IX Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Beskid Niski

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Iza

Re: IX Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Beskid Niski

Pt 25 wrz, 2009

Marek napisał(a):Ale zlot jest niemal na sąsiednim podwórku.
A wiemy, już, na którym konkretnie?

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pt 25 wrz, 2009

Kurczę. Ja już wiem na jakim. Bo u mnie się to i owo wyklarowało. Mam zobowiązania i konflikt termìnów. Niestety, bez umiejętności bilokacji muszę gdzieś świecić oczami. I mimo że najwięcej mieszałem, wygląda na to, że muszę świecić tutaj. Bo tu mi się łatwiej z uczestnictwa wycofać bez konsekwencji. Za karę, zamiast w lajkrze po Beskidach, będę hasał w gangolu po Warszawìe. Przykro mi, ale niewielkie mam pole manewru.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

kokonik

Ulubione góry: Tatry

Pt 25 wrz, 2009

Marek napisał(a):Ale zlᴑt jest niemal na sąsiednim podwórku. Nooo... dla Krakusów dwa podwórka dalej. Można dojechać αutem lub lepiej na rᴑwerze. Ciężar cìała nie obciąża wtedy stawów i pracują one właściwie w jednej płaszczyźnie. Na dodatek w Beskidzie Niskim prawìe wszystkie "smaczki" są w dolinach :wink:.

Gdy bym była w domku to bym powiedziała ze na moim pięknym podwórku :mrgreen: ,ale chwilowo mieszkam w Londynie i mam troszkę dalej :wink: Po za tym w zastępstwie za mnie idzie Jano, a na kolejnym zlocie może zrobimy podmiankę :?: :wink: Bardzo wam zazdroszczę, ale mogę tylko życzyć miłej wędrówki :smile:
"Góry dają poczucie spokoju, szczęścia i swobody, cudownego zawieszenia nad codziennymi sprawami, problemami, które zostają tam, na dole"...

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

So 26 wrz, 2009

Marku, jakoś trudno jest mi wyobrazić sobie zlot bez Ciebie... No szkoda.

viking

Ulubione góry: Himalaye, Alps

Wt 29 wrz, 2009

witam i pozdrawiam,
Podnosze skromnie rączkę , czy już (może) ostatecznie ustalono termin i miejsce zlotu ?

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Wt 29 wrz, 2009

Data w pierwszym poście, podobnie jak i miejsce. Póki co, ja proponuję, aby ten zlot miał nieco inny charakter niż poprzednie. Mianowicie spotkajmy się w Krynicy (to dla tych co i tak przez nią muszą przejechać) i stamtąd pójdźmy w stronę Lackowej, tam na szczycie (lub nieopodal) rozbijemy namioty i urządzimy imprezę. Jeżeli ktoś ma jakieś szczególne wymagania, to może oczywiście przyjść innym szlakiem lub zrealizować bardziej rozbudowany plan. Wiem już, że parę osób przystaje na ten pomysł, więc liczę, że i reszcie się spodoba. :)
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

viking

Ulubione góry: Himalaye, Alps

Wt 29 wrz, 2009

witam i pozdrawiam - dzieki Żaku

Faktycznie jest dość jasno napisane miejsce zlotu :lol: Nawet może za bardzo jasno :shock: .

"....Tym razem odbędzie się on w Beskidzie Niskim (przedostatnio się nie udało, ale kto był, ten wie dlaczego). Jest już parę typów co do miejsca, ja Beskidu Niskiego nie znam, więc zdam się na Was. Data zlotu w tym roku przypada na 10-11.10. ....."

Iza

Śr 30 wrz, 2009

No i widzisz Viking, jak czegoś nie wiesz, to pytaj, admin zawsze z chęcią odpowie :mrgreen:
Plan przedstawiony przez Żaka mi pasuje, nie wiem tylko, czy na szczycie będzie dość miejsca. Ostatni raz byłam tam co prawda kilkanaście lat temu i nie pamiętam dokładnie, ale kojarzy mi się, że tam dość ciasno było. I wody pitnej też sobie nie przypominam, dlatego może od razu lepiej nastawić się na nocleg gdzieś niżej? Może spróbujemy odszukać Zbójecką Piwnicę pod Ostrym Wierchem?
I jeszcze jedno pytanie- skoro Marek, a wraz z nim obiecany mi ciepły śpiwór nie przybędą, to czy ktoś inny mógłby mnie w tym względzie poratować?

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

Śr 30 wrz, 2009

Iza - i tym właśnie sposobem poznaliśmy prawdziwy powód nieobecności Marka na zlocie... Ech te śpiwory :razz:

Zdzisław

Śr 30 wrz, 2009

Iza napisał(a):, a wraz z nim obiecany mi ciepły śpiwór nie przybędą, to czy ktoś inny mógłby mnie w tym względzie poratować
"...gdybym był młodszy dziewczyno, gdybym był młodszy... " :), no trochę dziwna jest ta nasza kawalerka forumowa. W takim wypadku życzę Ci Iza żeby chociaż noc była ciepła!I może jakiś rozgrzany kamień z ogniska weź na noc. Pozdrawiam!

Iza

Śr 30 wrz, 2009

Hm...
Marek napisał(a):chętnie pożyczę Ci ciepły śpiωór. Jakoś dam sobie radę w tym mniej ciepłym.
Jak zrozumiałam z powyższego, oferowany był śpiwór bez wsadu towarzyskiego, czyżbym czegoś nie pojęła?

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Cz 01 paź, 2009

I tak oto z osoby stałem się wkładem towarzyskim. Dzięki Zdzisław. Iza, czytasz ze zrozumieniem :grin:.
Nie ma to jak wejść na ambit. Perspektywa górskiego weekendu na Nizinie Mazowieckiej i garotowania się krawatem średnio mi się uśmiecha, mimo niewątpliwych smaczków alternatywnego wyjazdu. Sprawdziłem, konsekwencje wycofu nie są tak znaczne, bym nie był w stanie ich ponieść, więc niewykluczone, że jednak uda mi się w ten weekend szarpnąć Stebnicką Magurę. I przy okazji wpaść na zlᴑt z drugim śpiwᴑrem. A może nawet odwrotnie? Choć, jak pamiętam, Żaku wspominał coś o ciepłej nówce w opcji banded offer, zatem sprawa nie jest gardłowa :wink: .
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pt 02 paź, 2009

Marku, ja już dziewczynom zapewniam dach na głową i choć mój śpiwór jest ciepły i obszerny (a ja na wielkoluda nie wyglądam), to jednak wolałbym, abyś dotarł i użyczył Izie to, co obiecałeś. Ja to tylko dużo gadam (piszę) ;)
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

dianek

Ulubione góry: wypukłe :P

N 04 paź, 2009

Eh....
no i mój wyjazd pod wielkim znakiem zapytania :(
trochę skasowałam kolano w Tatrach (chwała temu kto puścił na Kasprowy kolejkę bo chyba bym się musiała sturlikać do Zakopca, tudzież wrócić do spotkanych wcześniej kozic lub niedźwiedzia i poprosić o podwózkę lub pożarcie... )

jeśli uda mi się zrehabilitować nogę by móc normalnie wleźć gdzieś to się pojawimy...
chyba że śnieg spadnie to na sankach przyjadę :P

jano

Pn 05 paź, 2009

Kokonik ja za nikogo nie idę w zastępstwie na zlot,a już na pewno nie za Ciebie.Prędzej wybiorę się na wiosnę niż teraz,bo jestem okrutnie zajęty.Pozdrawiam
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów