Playlista V zlotu e-gory.pl

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

jano

Re: Playlista V zlotu e-gory.pl

Śr 10 paź, 2007

Ayla napisał(a):Ja planuję jechać w Tatry w piątek rano i prwdopodobnie będę nocować w s
chronisku na Kondratowej. W sobotę rano chętnie bym dołączyła do którejś grupy.

To może spotkamy się gdzieś w piątek na szlaku :?:
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Śr 10 paź, 2007

Z tego do widzę, to wystartujemy na szlak ostatni: no to będziemy zbierać niedobitków, albo nieść pomoc, tylko w takim razie zastanawiam się jaką dużą beczułkę z rumem mam zabrać :mrgreen:

Szkoda, że tylko ja mam licencję krótkofalarską, bo zawsze by się było w kontakcie radiowym :-)
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Łosiek (Kaśka)

Śr 10 paź, 2007

Bartek nie bądź taki pewien, że wystartujesz ostatni :wink: Moja "frakcja śpiewająca" jeszcze nie wie dokładnie o której będzie na trasie, a nawet trasy jeszcze nie znamy! Bo wahamy się pomiędzy Czerwonymi Wierchami a Błyszczem :wink:
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

dianek

Ulubione góry: wypukłe :P

Śr 10 paź, 2007

z tego co się dogadałam z Nellą to spora ekipa będzie startowała z Zakopca ok. 9-9:30
ja się właśnie waham między Czerwonymi a Błyszczem...tylko nie wiem czy na Błyszcz to nie za późny start

PS. do wtajemniczonych: nie zapomnijcie żarówek :idea: pomysłodawca na zlocie będzie więc nie ręcze za jego kolejne teksty :P

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

Śr 10 paź, 2007

A tak na marginesie - jestem pod wrażeniem ilości chętnych na zlot... Jak nigdy. Jednak Tatry to był doskonały pomysł!
Ostatnio edytowano Śr 10 paź, 2007 przez Anna*, łącznie edytowano 1 raz

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Śr 10 paź, 2007

Łośku jak się tak będzie długo zastanawiać (do soboty, albo i dłużej), to faktycznie możecie wyjść jako ostatni. Co do Błyszcza, to tak sobie miarkuję, że z Kir na szczyt to macie dobrym tempem 6h, może 5h jak zostawicie pelcaki na Ornaku. Z Błyszcza do schronu jakieś 3-4h. Do zrobienia tylko po co się mordować. No i sprawa legalności przejścia grzbietowego. Ale któż nie szedł na Rohacze z Wołowca? :mrgreen:

A ja się jeszcze zastanawiam nad szlakiem Kiry-Przysłop Miętusi-Dolina Miętusia-Małołączniak-Ciemniak-Ornak. Tylko raz szedłem przez Miętusią, i to w burzy 15 lat temu, więc może warto odświeżyć trasę?
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

dianek

Ulubione góry: wypukłe :P

Śr 10 paź, 2007

Bartoszu bardzo dobry pomysł :P o ile nas tam niedźwiedzie nie zjedzą ;)

A tak wogole to jak jest ze śniegiem w Tatrach teraz? Ma ktoś jakieś info? Napadało coś od końca września czy niebardzo?

gamzo

Śr 10 paź, 2007

w ten weekend śniegu na Wołowcu nie było
wsiąść do pociągu byle jakiego ...
Łukasz

Łosiek (Kaśka)

Śr 10 paź, 2007

Bartosz napisał(a):Łośku jak się tak będzie długo zastanawiać (do soboty, albo i dłużej), to faktycznie możecie wyjść jako ostatni....

Spoko Bartek - na razie jedynie wiemy na pewno, że tym razem przyjmiemy taktykę pokonywania trasy zaczerpniętą od jej ojca - Jano i frakcji sądeckiej :grin: Także żyłować się na pewno nie będziemy :wink:
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Iza

Śr 10 paź, 2007

Bartosz napisał(a):jaką dużą beczułkę z rumem mam zabrać
jak najwieksza! W razie szczesliwego dotarcia do schroniska i braku zapotrzebowania na akcje ratunkowe i tak sie nie zmarnuje ani kropla...
Wezme jakas naleweczke, tylko musze sie jeszcze zastanowic, ktora:)

Iza

Śr 10 paź, 2007

AnnaB napisał(a): :idea: Stowarzyszenie Anonimowych Elektryków :idea: wznawia działalność
Jano wspominał ostatnio cos o czołówkach... moze zasili nasze szeregi AE? :idea:

Ayla

Śr 10 paź, 2007

jano napisał(a):
Ayla napisał(a):Ja planuję jechać w Tatry w piątek rano i prwdopodobnie będę nocować w s
chronisku na Kondratowej. W sobotę rano chętnie bym dołączyła do którejś grupy.

To może spotkamy się gdzieś w piątek na szlaku :?:

Jano masz już jakiś plan odnośnie trasy w piątek i godziny wymarszu? Ja jeszcze dokladnie nie wiem o której będę w Zakopanem, ale chyba ok. 9.00 -10.00, a trasę planuję jakąś łatwą, może Dolinę Małej Ląki czy coś w tym rodzaju.
"Chcesz poznać człowieka...Zabierz go w góry"

Maciek B.

Ulubione góry: Wszystkie, z których widać Królową Beskidu...

Cz 11 paź, 2007

Bartosz napisał(a): Łośku jak się tak będzie długo zastanawiać (do soboty, albo i dłużej), to faktycznie możecie wyjść jako ostatni.

Ostatni na ślak to pewnie wyjdę ja, bo w Zakopanem zjawię się dopiero w sobotnie południe. Pozostanie mi więc tylko busik do Kir i ekstermalne przejście Kościeliskiej...
Marek napisał(a):Zastanawiam się, czy już nie nastał czas najwyższy, by wypracować sobie jakąś tradycję kulinarną na naszych imprezach. Po doświadczeniach z innych wyjazdów zorganizowanych, na forumowych spotkaniach podjadanie na boku, w podgrupach, wydaje się "mało integrujące". Ogniskowe ziemniaki i Łośkówka (jak jest Kaśka) - to cały nasz dorobek. Może jakieś wspólne kanapki chociaż? "Przy wspólnym stole"?

Mnie się ten pomysł podoba. Posiłki w podgrupach albowiem to świetny sposób na dez-integrację spotkania integracyjnego.
Brakuje jeszcze tylko do kompletu piwa bez alkoholu, boczku bez tłuszczu i kawy bez kofeiny... Niedoczekanie. :evil:
Dlatego jestem za jakąś nową świecką tradycją. Może nawet boczek się zmaterializuje i to jak najbardziej tłuszczowy, bo dla wegetarian ewentualnie jakiś napój ziołowy (jałowcówka na ten przykład). :wink:
A rozgrzewać się chyba trzeba będzie, bo według prognozy ICM sobotni ranek przywita nas śniegiem. Dopiero w ciągu dnia wypogodzi się, a ciśnienie skoczy w górę (co mnie cieszy szczególnie, bo jestem niskociśnieniowcem).

Anna B napisał(a):Stowarzyszenie Anonimowych Elektryków wznawia działalność

No tak. Ja czołówki nie wezmę bo nie mam. Ale znam palcowy alfabet migowy, więc jakby do czego przyszło, to ciszy przy stole zakłócał nie będę. :lol:
11 + 11 = 110 !

combic

Cz 11 paź, 2007

Hejka!
Po dłuższej nieobecności wracam :mrgreen:, przybędę również na zlot
Jakby był ktoś zainteresowany, to mam kilka wolnych miejsc w samochodzie. Lece trasą: Bielsko-Wadowice-Sucha Beskidzka-Rabka-Nowy Targ-Zakopane. Chętnych/ne mogę po drodze pozbierać (transport za free). Jak chodzi o czas to sobota bardziej niż wcześnie rano :wink:

Pozdro i do zobaczenia!
Granice nie istnieją, wystarczy uwierzyć!
Gdyby całe życie można było iść do góry, nie schodziłbym.

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Cz 11 paź, 2007

Ludzie pytają o warunki noclegu.
Ekipa z listy (w pierwszym poście) ma rezerwację, a to oznacza miejsce z pościelą. Zatem nie ma potrzeby zabierania śpiwora. Cena noclegu z pościelą i bez jest taka sama: 27 zł. Śpiwory mogą się przydać tylko tym, którzy nie załapią się na łóżko (gdyby był tłok w schronisku).
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów