I Zlot Forumowiczów portalu e-gory.pl

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Najlepsiejszym miesiącem na spotkanie jest

Ankieta wygasła Pn 16 maja, 2005

lipiec
3
21%
sierpień
4
29%
wrzesień
7
50%

Liczba głosów : 14
Łosiek (Kaśka)

Re: I Zlot Forumowiczów portalu e-gory.pl

Wt 27 wrz, 2005

To rzeczywiście nie drogo z tymi koszulkami, ale dobrze by było, żeby były z dobrego materiału (a nie takie, że po pierwszym praniu będą do wyrzucenia). W każdym razie jeśli będą takie tanie to ja mogę wziąć nawet dwie :wink:

No widzisz Bartek! nie zaczaiłam o co chodzi z tą eliminacją - jedyne co mnie tłumaczy to zżerająca mnie gorączka, która miesza zmysły i nie chce mnie opuścić... :D :cry:
a jeśli chodzi o naczynka to ja kilka mogę wziąć (mam gdzieś tak 8 - o ile sie nie pobiją do wyjazdu :P ). Myslałam też, żeby pić po góralsku, wtedy jeden wystarczy, ale chyba wściekłe nie nadają się do tego.
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

goper

A dlaczego nie?

Wt 27 wrz, 2005

A dlaczego nie da sie pic po goralsku?
Nalewasz sok, wodkie, tabasco; obracasz sie do nastepnego delikwenta i mowisz: Widze wos !!
Na to nastepca odbiera od Ciebie kieliszek, mowi: A dyć i jo nie slepy !!, i wypija zawartosc. Nastepnie nalewa "pieska" obraca sie do nastepnej osoby i... tak w koleczko :-)
No to niech ktos pracuje nad jednokolorowym logo, koszulki ponoc sa 100% bawelna. Z drugiej strony znam firme ktora wyszywa logo naT-shirtach, koszulkach polo, czapkach, polarach itd. Koszulka polo z nadrukiem znaku krotkofalarskiego kosztowala mnie z przesylka 40PLN. Nie wiem czy nie warto w cos takiego zainwestowac, tyle, ze nie wiem ile wzieli by za niestandardowy nadruk. Bedzie logo, to sie zapytam. Koszulka polo jest ladniejsza od zwyklej, nadruk nie schodzi po 3 praniach, no i wyglada to jakos lepiej.

Łosiek (Kaśka)

Wt 27 wrz, 2005

Dobra Bartek, ja wezme kielicha. Chodziło mi o to, że niektórzy tak polewają, że wszystko w kieliszku sie miesza jeszcze przed wypiciem... :lol: Ale chyba masz racje :D

A jak ja wymyślę jakieś logo to jak mam tu je wysłać? Będą jakies problemy z zapisaniem tego tutaj?

kassiel

Wt 27 wrz, 2005

musisz zamiescic gdzies na necie obrazek, na jakims serwerze, gdziekolwiek. Potem tutaj dasz tylko linka [img ] itd... Nie da sie ladowac zdjec bezposrednio na forum.
pozdrawiam

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Śr 28 wrz, 2005

Jak nie masz gdzie zamiescic zdjecia, to podeslij do mnie, to ja zamieszcze u siebie i damy linka na forum.
Albo zamiesc na GPI (tam da sie zaladowac zdjecia do galerii) i juz.
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

kassiel

Cz 29 wrz, 2005

Uwaga!
Dzwonilem na Lubon i termin mamy zaklepany na 15stego. Mam zadzwonic jeszcze kilka dni wczesniej i powiedziec ile ludzi śpi w środku. Specjalnie dla nas jest zniżka - 12 złotych od łebka. Goper - Tyskie załatwione, Dżingi i inni - rzutnik załatwiony. Jeśli chcemy coś ala śliwowica, to mozemy zamowic:P Ale to bedzie miejscowy przysmak. Moze do psów tez sie nada.
Pawle - co z tym oficjalnym ogloszeniem? Robimy wyjazd forum czy e-gor calych (2ga opcja chyba fajniejsza) Co robimy z koszulkami - potrzeba konkretnych decyzji.
No, na razie tyle.
pozdrawiam

pawelk84

Ulubione góry: Wszystkie

Cz 29 wrz, 2005

No wkoncu post wnoszacy cos nowego.
Mam tylko uwage, ze nastapil dubel terminow, na stronie glownej czytam:
Weekend w górach: 15-16 października 2005
Portal e-gory.pl oraz Studenckie Koło Przewodników Górskich w Krakowie zapraszają na wyjazd w Beskid Żywiecki...

To chyba doklanie wtedy, kiedy jest planowany zlot, a trudno byc w dwoch miejscach jednoczesnie. Chyba e-gory powinny zachecac raczej na swoj zlot, niz na wyjazd SKPB. Oczywiscie od biedy mozna to pogodzic, ale lepiej by bylo, gdyby to bylo w innych terminach (my bylismy chyba pierwsi)
potrzeba konkretnych decyzji.

No właśnie! Takie postawienie sprawy bardzo mi sie podoba. Zwlaszcza, ze czas goni.
Wse wirchowoł nie bedzies, ale coś uwirchował to twoje...
http://na-szczytach.blogspot.com
http://www.gopr-podhale.pl
http://picasaweb.google.com/PawelKonieczny22

kassiel

Cz 29 wrz, 2005

Wow, dzine rzeczy z tym dublem terminow. Brzoza zapytal nas, czy to ma byc zjazd e-gor. Dziwne, mam nadzieje, ze da sie tamto jeszcze przesunac, tzn zjazd z SKPB...

Dżingi

Naczynka

Cz 29 wrz, 2005

ja wezme "firmowe" na psiaki - moge wziac nawet 20 :)))

ale z drugiej strony po goralsku to szybciej sie zintegrujem

Mafia... hmmm no to zobaczymy jak bedzie - nie upieram sie

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Pt 30 wrz, 2005

Eeee, chyba za bardzo sie przejmujecie ta kolidacja terminow! Kilka razy widzialem na dworcu, ze ilosc czerwonych polarow z bialo-czarnym paskiem na ramieniu byla wieksza niz "klientow". Spokojnie, frekwencja na zlocie dopisze. Generalnie to nasz zlot - forumowiczow, i Ci powinni zostac wierni, a "wolna akwizycja" ma prawo wyboru...

Cos ala sliwowica, nie pasuje do "psiakow". Ale w takim razie moze zamowic ta sliwowice, i pic "po goralsku"?! W sumie to chyba nawet nie zly pomysl, promowac lokalne gorzelnie.

No to jak bedzie Tyskie, to ja juz w ogole moge zrezygnowac z wodkie (wtedy bede mogl dluzej bebnic :twisted: ).

A w ogole to fajnie bedzie...
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Pt 30 wrz, 2005

pawelk84 napisał(a):Mam tylko uwage, ze nastapil dubel terminow

Zlot to zlot :-)
A impreza SKPG to calkiem cos innego - informujemy o niej, bo patronujemy medialnie calemu cyklowi "Weekendów w górach", stad informacja.

Zas na Zlot sie wybieram, jesli tylko zdrowie żonki pozwoli (potomek coraz blizej :-)), jesli bede to biore co ciekawsze slajdy z Ukrainy i tysiac pomyslów do przedyskutowania. :-)

I Zlot traktuje jako "zebranie zalożycielskie" - stad brak widocznych reklam spotkania. Jesli bedzie zainteresowanie to przedyskutujemy strategie i od kolejnych spotkan ruszamy cala geba - tym bardziej ze niestety mój udzial w spotkaniu jest do konca niepewny...

Mam nadzieje ze do zobaczenia!

eagle

N 02 paź, 2005

Jak trzeba to Bielsko też weżmie sprzęt do miarkowania :lol: .Pomysł ze sladami bardzo fajny i popieram go całą gębą, a opowiadnia i śpiewanie nie skończy się szybko - czyli miejmy nadzieje będzie good :)
NTTNS pojawi się na I Zlocie w składzie pełnym (tzn. dwie osoby), więc może i "mafia" dojdzie do skutku :wink:
KW BERG CUP 2007 - sponsor pilnie poszukiwany!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze cała powierzchania auta wolna na reklamy
www.slovackykopec.cz

Maciej Z.

Pn 03 paź, 2005

To, co z tymi koszulkami potrzebna konkretna decyzja.
Kaśka wymyśliłaś jakieś logo?
Bartek znasz już te szczegóły ile musiałoby być tych koszulek i do kiedy musimy się zdecydować żeby były gotowe na zlot?

Łosiek (Kaśka)

Pn 03 paź, 2005

nie wymysliłam logo. Próbowałam różne zrobić, ale nic mie się nie podoba... :? Może zrobimy koszulki tylko z logo e-gory z przodu a z tyłu tylko napis Luboń Wielki? To moja propozycja :D
Co Wy na to?

kassiel

Pn 03 paź, 2005

przód:
Logo e-gory.pl - duze
Tył:
"I zjazd przyjaciół portalu e-gory.pl
Luboń Wielki
15.10.2005"

Co Wy na takie coś? Troche mi to przyjaciół nie pasuje, ale nie wiem jak inaczej...

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów