V Zlot Forumowiczów Portalu E-gory - Tatry

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Gdzie ma się odbyć V Zot Forumowiczów Portalu e-gory.pl

Ankieta wygasła Śr 22 sie, 2007

5 Stawów
3
13%
Ornak
11
48%
Murowaniec
3
13%
Chochołowska
2
9%
Roztoka
4
17%

Liczba głosów : 23
Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Re: V Zlot Forumowiczów Portalu E-gory - Tatry

Pn 23 lip, 2007

Przyjmowanie propozycji zakończone, teraz proszę o oddanie głosu w ankiecie, co do terminu to również jestem za tym podanym przez Bartosza, czyli: 13-14 październik 2007 , jeżeli komuś szczególnie nie pasuje, to niech da znać.

Co do jaskiń, to akurat Ornak jest najlepszym miejscem, aby się w nie wybrać, gdyż większość z nich znajduje się w masywie Czerwonych Wierchów,zarówno te dostępne jedynie ze sprzętem, jak i te turystyczne, a to kolejny poważny argument ;)
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

asique

Pn 23 lip, 2007

Moja przyjaciółka 13.10 bierze ślub, więc jeśli termin pozostanie bez zmian to niestety po raz kolejny nie będę na zlocie :(

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Śr 25 lip, 2007

To trza będzie przenieść weselisko na Ornak, dojazd łatwy każdy z rodziny dojdzie, nawet w garniturze
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

asique

Śr 25 lip, 2007

Nie miałabym nic przeciw, żeby połączyć te dwie imprezy :mrgreen:
Niestety do turystów raczej państwo młodzi nie należą :(

Uriel

Ulubione góry: asd

N 29 lip, 2007

Błagam... Tylko nie Tatry Zachodnie. Żaden Ornak, żadna Dol. Chochołowska...

Jeśli już nie możecie przełknąć tego Murowańca, to niech zostanie Piątka. Nie obiecuję, że będę, bo nie wiem, jak się sytuacja z pracą rozwinie. Prezes przedstawił sprawę jasno: zakończysz projekty, pójdziesz na urlop. Oczywiście, gdy zakończę projekty, to i tak na niego nie mam póki co szans, bo każdy Project Manager chce iść też na urlop, a jeden chociaż musi zostać w firmie. :-] Hurra, k***a mać.

Jestem za Piątką!

PS. Nosz k***a mać! Zamiast na Murowaniec kliknąłem na Ornak. :-(

Iza

Pn 30 lip, 2007

Uriel, zwracano Ci juz uwagę, żebyś nie rzucał mięsem na forum. Wszelkie emocje NAPRAWDĘ mozna wyrazic inaczej.
A za Ornak wielkie dzieki.

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pn 30 lip, 2007

Po pierwsze:

W sprawie III Zlotu Forumowiczów:

Uriel napisał(a):Dzięki wielkie! :-) 14-15? Hm... Może się wybiorę - mam bezpośrednie połączenie PKP do Bielsko Białej.

Następnie:

Uriel napisał(a):Praca, uczelnia, obowiązki. Niestety po raz kolejny... :-(

Udanej imprezy!

W sprawie IV Zlotu Forumowiczów:

Uriel napisał(a):Najważniejsze, że będzie w Sudetach i nie trzeba będzie zap****ać 500-600 km do Krakau czy Zakopca. ;-)

Następnie:

Uriel napisał(a):Jak pewnie już to ludzie na zlocie zauważyli: mnie tam nie ma. ;-)

Nie mogłem po raz kolejny... Zaczyna być to powoli irytujące...

W sprawie wyjazdu na Elbrus:

Uriel napisał(a):Ja jadę. Choć miałbym to przypłacić wywaleniem z pracy.

Następnie:

Uriel napisał(a):Panowie, i Panie (choć nieobecne)! Potwierdziło się moje najgorsze założenie. Nie dostanę 3-tygodniowego urlopu. Co gorsze: nie dostanę urlopu w ogóle... Z tego też względu nie mogę pojechać z Wami na Elbrus. :-(

W sprawie V Zlotu Forumowiczów:

Uriel napisał(a):Jeśli już nie możecie przełknąć tego Murowańca, to niech zostanie Piątka. Nie obiecuję, że będę, bo nie wiem, jak się sytuacja z pracą rozwinie. Prezes przedstawił sprawę jasno: zakończysz projekty, pójdziesz na urlop. Oczywiście, gdy zakończę projekty, to i tak na niego nie mam póki co szans, bo każdy Project Manager chce iść też na urlop, a jeden chociaż musi zostać w firmie. :-]

Dlatego śmiem uważać, że i tym razem projektów nie skończysz na czas...

Po drugie:

Iza napisał(a):
Uriel, zwracano Ci juz uwagę, żebyś nie rzucał mięsem na forum. Wszelkie emocje NAPRAWDĘ mozna wyrazic inaczej.

Łosiek (Kaśka) napisał(a):A co do rzucania mięsem - mnie Uriel też to przeszkadza...

Bartosz napisał(a):Uriel przeproś !!! Kobietom to przeszkadza !!! Jeszcze jeden taki ostry wulgaryzm i dostaniesz bana.

W dodatku złamałeś regulamin, dostajesz kolejne ostrzeżenie i proszę przeprosić kobiety i wszystkich forumowiczów.

Po trzecie:

W sprawie zlotu:

Łosiek (Kaśka) napisał(a):Fajnie, że jest ankieta, ale mieliśmy przecież dokładne miejsce zlotu ustalić przed samym wyjazdem. Teraz znowu powtórzy się sytuacja, że osoby, które nie jadą zadecydują za uczestników gdzie mają się spotkać. Myślę, że na razie wystarczy wiedzieć, że jedziemy w Tatry.

Miejsce ustalamy w ankiecie i to będzie zobowiązujące. Wszyscy wiemy, że w schroniskach tatrzańskich troche ciężej z miejscem dla kilkunastu osób, niż w Beskidach, dlatego miejsce trzeba wybrać odpowiednio wcześniej i zrobić rezerwację. Co do faktu, że osoby niejadące zdecydują o miejscu zlotu, gwarantuję, że tak nie będzie.

Bartosz napisał(a):I tak wyjdzie, że jedziemy do "piątki" a przy "dupuwie" (patrz słownik Sonelskiego) na Ornak.

Tak też nie wyjdzie.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Bartosz
Redaktor E-GORY

Wt 31 lip, 2007

Ze względu na to, że temat z "lekka" zjechał na inne tory, to został przeniesiony TU.
Ostatnio edytowano Wt 31 lip, 2007 przez Bartosz, łącznie edytowano 1 raz
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Uriel

Wt 31 lip, 2007

Drogi Żaku, widzę, że się bardzo natrudziłeś pisząc ostatni post w tym temacie. Szacunek Ci za to.

Widzę do czego zmierzasz. Czyżbyś zaraz miał mnie okrzyknąć kolejnym "Roninem" na tym forum? Bo tak to odczułem.

Wybacz, drogi Panie Administratorze, że nie spełniłem Twoich oczekiwań, nie stawiając się na zlotach. Nie sądziłem, że z taką pasją i zaangażowaniem śledzisz poczynania mojego uczestnictwa w różnych projektach... Przepraszam Cię po raz kolejny, że tym samym złamałem Ci serce, że nie pojadę z Wami na Elbrus. Z pretensjami uderzaj do mojego prezesa.

A tak na serio:

Żaku, nie mieszkam tak jak Ty w obrębie 2h jazdy do Zakopanego. Nie mogę sobie pozwolić na 2-dniowe wyjazdy, bo żeby wziąć udział w 2-dniowym zlocie, muszę wziąć dodatkowe 2 lub 3 dni urlopu! Zrozum to wreszcie, że 100 km (czy 150) to nie to samo co 650 km!

Poza tym: nie jestem człowiekiem rzucającym słowa na wiatr. Widziałeś moje zaangażowanie w sprawy Elbrusa, więc nie rozumiem skąd te pretensje! Czyżby moja osoba działała Ci aż tak na nerwy, że zamierzasz mnie publicznie zlinczować i ośmieszyć (choćby Twoim ostatnim postem, przedstawiając jaki to jestem "pewny" swoich zapewnień). Prawda jest taka, że mój ostatni rok życia przyniósł wiele niespodzianek i zmian i z tych też względów byłem zmuszony zrezygnować z uczestnictwa w III i IV zlocie, a także z wyjazdu na Elbrus (2 tygodnie temu musiałem podpisać nową umowę w pracy (do tej pory byłem zatrudniony na umowę o zlecenie jako student), co jednocześnie spowodowało, że nie mogę sobie pozwolić na wyjazd nie mając urlopu! Próba otrzymania urlopu bezpłatnego spełzła na niczym, bo z racji awansu na stanowisko Project Managera musiałbym wpierw skończyć wzięte projekty, a przed 3 IX nie ma na to szans...)

Zresztą nie mam zamiaru się przed Tobą tłumaczyć, Szanowny Panie Administratorze, z jakich powodów musiałem zrezygnować z tych wszystkich wyjazdów. Powody nie były błache - o to możesz być pewny, a jeśli Ci to nie wystarcza - trudno, to już Twój problem.

Pozdrawiam,

PS. Mam nadzieję, że następnym razem nie będziesz taki "władczy" i "ironiczny" w stosunku do mojej osoby. Wybacz moją ironię, którą z pewnością odczułeś czytając ten post, ale nie wytrzymałem i musiałem na to zareagować.

duncan76

Wt 31 lip, 2007

Bartosz napisał(a):Ze względu na to, że temat z "lekka" zjechał na inne tory, i został przeniesiony TU.

I dobrze, że został już zamknięty...

W "dyskusję" pomiędzy Żakiem i Urielem nie bedę się wtrącał, choć doskonale rozumiem Uriela, bo mnie praca też w znacznym stopniu ogranicza jesli chodzi o dysponowanie własnym czasem.

A co do właściwego tematu - tak jak napisałem w owym przeniesionym "off topie" - nie zabieram głosu co do miejsca zlotu. Jeśli będę wolny przyjadę tam, gdzie zadecyduje większość. W końcu nie ważne gdzie, tylko z kim :smile:.

Iza

Wt 31 lip, 2007

Uriel napisał(a):to nie to samo co 650 km!
z Poznania do Kletna jest ok 270 km, podobnie jak z Krakowa. Z Poznania na zlot nie dojechal nikt, z Krakowa 4 osoby... Naprawde nie trzeba brac trzech dni urlopu, zeby przebyc taki dystans. Moj tata to nawet czasami z Zielonej Gory przyjezdza do Krakowa i wraca jeszcze tego samego dnia :mrgreen:
Rozumiem, ze miales tez inne powody, ktore przeszkodzily Ci w spotkaniu sie z nami. Życze Ci wiec, zeby tym razem Ci sie udalo dotrzec na zlot. Nawet gdyby to był Ornak, a nie Piątka:) W koncu zawsze to lepiej spedzic jeden wieczor w wysmienitym naszym towarzystwie i w pieknych okolicznosciach przyrody, niz gnic dwa dni w miescie.

Kajetan

Wt 31 lip, 2007

Jak widać niektórzy myślą że wystaczy wyciąc posty zamknąc temat i po sprawie.

W sprawie nastepnego zlotu który NARESZCIE ma się odbyć w Tatrach też zmierzałem zabrać głos ale chyba nie zabiore bo zaraz znajdą się osoby które wypomną mi że na żadnym zlocie nie byłem i nie mam prawa głosu :razz:
Praktyki stosowane przez administratorów na tym forum to nic nowego Uriel więc albo się przyzwyczaisz jak ja albo zmień forum bo ich niebardzo obchodzi jak się produkujesz. 1200 - że też chce ci się tyle pisac :wink: Kiedyś mogłeś się wypowiadać ( tak jak inni forumowiczowie ) na czacie bez ograniczeń językowych ale nawet tę ostatnią ostoje wolności słowa odebrano nam nawet nie informując.

I co zaistniała sytuacja spowodowała żeby odrazu modertora ustanawiać? Żaku obawiasz się anarchii?

i tak na koniec
Iza napisał(a):przestalam zalowac, ze nie dalam rady z Wami pojechac w zeszlym tygodniu (i nie chodzi bynajmniej o ortografię ).

Iza dzięki za niespodziewane zjechanie :shock:

Nie popieram aż tak radykalnie jak Michał używania wulgrayzmów ale takiego tekstu to się nie spodziewałem.

P.S. Jedyne sensowne schronisko to roztoka :razz:
"Musimy ryzykować, ponieważ największym hazardem w życiu jest niczym nie ryzykować. Ten, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest niczym"

Bartosz
Redaktor E-GORY

Wt 31 lip, 2007

Czy możemy tu rozmawiać tylko o V zlocie?! Do dyskusji na temat Kaczogrodu na forum proponuję założyć nowy wątek w odpowiednim dziale. :evil:

gamzo

Śr 01 sie, 2007

Kajetan napisał(a):
P.S. Jedyne sensowne schronisko to roztoka :razz:

Popieram popieram popieram ... jak padnie decyzja że Roztoka to będzie to dla mnie silny argument za wyjazdem.
wsiąść do pociągu byle jakiego ...
Łukasz

Uriel

Śr 01 sie, 2007

Roztoka - nie byłem, nie znam, ale chętnie poznam i pobędę. ;-)

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów