjemnie.

A Beskid Niski trzeba w końcu odwiedzić porządnie, ja nadal jestem za Polanami Surowicznymi i przyznaję, że ostatnio było to tylko 200m, ale za to jakże udanych. Teraz jednak zajrzał bym głebiej, tym bardziej, że podróżując rowerem wzdłuż niego, bardzo się napaliłem.

PS: Powodzenia w robocie, czym prędzej skończ ten gów..ny temat :)
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów