Playlista V zlotu e-gory.pl

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Re: Playlista V zlotu e-gory.pl

Pt 12 paź, 2007

Marku! A toś mnie zaskoczył z tą pościelą i brakiem różnicy w cenie! Ale to i dobrze, bo zamiast 1,5kg śpiworu mogę podźwigać coś bardziej szklanego :mrgreen: Pogoda na ICM-ie nie wygląda różowo, więc wszelkie rozgrzewacze mile widziane. Generalnie przygotować się należy na śnieg i temp. poniżej zera i wiatr, który na grzbiecie może dać w kość.

Baner jest już w plecaku, żebym nie zapomniał.
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

AnnaB

Pt 12 paź, 2007

moja Byćmoże Osoba Towarzysząca nie jedzie, zabiore jej tylko śpiewniki SDMu i jade sama;), tzn z kumpela i kumplem ;), a z tym nie braniem ściborka to na 100% ;)? bo nie chce potem sie pchac komus do lozka, z racji braku okrycia wierzchniego ;) nie mam tego w swej naturze i bede sie nieco zle czula w takiej sytuacji ;)

Żaku... z racji konieczności oblania rocznicy poznania sie i konkretnej bani na Przegibku, żurawinówka Lubelska obowiązkowa ;)... Iza a ty bierz krupnik, zrobimy powtórke z rozrywki, tylko nie wiem gdzie ja Ci tam betoniarke znajdę :P (a ty mi 60 letniego amanta z gitara) :mrgreen:

:idea:

My w Zakopcu bedziemy OK 8 bo o 5 rano wyjezdzamy z Katowic, trasy jeszcze nie wydumałam, ale na pewno do zobaczenia na miejscu ;)
"Gdy zobaczysz, że ktoś wkłada swoje Wysokie Buty, bądź pewien, że zanosi się na daleką Wyprawę"

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pt 12 paź, 2007

Co do śpiworów i pościeli: "Tako rzecze Pani z Recepcji". Osobiście nie sprawdzałem. Spałem tam ostanio tak dawno, że nawet nie pamiętam rozkładu pomieszczeń. A standardy pewnie i tak zdążyły się zmienić. Ja jednak śpiwora nie biorę. Najwyżej skorzystam ze schroniskowych kocy.
Przy okazji, z ogniska nici.

Bartosz, jak jest z kompatybilnością Twojego sprzętu radiowego i standardowych Walkie Talkie? Możemy się umówić na kontakt na jakimś kanale? Moje zabawki mają zasięg do 3km. To może być mało. Ale i tak je wezmę.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Bartosz
Redaktor E-GORY

Pt 12 paź, 2007

Marku, nie sprawdzałem kompatybilności. Myślę, że pi razy oko, będzie chodzić, conajwyżej nie będzie siedzieć dokładnie w kanale (PMR-y mają końcówkę 6.25kHz, a moje radio ma 5kHz, z praktyki jednak wiem, że i przy róznicy 2,5kHz można się jako-tako dogadać). Podaj tylko numer kanału i kod CTCSS na którym będziesz słuchał, a ja sobie ustawie najbardziej przybliżoną częstotliwość. Po południu sprawdzę, czy w ogóle w tym pasmie radio nadaje, bo na pewno odbiera.
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Iza

Pt 12 paź, 2007

AnnaB napisał(a):Iza a ty bierz krupnik, zrobimy powtórke z rozrywki, tylko nie wiem gdzie ja Ci tam betoniarke znajdę :P (a ty mi 60 letniego amanta z gitara)

Myślałam, że Żaku weźmie dla mnie krupnik :mrgreen: Ja juz zdecydowalam, ze biore nalewke śliwkową na śliwowicy łąckiej.
Betoniarka zbędna, bo zdecydowanie wolałabym uniknąć powtórki z Przegibka :oops: A co do amanta, to już ja Ci coś wynajde... :idea:
Śpiwora nie biore, najwyżej nas Twój amant utuli :wink:

dianek

Ulubione góry: wypukłe :P

Pt 12 paź, 2007

co do imprezowania to ja proponuje zbudować iglo przed schroniskiem i tam imprezowac :P

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pt 12 paź, 2007

No widzę, że niezła impreza się szykuje, aż się boję, że z jaskiń będą nici.

Kaśka, ja się aż tak bardzo nie denerwuję, po prostu lubie sie troche po droczyć ;-)

Aniu, co do rocznicy poznania, to z chęcią ją 'obleję', tylko żeby nie skończyło się tak jak na Przegibku.

Co do pościeli, to świetna sprawa, jak zauważył Bartosz, więcej miejsca w plecaku pozostanie na 'szkło'. Choć przyznam, iż trochę dziwi mnie ta praktyka, ale narzekać nie będę.

W sprawie warunków pogodowych, przed chwilą rozmawiałem z Jano, który już jest w Zakopanem i mówił, że w wyższych partiach widać śnieg, a do jutra może go jeszcze przybyć, więc szykujmy się na warunki 'lekko-zimowe'.

Do zobaczenia na Ornaku, mam nadzieje, że wszyscy szczęśliwie dojdą, nawet Ci, którzy zastanawiają sie do ostatniej chwili.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Łosiek (Kaśka)

Pt 12 paź, 2007

Jak czytam ostatnie wypowiedzi, to mam wrażenie, że tam nie jadą ludzie gór tylko żule gór... :wink:
A poza tym jakim cudem ma być brzydka pogoda, skoro Aśka nie jedzie??? Czyżby jechał ktoś nowy przyciągający chmury??? :shock:
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

PK

Pt 12 paź, 2007

Wszystkim zlotowiczom życzę dobrej zabawy :!:
nie mogę się doczekać zdjęć które z chęcią obejrzę

Pozdrawiam

asique

Pt 12 paź, 2007

A ja życzę pięknej pogody, chociaż czasem podobno pada nawet tam gdzie mnie nie ma :shock: Ale miejmy nadzieję,że nie tym razem :)

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pt 12 paź, 2007

Bartosz napisał(a):Podaj tylko numer kanału...
niech będzie 1
Bartosz napisał(a):...i kod CTCSS na którym będziesz słuchał...
To nie jest jakieś przekleństwo? Nie mam o tym zielonego pojęcia. Potrafię ustawić kanał i podkanały. To wszystko.

Żaku, nie wymiękaj. Jaskinie to niedzielny priorytet. Ja idę spać równo z godziną ciszy nocnej i bedę darł ryja na każdego, kto będzie darł ryja (nawet jak to będzie buzia, czy co tam ludzie z przodu mają). A szkła nie biorę. Przeleję do aluminium.

Kasiu, nie żule tylko bohema! W praktyce na jedno wychodzi, ale brzmi lepiej. :grin:
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Bartosz
Redaktor E-GORY

Pt 12 paź, 2007

Marek, co trzeba zrobić, żebyś odpowiedział mi na gg?! :evil:

"Podkanały" (zupełnie błędna nazwa i nie ma nic wspólnego z podziałem kanału na pod...) to nic innego jak kod CTCSS "otwierający" blokadę odbiornika. Niech będzie kanał 1 i podkanał 1.

Z ostatnich doniesień o rdzennych tambylców, jutro między 10 a 17 powinniśmy mieć względną pogodę, opady śniegu przesunęły się na weekandową noc i niedzielę (w sam raz na łażenie po dziurach. Zobaczymy na ile lokalna prognoza się sprawdza.

Andix

Ulubione góry: Tatry , Alpy Julijskie

Pt 12 paź, 2007

Jako że niestety nie będzie mnie na zlocie chciałem życzyć wszystkim udanego wyjazdu, dobrej pogody (mimo złych prognoz) no i oczywiście świetnej zabawy w e-górskim towarzystwie :)
Pozdrawiam Andix

kaawa

Pt 12 paź, 2007

dołączam się do życzeń! :-)
mam nadzieje, że kolejny zlot odbędzie się gdzieś bliżej (patrz Makowski, Mały, ew. Śląski) i będę mógł osobiście w nim uczestniczyć :)
Pozdro!
...Rudeboys, are comming to town...
http://fotolog.com/kaawa

Poprzednia strona
Powrót do Zloty forumowiczów