IV Zlot Forumowiczów Portalu e-gory

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Gdzie ma się odbyć IV zlot forumowiczów portalu e-gory.pl

Ankieta wygasła Cz 22 mar, 2007

Śnieżnik i okolice
5
71%
Srebrna Góra
2
29%

Liczba głosów : 7
Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

IV Zlot Forumowiczów Portalu e-gory

Wt 19 gru, 2006

Tak sobie pomyślałem, pisząc post o Srebrnej Górze, że skoro czwarty zlot ma się odbyć w Sudetach, to mógłby właśnie tam. Obiekt, jego atmosfera i otoczenie zrobiły na mnie dobre wrażenie już przed laty, gdy byłem tam na zlocie survivalowców. A w zeszłym roku to wrażenie się utrwaliło :wink: .
Karkonosze są co prawda bardziej "honorne", ale stanowią "sudecki kolektor turystyczny". Tam wszyscy chodzący po górach i tak kiedyś trafią.
Może ktoś z sudeckich bywalców mógłby polecić inne miejsce, w którym nie tylko dostaniemy dobry nocleg,ale także znajdziemy dużo atrakcji w okolicy. Rudawy Janowickie, Góry Stołowe, Masyw Śnież... kurcze!(ę). Znowu wypisuję listę sudeckich grup górskich. Tam niemal wszędzie jest ciekawie!
Co Wy na to?
Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 przez Marek, łącznie edytowano 3 razy

mareki

Re: IV Zlot Forumowiczów Portalu e-gory

Wt 19 gru, 2006

Jestem za Sudetami. Z całym szacunkiem dla Karpat, trzeba pokazać też "góry odzyskane".
Jako nowy mam pytania ( bo może będę pomocny w Sudetach?):
-ile osób zazwyczaj przybywa na taki zlot?
-jaki byłby termin?
A z survivalowych miejsc jest też Szarotka w G. Bystrzyckich.
Warto też pomyśleć o Chatce Górzystów w G. Izerskich czy jakimś miejscu w Bialskich.
Coś się by wymyśliło, unikając Karkonoszy, na które jak słusznie Marek zauważył , zawsze jest okazja.
mareki

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Wt 19 gru, 2006

mareki napisał(a):trzeba pokazać też "góry odzyskane"

A kiedy wcześniej one były nasze?

cicha_nadzieja

Wt 19 gru, 2006

My w tym roku byliśmy na 2 tygodniowej wędrówce po Sudetach i z fajnych miejsc na takowy zlot mogłabym polecić miejscowość Kletno. Mam namiary na wspaniałych państwa, którzy mają tam dom-schronisko z wielgachną kuchnią w drewnie i z kominkiem (do całkowitej dyspozycji),przytulnymi pokojami w naprawdę rozsądnych cenach i przede wszystkim są świetnymi kompanami do wieczornych biesiad z gawędą i śpiewem.
Miejsce ładne na wypady w góry, bo to tuż tuż Masyw Śnieżnika. No i ewentualnie można zwiedzić Jaskinię Niedźwiedzią.

Nie jest moim zamiarem jakaś reklama. Po prostu propozycja, bo my zakochaliśmy się w tymi miejscu i zafascynowaliśmy tamtymi ludźmi, no i po prostu myślę, że warto :) Tym bardziej, że jak czytam sobie forum i poznaję forumowiczów, to po prostu jakoś mi pasują ludzie do tego miejsca na zlot ;)

Jeśli post jest niewłaściwy, to apeluję o jego usunięcie do adminów i już - żeby nie było kłopotów.

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Wt 19 gru, 2006

Jak najbardziej Sudety odpowiadają naszym planom, dlatego i ja dołączam się do propozycji Marka, jeśli komuś to nie odpowiada, niech da znać, jeśli nie będzie sprzeciwów Srebrna Góra zostanie ogłoszona miejscem IV zlotu Forumowiczów Portalu E-góry.pl

Kto byłby chętny :?: Termin 20-22.04.2007
Ostatnio edytowano Pn 12 mar, 2007 przez Żaku, łącznie edytowano 2 razy
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

cicha_nadzieja

Śr 20 gru, 2006

Srebrna Góra też może być ;)

Ja na razie tu się czuję nowa i nie chcę z butami się wciskać w forumową wspólnotę. Poza tym czy będę miała wtedy wolne w pracy, to się dowiem najwcześniej w marcu.
Do tego czasu - wielka niewiadoma ;)

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Śr 20 gru, 2006

Myślę że konieczna jest ankieta, w której pojawią się konkretne propozycje. Srebrna Góra to tylko jedna z nich. Oferta o której pisałem dotyczy grup zorganizowanych i wiąże się z odpoowiednio wczesną rezerwacją terminu (zlot wypada w okresie wycieczek szkolnych) oraz dodatkową opłatą. Znając już nieco forumowe real-ia, nie ryzykowałbym nazywania "zlotowiczów" grupą zorganizowaną. Tu wszystko się zmienia do ostatniej chwili. Bezpieczniejsze byłoby organizowanie imprezy bez korzystania z zaplecza schroniskowego. Wiele potrafimy zrobić sami, a resztę ewentualnie negocjować.
mareki - na ostatnim zlocie było 11 osób. Na "nieformalnym" i ponadplanowym - na Kordowcu podobno ponad dwadzieścia. Zauważyłem że ważną rolę odgrywa tu lokalizacja wzgędem dużych... hmmm... skupisk forumowiczów. Tu bliżej Krakusom, tam Ślązakom... tylko jednostki są ponad to. Dlatego dobrze byłoby poszukać miejsca we wschodnich Sudetach, gdzie blisko będzie i z Wrocławia i z rejonu Kraków - Katowice.
Propozycja cichej_nadziei jest bardzo atrakcyjna i łatwiejsza organizacyjnie. Mam nadzieje że pojawią się jeszcze nowe propozycje. Mamy na to grubo ponad kwartał.
Ależ wciskaj się cicha_nadziejo, wciskaj bez skrępowania. Tylko załóż kapcie :wink:
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

asique

Śr 20 gru, 2006

Bardzo fajnie by było gdyby nie były to oklepane i oblegane Karkonosze :)
Srebrna Góra bardzo chętnie, może być i coś innego, mam wrażenie ze mareki
jest kompetentną osobą żeby zaproponować nam 3-4 propozycje, coby utworzyć odpowiednią ankietę :mrgreen: Moja częstotliwość bycia w Sudetach niestety ostatnio bardzo zmalała (na rzecz Beskidu Sądeckiego :) ) więc nie czuję się na siłach coś wymyślać, ale na zlot przybędę jak najbardziej :D

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

Śr 20 gru, 2006

Ponieważ nadal nie mogę uwierzyć w to, że jednak zdecydowaliście się na Sudety - na razie nie będę przedstawiać ewentualnych propozycji miejsca. Dodam tylko, że warto byłoby wybrać miejsce, do którego nie będzie kłopotów z dojazdem. Biorąc pod uwagę, że w Sudetach środki komunikacji pozostawiają wiele do życzenia - myślę, że zlot powinien odbyć się gdzieś, gdzie nie trzeba będzie jechać z 5 przesiadkami jak np. do Kletna czy Międzygórza.

mareki

Śr 20 gru, 2006

Brzoza napisał(a):
mareki napisał(a):trzeba pokazać też "góry odzyskane"

A kiedy wcześniej one były nasze?

Państwo Piastów 990-1138 :wink:
mareki

Łosiek (Kaśka)

Śr 20 gru, 2006

Marek napisał(a):Dlatego dobrze byłoby poszukać miejsca we wschodnich Sudetach, gdzie blisko będzie i z Wrocławia i z rejonu Kraków - Katowice.

Popieram w 100% :grin: Bo na jeden weekend przejechać pół Polski to tylko Cesarr potrafi :wink:
Jeśli o mnie chodzi to termin podany przez Żaka na dzień dzisiejszy jest ok. Tylko prawdopodobnie wtedy cały weekend będzie lało, bo przecież asique się tam wybiera, a z nią wszystkie czarne chmury Polski południowej :mrgreen:
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

pawelk84

Ulubione góry: Wszystkie

Śr 20 gru, 2006

Ja niestety, ale od razu muszę stwierdzić, że bez względu na to czy zlot będzie w Karkonoszach, Gorcach czy Bieszczadach nie będzie mnie na nim, ponieważ, jeśli wszystko pójdzie dobrze w tych dnia będę miał egzamin na przewodnika beskidzkiego. Dlatego pozostaje mi jedynie życzyć najpierw Wesołych Świąt, a potem udanej imprezy na Zlocie :)
Wse wirchowoł nie bedzies, ale coś uwirchował to twoje...
http://na-szczytach.blogspot.com
http://www.gopr-podhale.pl
http://picasaweb.google.com/PawelKonieczny22

cicha_nadzieja

Śr 20 gru, 2006

Ja jestem też za tym, żeby ankietę jakąś stworzyć i poddać się jej bez oporów ;)

Ależ wciskaj się cicha_nadziejo, wciskaj bez skrępowania. Tylko załóż kapcie

Się znajdą jakieś na pewno ;)

Dyzma

Śr 20 gru, 2006

Oki przyjąłem do wiadomości termin 20-22.04.2007 :mrgreen: :mrgreen: hehehe uśmiałem sie z tych "odzyskanych gór " :mrgreen:

Iza

Śr 20 gru, 2006

Łosiek (Kaśka) napisał(a):Bo na jeden weekend przejechać pół Polski to tylko Cesarr potrafi

Piszesz tak tylko dlatego, ze mnie jeszcze nie znasz :mrgreen:
Sudety jak najbardziej. Ja od dwoch lat wybieram sie w okolice Kotliny Klodzkiej. Najchetniej w Bystrzyckie lub Bialskie, ale wszedzie dotre z mila checia. Tylko byle nie w Stolowe, bo juz mi sie przejadly. :idea:

Następna strona
Powrót do Zloty forumowiczów