XXII Zlot Forumowiczów - 23-24.04.2016 r. Beskid Sądecki

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

jano

Re: XXII Zlot Forumowiczów - 23-24.04.2016 r. Beskid Sądecki

Cz 14 kwi, 2016

No to zapowiada się,że na zlocie ludzi od groma będzie :D Szkoda,że tak mało.Ja może na Kordowiec wpadnę.Pozdrawiam :wink:
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

moskal

Ulubione góry: Gorce, Tatry

Pt 15 kwi, 2016

:arrow: Beska i Artur
:arrow: Marek (Aśki raczej nie będzie)
:arrow: Jarek (happybilly)
:arrow: Moskal

Czort

Ulubione góry: Karpaty

N 17 kwi, 2016

Do zlotu został raptem tydzień, a na razie zadeklarowało się 5 osób + jedna "w zawieszeniu". Mówiłem, że mogę dokonać przedpłaty jak już się coś ugruntuje. Mógłbym to zrobić w zasadzie teraz, ale:

1.Nie wiadomo czy ktoś jeszcze się nie zdecyduje
2.Najprawdopodobniej od wtorku do soboty/niedzieli nie będzie mnie w Polsce i nie będę korzystał z internetu.

W związku z tym poprosiłem chatkowego o dane do przelewu i zainteresowani będą mogli uiścić opłatę rezerwacyjną samemu. Z chatkowym najlepiej kontaktować się przez maila. Link do kontaktu znajduje się tutaj.

Gitary niestety nie zdążę podrzucić. Chyba, że nie wyjadę we wtorek to wtedy znajdę czas.
===============================
Tymczasem na horyzoncie - refraktor.pl

Zbiór paplanin geologicznych - sekwencjaboumy.blogspot.com

Omnia mea mecum porto...

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Wt 19 kwi, 2016

Miejsca na Magórach mamy zarezerwowane, wstępnie przez Czorta 10 osób, potwierdzone przeze mnie z zastrzeżeniem, że raczej liczba ta się zmniejszy.
Zapłaciłam 60 zł, jako, że my z Arturem i Moskalem na pewno będziemy, więc jakby co, zaliczka za 6 osób już jest.

Zapowiadają pogodę, więc aż nieprzyzwoicie nigdzie się nie ruszyć!!

Coś zamilkły "świerzaki" czyli niskostażowi forumowicze - a szkoda - z jednej strony co chwila na forum info typu szukam partnera/partnerki/chętnych do górskich wycieczek, a z drugiej jak przychodzi konkret tych chętnych do powłóczenia się jakoś nie widać.
Zaprawdę, dziwny jest ten świat... :?
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

happybilly

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Wt 19 kwi, 2016

zeżarło mój poprzedni post, więc się powtórzę...
Jak dla mnie to nie ma znaczenia czy będzie dużo czy mało ludzi, cieszę się na spotkanie z Wami. Ja się stawię jak bozia przykazała.
Monika z Jasiem przenocują w bacówce na Obidzy (Beska dzięki za namiary). Będziemy tam już zresztą od środy.
Do Chaty na Magórach dotrę w sobotę późnym popołudniem.

Beska

Śr 20 kwi, 2016

happybilly napisał(a): Monika z Jasiem przenocują w bacówce na Obidzy (Beska dzięki za namiary). Będziemy tam już zresztą od środy.
Do Chaty na Magórach dotrę w sobotę późnym popołudniem.

To pewnie podobnie ja my :) plan zakłada przejście przez Obidzę w drodze z Radziejowej - to tak jakbyś się chciał pochwalić spadkobiercą :mrgreen:

Nocleg na Kordowcu w piątek potwierdzony - Gazda ok. 16.00 wybiera się otworzyć chatę :)

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Śr 20 kwi, 2016

jano napisał(a):Brzoza nie istnieje :D

Istnieje, istnieje - czego dowodem może być chociażby piękne nowe forum :)

A na zlot nie przyjadę, choć tamte tereny są mi bardzo bliskie. Niestety dokładnie wtedy jestem w Sudetach -> http://fotowarsztaty.com/tematy/item/4- ... ncu-swiata

Ewelina7

Ulubione góry: Beskidy

Cz 21 kwi, 2016

Coś zamilkły "świerzaki" czyli niskostażowi forumowicze - a szkoda - z jednej strony co chwila na forum info typu szukam partnera/partnerki/chętnych do górskich wycieczek, a z drugiej jak przychodzi konkret tych chętnych do powłóczenia się jakoś nie widać.
Zaprawdę, dziwny jest ten świat... :?

Zamilkły, bo niektóre z nich to ostatnie sieroty, które przegapiły informacje o zlocie :cry: Mam nadzieję, że będą jeszcze następne takie imprezy, których nie prześpię. A teraz pozostaje mi tylko mieć nadzieję na choćby zwięzłą relację.

Udanej imprezy :D
Pozdrawiam,
Ewelina

Dlaczego nie pozwolą mi nigdy zachować moich wspomnień o wędrówkach tylko dla siebie? Czy nie mogą zrozumieć, że gadaniem niszczą wszystko? Jeśli im opowiadam, to potem nic nie zostaje.

Beska

Cz 21 kwi, 2016

Ewelina7 napisał(a): Zamilkły, bo niektóre z nich to ostatnie sieroty, które przegapiły informacje o zlocie :cry: Mam nadzieję, że będą jeszcze następne takie imprezy, których nie prześpię. A teraz pozostaje mi tylko mieć nadzieję na choćby zwięzłą relację. :D

Dlaczego przegapić? Do zlotu jeszcze kuuuuuupa czasu... na pewno wystarczająca, żeby wrzucić plecak na plecy i zjawić się w sobotę na Magórach albo jutro na Kordowcu, jeśli masz ochotę na wspólne przejście. O noclegi martwić się nie trzeba.

A zloty zawsze odbywają się w kwietniu i październiku, więc nie trzeba specjalnej czujności przez cały rok, żeby ich nie przespać :D

PS. jakby co, to my wolne miejsce w autku z Krakowa jutro mamy - wyjeżdżamy ok. 9.00

Ewelina7

Cz 21 kwi, 2016

Beska,
Przegapiłam-to znaczy, że ten weekend mam już zajęty. Gdyby nie to, spakowany plecak już by czekał przed drzwiami...
Jakbym się ogarnęła wcześniej to i plany poukładałabym sensowniej. Październik zapisuję na wszelki wypadek i w głowie i w kalendarzu :)
Pozdrawiam,
Ewelina

Dlaczego nie pozwolą mi nigdy zachować moich wspomnień o wędrówkach tylko dla siebie? Czy nie mogą zrozumieć, że gadaniem niszczą wszystko? Jeśli im opowiadam, to potem nic nie zostaje.

jano

N 24 kwi, 2016

No i po zlocie.Dobrze,że chociaż udało mi się wpaść na Kordowiec gdzie było bardzo kameralnie i wesoło.Całe pięć osób

happybilly

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

N 24 kwi, 2016

I po zlocie. Jano, w Chatce na Magórach też było kameralnie, też 5 osób i super jak zawsze. Nie zawiodłem się, bo miło było się spotkać i porozmawiać, oraz poznać nowe bardzo fajne miejsce. Dziękuję za spotkanie i zachęcam do udziału w następnych zlotach.

jano

N 24 kwi, 2016

A gdzie następny zlot?

Beska

N 24 kwi, 2016

I jak to po zlocie - nogi bolą, a co dobre szybko się kończy, ale warto jak zwykle :) Rozpoczął się słoneczną wiosną, a zakończył zimą
Dzięki wszystkim za garście pozytywnej energii :D
Gazdzie Andrzejowi z Kordowca za przywitanie rosołem i klimatyczne opowieści, te z bliska i te z daleka i wspólne podśpiewywanie :D
Jano za to, że mogliśmy być dla niego wesołą kompanią przed rodzinnymi wyzwaniami :wink:
Happybillemu za ogromny ładunek cudnego "chcenia się", jaki przywiózł wraz z Rodziną
Moskalowi za kolejne wspólne kilometry i znoszenie naszego marudzenia :wink:
Markowi za to, że niezmiennie zawsze jest
Wszystkim za te wesołe i te poważne i te filozoficzne Polaków rozmowy - to rzeczywiście wartość dodana kameralnych zlotów

Jesienny zlot – Chatka na Zagroniu w Beskidzie Żywieckim – podejście drugie – zgodnie z ustaloną kiedyś zasadą, wypada 15-16 października – info dla wszystkich chętnych, którzy coś przegapili :wink:

Ewelina7

Pn 25 kwi, 2016

Zapisane. Oraz wryte w zwoje mózgowe :)
Pozdrawiam,
Ewelina

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów