I Zlot Forumowiczów portalu e-gory.pl

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Najlepsiejszym miesiącem na spotkanie jest

Ankieta wygasła Pn 16 maja, 2005

lipiec
3
21%
sierpień
4
29%
wrzesień
7
50%

Liczba głosów : 14
Maciej Z.

I Zlot Forumowiczów portalu e-gory.pl

Pn 09 maja, 2005

Głosujcie i piszcie gdzie byśmy mogli się spotkać. Chodzi o konkretne miejsca a padały już: Luboń, Gdańsk, Hala Krupowa, Chatka pod Niemcową, Hawiarska Koliba, Chatka Górzystów,może zna ktoś ciekawe miejsce w Bieszczadach, w którym to moglibyśmy się spotkać. Podawajcie też ilość dni ile miałoby trwać nasze spotkanie. Aha ankieta trwa tydzień

Kajetan

Re: I Zlot Forumowiczów portalu e-gory.pl

Pn 09 maja, 2005

O! Widze że z tym spotkaniem to znowu na poważnie:)
Ja bym jeszcze propozycje miejsca przedyskutował bo ..... do Gdańska jakoś daleko:(

Myślę że spotkanie powinnio być weekendowe:)

Miejsce powinno być takie aby każdemu było w miare blisko.
Czyli jakiś środek gór bo Bieszczady czy Sudety to mocno wysunięte są :(

Uporem maniaka dodam że jeśli macie jakieś propozycje miejsca napiszcie opis do GPI żeby wszyscy wiedzieli gdzie to jest:)
"Musimy ryzykować, ponieważ największym hazardem w życiu jest niczym nie ryzykować. Ten, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest niczym"

młoda

Pn 09 maja, 2005

O! Ja sie piszę na każdy termin pod warunkiem, że będę w Polsce... W każdym razie jestem za! Tym bardziej, że na post pt. "ruszmy się" padła chmura milczenia :? Proponowany czas trwania : cała noc :twisted: A miejsce wyjdzie w praniu. Ciekawe co z tego wyjdzie hihi :D Pozdrawiam, pa

Kajetan

Pn 09 maja, 2005

młoda napisał(a): A miejsce wyjdzie w praniu. Ciekawe co z tego wyjdzie hihi :D Pozdrawiam, pa

To zacznijmy prać:))

Trzeba usatlić jakiś wspólne miejsce.

Ja oczywiście Tatry proponuje 8)
"Musimy ryzykować, ponieważ największym hazardem w życiu jest niczym nie ryzykować. Ten, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest niczym"

Kuba (Cesarr)

Ulubione góry: .

Wt 10 maja, 2005

ja bardzo chętnie, ale dla mnie ważny jest termin, ponieważ nawet na weekendowe spotkanie muszę brać 1-2 dni urlopu.
horyzont - linia wyznaczająca kierunek marszu

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Wt 10 maja, 2005

Proponuję zająć całą Chatę pod Rysmi !!! A to by się Słowacy zdziwili... :P
A tak na serio, to popieram Kajetana, że terminowo to najlepiej w weekand. Co do konkretnego miejsca to wydaje mi się, że najlepiej na Luboniu Wielkim. Czemu? 0) Bo dawno tam nie byłem. 1) Schronisko chyba nie narzeka na nadmiar turystów. 2) Ma klimat. 3) Jest wlaściwie pośrodku, więc dla wiekszości nie będzie problemów z dojazdem (nawet na jeden dzień). 4) W miarę łatwe połączenia. 5) e-gory na swój sposób chyba współpracują z Luboniem i Krupową. 6) No i od nadajników w.cz. stojącego obok ośrodka RTV można się miło doładować (tylko trzeba uważać, żeby tego nie zrobić w przeciwfazie). :lol:
Acha. Jezeli chodzi o termi, to byle nie bylo to w 30/31 lipca !!!
:twisted:
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Wt 10 maja, 2005

Goper (Bartek) napisał(a):Co do konkretnego miejsca to wydaje mi się, że najlepiej na Luboniu Wielkim.

Popieram Gopera z tym Luboniem. Oczywiście nie chcę niczego przesądzać, traktujcie moją opinię jako kolejny głos za tą lokalizacją.

Natomiast odnośnie teminu, to może wrzesień? W lipcu i sierpniu część osób jest w rozjazdach (wakacje, urlopy), i może na tym ucierpieć frekwencja.

Również sądzę, że powinien to być weekend. Proponuję również (dla zainteresowanych) połączyć zlot z jakąś wycieczką, np. zbiórka w sobotę rano w jakimś miejscu (w przypadku Lubonia, to może Kraków?), dojazd i spacerek po górach, dojście na wieczór do schroniska... w niedzielę podobnie.

Bartosz
Redaktor E-GORY

Wt 10 maja, 2005

oczywiscie pomysl z wycieczkami jest super. Ja moge poprowadzic szlakiem browarow beskidzkich... :lol:
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Bartosz
Redaktor E-GORY

Wt 10 maja, 2005

Nie od rzeczy jest ustalic trzy terminy, po jednym w kazdym miesiacu, wtedy kazdy wybierze dla siebie termin najbardziej odpowiadajacy.

Brzoza
Administrator E-GORY

Śr 11 maja, 2005

Goper (Bartek) napisał(a):oczywiscie pomysl z wycieczkami jest super. Ja moge poprowadzic szlakiem browarow beskidzkich... :lol:

Proponuje zacząć już od Góry Borkowskiej i "Relakspolu". Pijalnia jest też na ul. Kalwaryjskiej. :-)

Bartosz
Redaktor E-GORY

Cz 12 maja, 2005

Jak zacznę w Relakspolu, to skończe co najwyżej w Czarnym Lwie w Pcimiu, i tyle będzie z mojej obecności na Luboniu :lol:

Bartosz
Redaktor E-GORY

No i cisza

Wt 21 cze, 2005

Coś ucichł temat zlotu e-gory.pl :( . z ankiety, na ktora nie wiele osób odpowiedziało, wynika, że zlot powinien sie odbyć we wrześniu. No to ja proponuję, żeby przesunąć go na październik, kiedy to już studenty zjadą do Krakowa. Mógłby to być 15/16 października. Ja myslę, że ktoś musi autorytatywnie rzucić hasło, a reszta się dostosuje i już. Pozdrówka.

pawelk84

Ulubione góry: Wszystkie

Wt 21 cze, 2005

Ja rzucam hasło numer 1: LUBOŃ Wlk.
(mieszkam w Rabce, to daleko mieć nie będę :wink: )
Kto rzuci drugie hasło, tj. data. ?
Wse wirchowoł nie bedzies, ale coś uwirchował to twoje...
http://na-szczytach.blogspot.com
http://www.gopr-podhale.pl
http://picasaweb.google.com/PawelKonieczny22

Brzoza
Administrator E-GORY

Wt 21 cze, 2005

pawelk84 napisał(a):Ja rzucam hasło numer 1: LUBOŃ Wlk.

Popieram Luboń.
Rzucam haslo nr 2: któryś weekend września?

Bartosz
Redaktor E-GORY

No to ja rzucam datą

Śr 22 cze, 2005

To w takim razie proponuję 3/4 września i nie narzekać mi, że ludzie jeszcze nie przyjechali. Zawsze można urządzić poprawiny (np. w długi listopadowy weekand 11-13 piątek-niedziela).

Następna strona
Powrót do Zloty forumowiczów