XII Zlot Forumowiczów portalu e-gory.pl -Góry Świętokrzyskie

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Czort

Ulubione góry: Karpaty

Re: XII Zlot Forumowiczów portalu e-gory.pl -Góry Świętokrzy

N 10 kwi, 2011

Ja z kolei życzę udanej wędrówki. W obecnej chwili niecierpliwie czekam na fotorelacje uczestników.
===============================
Tymczasem na horyzoncie - refraktor.pl

Zbiór paplanin geologicznych - sekwencjaboumy.blogspot.com

Omnia mea mecum porto...

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

N 10 kwi, 2011

Marek napisał(a):Wstrzemięźliwi, by nie rzec abstynenccy, "chodzący spać z kurami" forumowicze - zlotowicze, czy na pewno dobry obiekt został wybrany?
Oby po kolejnym browarze nie było zgrzytów i wrażenia niekompatybilności z otoczeniem.

Przemknęły mi podobnego typu przemyślenia przez głowę już gdy grzebałam w sieci w celu znalezienia opcji schroniskowych w tym rejonie, ale:
1. :arrow: w zasadzie tamtejsza baza "schroniskowa" to wszystko obiekty tego właśnie typu - niektóre nawet przy szkołach
2. :arrow: wierzę w profesjonalizm naszego Admina, który w końcu już nie jeden zlot ustawiał 8) (i który zresztą zniknął w niebycie :? )

w związku z powyższym postanowiłam ich nie uzewnętrzniać i myśleć wyłącznie pozytywnie :)

A tak już całkiem na poważnie to oferta mówi o 40 miejscach do spania, ale tak sobie myślę, że akurat w przedświąteczny weekend palmowy to w tak ogromnych górach chyba strasznych tłumów nie będzie, więc może nie będzie komu przeszkadzać 8)
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

Iza

Pn 11 kwi, 2011

Raz nocowałam w tym miejscu w towarzystwie gastronomicznie mało wstrzemięźliwym, nikt do nas pretensji o nic nie miał. Choć faktem jest, że oprócz naszej dość licznej grupy nikt chyba tam więcej nie przebywał...

Dominika

Ulubione góry: n.p.m.

Pn 11 kwi, 2011

hm..tak czytam i czytam i sobie myślę...ale Wam fajnie...a później patrzę na termin i..i co teraz robić?? rodzina czy góry :) jedzie Ktoś z krakowa?? <głośno myślę póki co..>
tylko czy tak wypada? z takim stażem? "stary wyjadacz" :D

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pn 11 kwi, 2011

Rodzina i góry :).
Beska i Grzegorz biorą je ze sobą i nie jest to balast. Choć tu subiektywnym problemem może być wiek młodszej części rodziny. A staż... co to takiego? ;)
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Beska

Pn 11 kwi, 2011

Marek napisał(a):Rodzina i góry :).
Beska i Grzegorz biorą je ze sobą i nie jest to balast. Choć tu subiektywnym problemem może być wiek młodszej części rodziny.

Dokładnie - biorę rodzinę w góry i góry do rodziny :D już mnie czasem mają dość widząc mnie klęczącą nad mapami rozłożonymi na całej podłodze :D choć faktem jest, że to wszystko staje się łatwiejsze gdy dzieci przestają być dziećmi

Dominika napisał(a):hm..tak czytam i czytam i sobie myślę...ale Wam fajnie...a później patrzę na termin i..i co teraz robić?? rodzina czy góry :) jedzie Ktoś z krakowa?? <głośno myślę póki co..>
tylko czy tak wypada? z takim stażem? "stary wyjadacz" :D

Marek napisał(a): Rodzina i góry :) A staż... co to takiego? ;)

Dokładnie - co to takiego? Pewnie się koleżanka Dominika nie orientuje w amplitudzie wiekowej jaka bywa na zlotach, a bywa całkiem pokaźna :D Podpowiem tylko oględnie, że moje młodsze pokolenie w wieku studenckim, a to wcale nie rekord :mrgreen:
I my np. jedziemy z Krakowa

A co do innych szczegółów:
jogurt napisał(a): mam nadzieje ze Żaku załatwił też noclegi z piątku na sobotę dla mnie i dla Marka ( bo my się meldujemy w piątek na wieczór )

Ostatecznie też postanowiliśmy przyjechać w piątek więc czy wiecie coś więcej chłopaki, czy trzeba samemu tam zadzwonić i zrobić rezerwację?

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Wt 12 kwi, 2011

Spokojnie, przecież wszystko załatwione, prawie ;)
Noclegi mamy od piątku, tylko najpóźniej w czwartek mam zadzwonić i dokładnie określić ile nas w ten dzień przyjedzie. Dlatego proszę o potwierdzenie wszystkich chętnych. Ja z ekipa też przyjadę w piątek, więc z tego co widzę będzie nas spora gromadka. Namioty można rozbijać, ośrodek choć "specjalizuje się w obsłudze wycieczek szkolnych i wypoczynku rodzinnego" póki co ma być pusty w ten weekend, więc chyba nikomu nie będziemy przeszkadzać, o ile oczywiście zachowamy się grzecznie, ale co do tego nie mam żadnych wątpliwości.
Potrzebuję jeszcze zgłoszenia chętnych na dwie atrakcje, jaskinia Raj (tutaj trzeba się śpieszyć, bo z rezerwacjami krucho) oraz system Chelosiowa Jama - Jaskinia Jaworznicka. W zależności od tego kiedy nas wpuszczą do Raju (sobota czy niedziela), ustalę kiedy wybieram(y) się w góry. Na informację z Rajem czekam do jutra do 15. Do Cheliosiowej powinny się wybrać tylko osoby posiadające ciuchy do ciorania, gdyż jaskinia jest błotnista, kask, czołówkę i brak strachu przed ciemnymi, lekko ciasnymi miejscami. Nie jest to jaskinia turystyczna! Jednak pozbawiona jest pionowych odcinków, stąd też umiejętności korzystania ze sprzętu linowego nie są wymagane. Czekam na pytania i ewentualne propozycję. Tylko szybko ;)
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

elmacia

Ulubione góry: Tatry, Beskidy, Dolomity

Wt 12 kwi, 2011

Przybycie bielskiej reprezentacji zależy niestety od tego czy mechanik zdąży przygotować pojazd brum brum do trasy
:( No chyba, że ktoś jedzie z okolicy i można by się dołączyć ?

Adikos

Ulubione góry: Beskid Żywiecki, Tatry

Wt 12 kwi, 2011

Żaku mnie możesz wciągnąc na liste do jaskini Raj, byłem dwa lata temu ale chętnie zobacze ją jeszcz raz :)

Beska

Wt 12 kwi, 2011

4 osoby na dwie noce potwierdzam :)

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Wt 12 kwi, 2011

Cóż... ja bardzo chcę do Raju. Jeśli można kupić sobie tam wstęp, to chętnie skorzystam.
Chelosiowa i z przyległościami też mnie interesuje.
Będę w piątek.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Ayla

Wt 12 kwi, 2011

Ja zgłaszam 3 osoby na dwa noclegi. Jedziemy w piątek około 16.00 z Katowic. Jesteśmy chętni na jaskiniowe atrakcje. Gdyby ktoś chciał się z nami zabrać, to mamy dwa miejsca wolne w samochodzie.
"Chcesz poznać człowieka...Zabierz go w góry"

jogurt

Ulubione góry: Tatry, Beskidy,

Wt 12 kwi, 2011

Ja też przyjadę w piątek , a i jak jaskinia Raj była by w niedziele to mnie tez proszę zapisać

Beska

Śr 13 kwi, 2011

jogurt napisał(a):Ja też przyjadę w piątek , a i jak jaskinia Raj była by w niedziele to mnie tez proszę zapisać

To nas też na niedzielę proszę.
A gdyby to była z waszej strony sobota, to w sumie możemy sobie wejście niedzielne dla mniejszej grupy załatwić:

RAJ - NIEDZIELA
:arrow: Beska + Grymen
:arrow: Miśka + Kamil
:arrow: Jogurt

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

Śr 13 kwi, 2011

U mnie niestety Krzyś wypadł ze składu z powodu nawału zajęć (też bardzo żałuje :( )tak więc przyjadę sam o g.6.00 w sobotę, jeśli jakoś na sobotę uda się wcisnąć Raj to jestem chętny ale pierwszeństwo ma deptanie GSŚ (Główny Szlak Świętokrzyski :lol:)
P.S.
Mogę kogoś zabrać z Katowic i okolic w sobotę o g. 3.00 ( nie mylić z 15.00 :D )
Człowiek powinien być dobry jak chleb

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów