VI Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Małe Pieniny

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Re: VI Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Małe Pieniny

Pt 22 lut, 2008

O ile pamiętam to jest zakaz spożycia, pod groźbą natychmiastowego wymeldowania. Jest to ośrodek harcerski/młodzieżowy, gdzie wychowuje się młodzież w trzeźwości (jak na harcerstwo przystało, tylko nie wiem które czy ZHP czy ZChR, or both).
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Elmo

So 23 lut, 2008

Ja się udam raczej
jeno nie mogę przysiąc czy sam czy z kompaniją

Azaliż na Dubraszce panują skrajne warunki i nie można niźli antałka miodu przynieść to jaki tam karczmarz urzęduję, bo ja jego interes słabo widzę i rychły koniec mu zwiastuję. Przecie nie można z życia szabas czynić, Panowie trzymajcie, bo jak buzdygan w rękę wezmę to nie ręczę....
„Nawet w godzinie śmierci pozostał zwycięzcą
pogromił bowiem własne szaleństwo
i odnalazł swą dawną mądrość.”

miguel de cervantes

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

So 23 lut, 2008

Oj Elmo! Z taką bestyją jak Marek (kierownik) jeszcześ się nie mierzył. W pierwszym zwarciu strzaskasz swój buzdyganik o pierś jego mocarną. A potem... nie drżyj! Twój przeciwnik opatrzy Cię, jak GOPRowcowi przystało.
Nie czyńcie waszmość z tego dworzyszcza klasztoru! Rzeczony karczmarz od wielu lat skutecznie kresu unika, a nawet rozkwit gmachowi zapewnić zdołał :wink: .

Od jakiegoś czasu piwo w schroniskach to znowu standard. Na Durbaszce jednak nie, bo to ośrodek nie tyle harcerski, co raczej "młodzieżowo - domowo - kulturowy". To oznacza, że nie ma tam sprzedaży piwa. Jest to jednak równocześnie obiekt o otwartej formule wypoczynku. A przyjeżdża tam nie tylko abstynencko uformowana młodzież (jeżeli się gdzieś jeszcze taka uchowała). W planowanym terminie będą tam modelarze. W wieku przekrojowym, z oldboyami włącznie. A bywają także grupy na szkoleniach i wyjazdach integracyjnych. To jest schronisko dla ludzi, nie świątynia cnoty.

O ile pamiętam (a bawię tam, na przemian z łódzką bazą pod Wysoką, od kilkunastu lat), nigdy nie byłem natychmiastowo wymeldowany. Mimo transferu na górę sporych zapasów piwa z jaworkowych spożywczaków w czasie rowerowych i narciarskich wypadów w dolinę. Można mieć co najwyżej kłopoty w efekcie skargi na naruszanie ciszy nocnej w części hotelowej. Ale tak jest prawie wszędzie, nawet w chatkach.
Jeśli pamiętasz, Basiu, była tam kiedyś także meta jednego z ERGów. Impreza przebiegła bez problemu.
Mam nadzieję, że propozycję zlotu z metą pod Bereśnikiem składają zdeklarowani uczestnicy? :grin:
Ponieważ czas nas zaczyna gonić, należałoby zweryfikować deklaracje uczestnictwa, poszerzając wybór o Bereśnik. I dopisywać się do listy uczestników.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

ola:)

Ulubione góry: Tatry Słowackie

So 23 lut, 2008

Ja się też zapisuję :razz: aczkolwiek nie na 100% :neutral: jak coś to będe spać na glebie :wink:

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Pn 25 lut, 2008

:arrow: Durbaszka, bo blisko na Wysoką, Radziejową, Aksamitkę i... Veterny Vrch.

Jano, tym razem nie skończy się na "jednym"... :mrgreen:
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

jano

Pn 25 lut, 2008

Bartosz-trzymam Cię za słowo :mrgreen:
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

Basia-bacha

Wt 26 lut, 2008

Oj.. drugi weekend kwietnia.. to jestem w Bieszczadach... może następnym razem ;)

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

Wt 26 lut, 2008

Z tego co się orientuję, to zlot jest w trzeci weekend kwietnia.
Nie straszcie, że jest inaczej, bo mi drugi weekend nie pasuje :wink:

Kuba (Cesarr)

Ulubione góry: .

Śr 27 lut, 2008

Ja, z wyjątkiem 1 zlotu "założycielskiego" na Luboniu i spotkania na Kordowcu, to na żadnym więcej zlocie nie byłem :(. Tym razem też mnie nie będzie :(. A szkoda bo kilka osób chętnie bym poznał osobiście a nie tylko wirtualnie.
horyzont - linia wyznaczająca kierunek marszu

Maciek B.

Ulubione góry: Wszystkie, z których widać Królową Beskidu...

Śr 27 lut, 2008

Anna* napisał(a):Z tego co się orientuję, to zlot jest w trzeci weekend kwietnia.
Nie straszcie, że jest inaczej, bo mi drugi weekend nie pasuje :wink:

Tak, to jest trzeci weekend kwietnia.
A przy okazji: zanosi się na mały ewenement na wielką skalę - zlot e-górowy z akcentem prohibicyjno-postnym.
Pewnie nie będzie aż tak źle, choć z drugiej strony takie doświadczenie też ma ma swój urok.

Niniejszym zapisuję się na listę Durbaszkową...
Z mocnym postanowieniem wzięcia córki (tym razem na pewno), która od ubiegłego roku robi ambitnie Koronę Gór Polskich - nie mam więc wyjścia.
Chyba, że będzie niegrzeczna, albo nie będzie chciała się uczyć... :twisted:
11 + 11 = 110 !

Łosiek (Kaśka)

Śr 27 lut, 2008

Do kiedy trzeba się zdeklarować na 100% na wyjazd??
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Śr 27 lut, 2008

Maciek, chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś ;) (mam na myśli prohibicje).

Kaśka, najlepiej do końca marca, choć wiesz, że jak zdecydujesz się w ostatnim momencie, to też znajdzie się dla Ciebie miejsce (choćbym moje, a ja przenocuję na zewnątrz). :)

Cesar szkoda, że nie dasz rady tym razem się zjawić, mam nadzieję, że kiedyś w końcu się uda.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Śr 27 lut, 2008

Policzyłem zawarte w postach deklaracje uczestnictwa.
Na razie mamy trzynaście zdecydowanych osób:

• Anna*
• Ayla
• Iza
• Karolina
• Bartosz
• Elmo
• Hannibal
• jano
• Maciek B.
• Marek
• PK
• v3rt
• Żaku

Ale możliwe, że pojawi się także:

• AnnaB
• Basia–bacha (jeśli dobrze czytam między wierszami)
• Diana z Marcinem
• Kaśka (Łosiek, liczymy na gitarrrę!)
• lucyna
• B. Maćkówna (jak tata okaże się konsekwentny)
• Ola:)
• beblak
• „kompanija” Elma

Co oznacza, że na zlocie może nas być, w minimalnej opcji maksymalnego wariantu (przy założeniu, że „kompanija” to dwie osoby), dwadzieścia czworo.
...Jak dotąd ;).
Świetnie, że zaaprobowaliście Durbaszkę. To miejsce ma swój klimat, szczególnie dla mnie. Potwierdzę zatem rezerwację piętnastu miejsc (trzy pokoje) i wpłacę zaliczkę. Zapytam też o warunki dokwaterowania nadwyżkowych zlotowiczów i nocleg z piątku na sobotę, choć nie powinno być z tym problemu.
Staję się powoli stałym załatwiaczem zlotowej mety :), lecz tym razem wolałbym się wykręcić od skarbnikowania. Ewentualnie, jak nikt się tym nie zajmie, jakoś inaczej to zorganizować, bo potem pół imprezy umyka na bieganiu z sakiewką i liczeniu „pod wpływem”. Może ułatwi sprawę ostateczne potwierdzenie na PW, w tygodniu przed godziną "zero", z podaniem danych meldunkowych do stworzenia listy i odliczona kasa na miejscu?
Przypominam: budząca niepokój prohibicja oznacza brak baru w schronisku. Tak było również w schronisku młodzieżowym w Kletnie. Butelkowane lub puszkowane stymulatory śpiewu można pozyskać w Jaworkach. O konieczności zachowania cywilizacyjnych norm w konsumpcji przypominać przecież nie trzeba :D.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Łosiek (Kaśka)

Śr 27 lut, 2008

Żaku napisał(a):..znajdzie się dla Ciebie miejsce (choćbym moje, a ja przenocuję na zewnątrz)

Żaku, dziękuję uprzejmie, w takim razie specjalnie zdeklaruję się w ostatniej chwili :mrgreen:
Marek oczywiście jeżeli pojadę, wezmę gitarrę i jakiś pieśnik :wink:
pozdrowienia
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Elmo

Cz 28 lut, 2008

Myśl takowa mi przeszła o brzasku jeśli o prohibicyji mawiamy i wszelkie jej konsnkewncyje, mamy przed sobą, azaliż to Panowie i Panie, przecie nasz wszystkich nie wyrzucą o zmierzchu i na noc zimną , przecie to nie po chrześcijańsku. Dalej to, folgujmy nałogom !!! :twisted:
„Nawet w godzinie śmierci pozostał zwycięzcą
pogromił bowiem własne szaleństwo
i odnalazł swą dawną mądrość.”

miguel de cervantes

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów