IV Zlot Forumowiczów Portalu e-gory

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Gdzie ma się odbyć IV zlot forumowiczów portalu e-gory.pl

Ankieta wygasła Cz 22 mar, 2007

Śnieżnik i okolice
5
71%
Srebrna Góra
2
29%

Liczba głosów : 7
Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Re: IV Zlot Forumowiczów Portalu e-gory

Cz 12 kwi, 2007

Pytanie: dla jakiej wartości odbywają się zloty?
Dla gór? OK. Niech Sudety mają swoje miejsce.
Dla ludzi? OK. Jedźmy tam, gdzie spotka się nas więcej.

Dla ludzi. Dlatego proponuję na miejsce następnego zlotu: rynek w Krakowie, gwarantuję, że będzie pasować największej liczbie osób, a o górach przecież możemy porozmawiać.

A teraz bez ironii:
Iza napisał(a):Mam wrazenie, ze to nie miejsce jest przeszkoda, ale brak checi/mozliwosci. I na niewiele zda sie zmiana miejsca zlotu.

Dokładnie, Tobie jakoś nic nie stało na przeszkodzie, aby wybrać się w Beskid Sądecki czy Żywiecki, a teraz Sudety, dlatego nie ułatwiajmy ludziom wszystkiego na siłę, jak ktoś naprawdę będzie chciał to pojedzie wszędzie, gdzie tylko będzie go stać.

asique napisał(a):...nie lubię rzucać słów na wiatr i tyle razy tu wspomniałam że jadę, ale właśnie się okazało, że nie jadę :roll: W tym samym czasie trafił mi się rajd wydziałowy w Karkonosze.

To Twój wybór i szanuję go, rozumiem jednak, że cytując Izę miałaś na myśli:

brak chęci

bo możliwości przecież są.

Basia napisał(a):jetem tu nowa, ale czy byłaby możliwość wziecia udziału w zlocie?

Nie ma żadnego problemu, zlot otwarty dla wszystkich.

Marek napisał(a):Proponuję czas na dyskusję i ewentualną zmianę do poniedziałkowej północy.

Nie widzę możliwości zmian planów, zlot odbywa się w Kletnie w tamtejszym PTSM'ie, a jeśli komuś nie pasuje, nie widzę problemów, udział nie jest przecież obowiązkowy.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Łosiek (Kaśka)

Cz 12 kwi, 2007

Jak większość bedzie chciała iść na Śnieznik to ok, najwyżej zabiorę kilka książek do pociągu :wink:
Żaku myślę, że przesadzasz z tymi ustaleniami. Wybraliśmy kiedyś miejsca zlotów, ale nie uważam, żeby to było aż tak wiążące. Jeśli gdzieś jedzie powiedzmy 5 osób i jeśli 4 chcą pojechać w inne miejsce, to co wtedy? - mamy jakąś umowę, że mamy jej dotrzymać czy co?? Nie widzę sensu w takim wypadku trzymać się sztywno jakichś zbędnych reguł.
Co innego gdyby na zlot wybierało się 20 osób i telewizja :lol:
Z drugiej strony jeśli zmienilibyśmy miejsce, to naprawdę w ostatniej chwili, ale akurat mnie to nie przeszkadza. Ja proponuję Tatry.
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Hannibal

Ulubione góry: Te w których czuję się naprawdę wolny...

Pt 13 kwi, 2007

oj ludziska nie ma sensu sie przegadywac i nadymać...
życie pokaże gdzie odbedziesie kolejny zlot... wiec nie ma co planować na wyrost bo to kwestia ugadania sie i chwili...
zresztą zycie potrafi zweryfikować nawet najlepszy plan wiec najpierw pojedźmy w sudety a dopiero potem zobaczy się co dalej...

Basia napisał(a):Witam wszystkich! :mrgreen:
jetem tu nowa, ale czy byłaby możliwość wziecia udziału w zlocie?
Pozdrowonka Basia

witam basiu
wiec widze ze bedzie nas w sudetach jeszcze wiecej ale to lepiej bo im wiecej osób tym ciekawiej :grin:
"Albo znajdziemy drogę, albo ją wytyczymy!"

"Nie bój się zrobić wielkiego kroku, nie pokonasz przepaści dwoma małymi" (David Lloyd George)

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

Pt 13 kwi, 2007

Tak jak zapowiadałam - na 99% pojawię się na zlocie, ale nie wiem jeszcze czy w piątek wieczorem czy w sobotę rano. Jeśli będę jechć to z pewnością samochodem i zapakujemy się z Hannibalem w Brzegu. Pozostanie zatem kilka wolnych miejsc, jakby ktoś chciał się dołączyć - byłoby miło, musiałby tylko dostać się do Brzegu lub Nysy.

Basia - z Brzegu opolskiego jesteś? Jeśli tak - odezwij się do mnie, to razem pojedziemy (pewnie się znamy, bo jesteśmy rówieśniczkami) :wink:

A co do Uriela - to ja nic nie wiem, czy on jedzie na ten zlot, choć podejrzewam, że pewnie nie.

Basia

Ulubione góry: Tatry i Dolomity

Pt 13 kwi, 2007

Hej Anna*
tak jestem z tego Brzegu :smile: (tutaj trudno kogoś nie znać :wink: , także pewnie sie znamy). Jeśli masz miejsce w autku to chętnie sie zabiore z wami.
Daj znać tylko kiedy i o której wyjazd.

Pozdrowonka Basia

Łosiek (Kaśka)

Pt 13 kwi, 2007

Hannibal napisał(a):najpierw pojedźmy w sudety a dopiero potem zobaczy się co dalej...

dobra, poddaję się :wink:
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pt 13 kwi, 2007

No i po burzy. "Czarne konie" wkroczyły do gry :mrgreen: .
Myślę że wobec tego nie warto tracić czasu na czekanie do poniedziałku.
Dzwoniłem do Kletna. Jest tam już rezerwacja dla siedemnastoosobowej grupy. Mamy dla siebie jeszcze drugie tyle w budynku i miejsce na namioty. Wstępnie zarezerwowałem dziesięć miejsc. Jest tylko mały problem. Ktoś od nas musiałby tam być w piątek przed 21:00. O tej porze obsługa kończy pracę i idzie do domu. Czy jest ktoś chętny do roli klucznika?
O program turystyczny nie musimy się martwić. Atrakcji tam sporo. Jest jednak problem programu ogniskowego. Nudzić się trzeba ciekawie. Ostatnio zabrakło gitary, choć był gitarzysta. Anka i Kaśka grają na gitarze, lecz nie wiem czy mają instrumenty. Poza tym Anka jest jeszcze niezdecydowana. Mógłbym zabrać leciwą defilkę, która zarasta kurzem jako element martwej natury, ale grać nie będę. Kaśka to przy mnie wirtuoz :grin:. Był kiedyś pomysł przygotowywania prelekcji lub pokazu slajdów. Może ktoś ma ciekawy materiał? Rzutnika nie załatwię, ale dla kilku osób ekran laptopa powinien wystarczyć.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Iza

Pt 13 kwi, 2007

Żaku napisał(a):Dlatego proponuję na miejsce następnego zlotu: rynek w Krakowie, gwarantuję, że będzie pasować największej liczbie osób, a o górach przecież możemy porozmawiać.
To juz lepiej na kopcu Kraka. Zawsze to jakis szczyt, a przy dobrej widocznosci widac nawet Babią, Leskowiec i Tatry... I mozna by bylo donosic ode mnie napoje i zakąski :mrgreen:
Hannibal napisał(a):oj ludziska nie ma sensu sie przegadywac i nadymać...
życie pokaże gdzie odbedziesie kolejny zlot... wiec nie ma co planować na wyrost bo to kwestia ugadania sie i chwili...
zresztą zycie potrafi zweryfikować nawet najlepszy plan wiec najpierw pojedźmy w sudety a dopiero potem zobaczy się co dalej...
Dzięki za glos zrowego rozsądku :wink: A przy okazji: czy to Marcin?
Marek napisał(a):Nudzić się trzeba ciekawie
Ja moge przywieżć śpiewniki i dla Żaka zdjecia mojego plecaka:). Jezeli stop mi dobrze pojdzie, to mam nadzieje dotrzec do Kletna przed 21, ale to jest jedna wielka niewiadoma.

Brawo Basiu! Przyjedz koniecznie i daj przyklad wszystkim leserom :twisted: A skoro Marek Cie zaprosil osobiscie, to pewnie nie bedzie wypominal, tak jak mi, ze zalapalas sie na waleta :mrgreen: (tak tak Marku; jedną z moich niemilych cech jest dobra pamięć :evil: )

Marek

Pt 13 kwi, 2007

Iza napisał(a):...wypominal, tak jak mi, ze zalapalas sie na waleta :mrgreen:

:?:
Na III zlocie byłem abstynentem, powinienem pamiętać ten epizod :mrgreen:
Ale cóż... jedną z moich niemiłych cech jest kiepska pamięć.
(Goethe)

Ayla

Pt 13 kwi, 2007

Ale się porobiło...
Ja prawdopodobnie będę wiedzieć w niedzielę, czy mogę jechać na zlot. Jeżeli będę mogła, to pojadę gdziekolwiek się odbędzie.
"Chcesz poznać człowieka...Zabierz go w góry"

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

Pt 13 kwi, 2007

Basia, Hannibal i ja najprawdopodobniej będziemy już w piątek ok. 19.00-20.00 w Kletnie, więc jeśli chodzi o klucze to nie ma problemu, żeby wszystko z właścicielami załatwić.
Marku - daj tylko namiary na to miejsce i gospodarzy, bo zupełnie nie wiem gdzie to jest, choć w samym Klernie zgubić się raczej nie sposób.

Co do gitary - jadę samochodem, więc zabiorę swoją, żeby grupa krakowska czy śląska nie musiała nosić się z dodatkowym ciężarem po pociągach. Sama grać nie potrafię, więc musi jakiś gitarzysta się zgłosić, abym ją zapakowała, bo moje próby grania nie wyszłyby Wam na dobre :wink:
Ja chyba zdecyduję się na spanie w namiocie, ale wolałabym mieć alternatywę w postaci dachu nad głową, gdyby nocą zrobiło się zimno i strasznie...

A interesujący program zalotu to moim zdaniem wybierze się już na miejscu - ja się piszę na wschód słońca np. w niedzielę na Śnieżniku.

Do zobaczenia :!:

Polej

Ulubione góry: Bieszczady

Pt 13 kwi, 2007

Nie zabierałem głosu do tej pory, ponieważ nie wiedziałem i właściwie jeszcze do końca nie wiem jak potoczą się losy przyjazdu na zlot. Mam nadzieję, że przyjadę w sobotę do południa. Jeśli pojadę, będę miał wolne miejsca w samochodzie. Pojadę przez Zieloną Górę ( Uriel? ), Polkowice, Legnicę itd., jeśli byłby ktoś chętny, proszę o kontakt. Do poniedziałku się zdeklaruję na 100%.
Pozdrawiam
Polej

Hannibal

Ulubione góry: Te w których czuję się naprawdę wolny...

Pt 13 kwi, 2007

Iza napisał(a):Dzięki za glos zrowego rozsądku A przy okazji: czy to Marcin?

tak Izo To ja Marcin :lol: mam nadzieje ze znowu bedziesz miała kubek pachnący twoim boskim specyfikiem, tego zapachu ze schroniska na Rycerzowej nie da sie zapomnieć :wink:

kurde , powiem Ci szczerze że nie sądzłem iż Ania po naszym ostatnim wyjeździe złapie aż taką intensywną "chorobe morską" ze wybieze inny "rejs" a nie góry hehehehehehe :wink: :grin:

jak już pewnie wyczytałaś jedziemy z Anną* i Basią w piątek, wiec pewnie w piątek wieczorem spotkamy się w kletnie :wink:
"Albo znajdziemy drogę, albo ją wytyczymy!"

"Nie bój się zrobić wielkiego kroku, nie pokonasz przepaści dwoma małymi" (David Lloyd George)

Marek

So 14 kwi, 2007

Coś drgnęło w dobrą stronę. Oby nie zabrakło miejsc :mrgreen:
Muszę jeszcze w poniedziałek potwierdzić rezerwację. Dobrze by było do tego czasu znać ostateczny skład.

Anna* napisał(a):...namiary na to miejsce i gospodarzy...

Kletno 8, tel. (074) 814 13 58. Nie sposób nie trafić.
"Osiołkowi w żłoby dano..." Wschód słońca na Śnieżniku to zacny pomysł, ale kosztem nocnej imprezy. A bilokować umiał chyba tylko ojciec Pio :grin:.
Ciekawe jak tam ze śniegiem.
(Goethe)

Polej

Ulubione góry: Bieszczady

So 14 kwi, 2007

Marek napisał(a):Ciekawe jak tam ze śniegiem.

http://www.gopr.pl/index.php?action=kom ... dowy&id=16
Co prawda to na ten weekend, ale daje obraz warunków.
Pozdrawiam
Polej

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów