XXII Zlot Forumowiczów - 23-24.04.2016 r. Beskid Sądecki

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Re: XXII Zlot Forumowiczów - Beskid Sądecki

Pt 18 mar, 2016

happybilly napisał(a): Monika z Jasiem zostanie gdzieś w cywilizacji na noc ;)

Rozważcie Bacówkę na Obidzy: http://www.bacowka.iaw.pl/pl/41210/0/Oferta.html
dojazd samochodem, standard zdaje się hotelowy (pokoi nie widziałam), za to jadłam tam bardzo smacznie w styczniu i sporo ludzi z dzieciakami się kręciło. Poza tym da się poczuć lekki klimat schroniskowy, a co najważniejsze w 10 minut spacerkiem, nawet ze sportowym wózkiem, a już na pewno z maluszkiem w nosidełkach, można dotrzeć do łąki pod Przełęczą Obidza skąd otwiera się widok na Tatry:
http://www.beskidsadecki.eu/index.php?i ... leczObidza
To tak z myślą o Młodej Mamusi :D a poza tym pewnie z tej czy tamtej strony wdrapiemy się na Radziejową więc jest to po drodze.

Timotei napisał(a):Witam. Jest szansa na przyjęcie nowych twarzy do towarzystwa na Zlocie??

Jak sama nazwa wskazuje, to zlot forumowiczów, więc wszyscy forumowicze z przynależnościami :wink: są zawsze zaproszeni. Nie ma żadnego "towarzystwa zlotowego", fakt, że ostatnio część "starszej" wiary pochłonęły różne wiry życiowe - choć na szczęście co poniektórzy zbyt długo nie wytrzymują :mrgreen: - tym bardziej miło będzie powitać forumowych "świerzaków". Śledź wątek jeśli jesteś zainteresowany wspólnymi przejściami, bo oczywiście są i tacy, którzy preferują własne trasy i wtedy wpadają na wieczorną imprezę zlotową.

mMa napisał(a):Również serdecznie zapraszam, chociaż sama jeszcze nie wiem czy dotrę.

Martusiu, a czy Ty przypadkiem nie oferowałaś częściowej organizacji, bo kogoś tam znasz :?: się weź nie wygłupiaj tylko docieraj :D
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

Timotei

Ulubione góry: Beskidy

Pt 18 mar, 2016

No, Kochani ....

po takich słowach :

happybilly napisał(a):Każdy z nas był na jakimś zlocie "nową twarzą" :) Zapraszamy!

i

Beska napisał(a):Jak sama nazwa wskazuje, to zlot forumowiczów, więc wszyscy forumowicze z przynależnościami są zawsze zaproszeni. Nie ma żadnego "towarzystwa zlotowego", fakt, że ostatnio część "starszej" wiary pochłonęły różne wiry życiowe - choć na szczęście co poniektórzy zbyt długo nie wytrzymują - tym bardziej miło będzie powitać forumowych "świerzaków". Śledź wątek jeśli jesteś zainteresowany wspólnymi przejściami, bo oczywiście są i tacy, którzy preferują własne trasy i wtedy wpadają na wieczorną imprezę zlotową.

nie wypada NIE BYĆ.

To jaki ten termin ostatecznie jest : 23-24 kwi ????

A jest szansa żeby rozważyć inną lokalizację?? Czy już za późno?? Np. inny Beskid, nie Sądecki?

happybilly

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pt 18 mar, 2016

Miejsce zlotu ustala się na zlocie poprzedzającym.

Magura

N 20 mar, 2016

To na kiedy ustalono datę zlotu z podaniem dokładnego miejsca spotkania.

belebelebetka

Ulubione góry: Beskidy, Tatry, Bieszczady

Pn 21 mar, 2016

Cześć,

Też jestem na tym forum "świeżakiem" i już wiem, że mogę również do Was dołączyć podczas zlotu, co mnie cieszy :)) chciałam tylko zapytać jak to wygląda organizacyjnie. Wychodzicie z jakiegoś miejsca wspólnie czy każdy na własną rękę? I czy jest może ktoś chętny z Krakowa?

Pozdrawiam serdecznie
Barbara

Beska

Pn 21 mar, 2016

Żeby zebrać wszystko po kolei i do kupy :D

:arrow: 1. Bardzo fajnie, że nowi forumowicze interesują się tematem, mam nadzieję, że przyjedziecie i spodobają się Wam zlotowe spotkania, tak jak kiedyś każdemu z nas gdy zjawił się pierwszy raz :D

:arrow: 2. Termin zlotu: (22) 23-24 kwietnia - zasadnicze spotkanie zlotowe zawsze odbywa się w sobotę, ale najczęściej są chętni na wyjazdy już w piątek

:arrow: 3. W zależności od miejsca zlotu różnie odbywa się grupowanie - gdy baza jest z dojazdem zmotoryzowanym z reguły spotykamy się na miejscu żeby w sobotę/niedzielę gdzieś razem przewędrować i pobiesiadować. Przy miejscówkach typowo górskich trasa dojścia/dojazdu rowerem jest zupełnie dowolna, ale najczęściej udaje nam się poumawiać po kilka osób i na transport i na wspólne przejścia żeby wieczorem (a niektórzy nocą :mrgreen: ) dotrzeć do umówionej bazy

:arrow: 4. Na główną bazę tego zlotu - czyli miejsce sobotniego spotkania - wybrana została Chata Magóry http://www.chatkamagory.pl/ Dodatkowo dla wędrujących już w piątek jest propozycja noclegu na Kordowcu http://kordowiec.com/ jeżeli będzie czynny. Bliżej terminu pojawią się zapewne propozycje tras i umówienia na przejazdy czy ewentualne spotkania na trasie, wystarczy więc śledzić wątek i potwierdzić ostateczną deklarację przybycia

:arrow: 5. Grupa krakowska jak najbardziej obecna, ostatnio z reguły w przewadze :wink: i wędrująca razem, więc zapraszamy!

Timotei

Wt 22 mar, 2016

Zameldujcie jeszcze czy zabieracie jakieś dzieci??

Zastanawiam się, czy brać moją 8-latkę? Czy będzie tam sama?
Fajnie by było jakby dzieci były razem. Tym bardziej, że dobra pogoda zapewniona!!!

Beska

Wt 22 mar, 2016

Timotei napisał(a):Zameldujcie jeszcze czy zabieracie jakieś dzieci?? Zastanawiam się, czy brać moją 8-latkę? Czy będzie tam sama?

Jakichś dzieci z reguły nie zabieramy, jeśli już to raczej własne :mrgreen:

A tak na poważnie: dzieci się pojawiały, ale najczęściej od 17 lat wzwyż. Raz koleżanka Kasia przyjechała z bodaj 12-latką - czy to była dobra decyzja musiałaby powiedzieć sama, mi osobiście wydawało się, że ta obecność nieco ją ograniczała, szczególne gdy impreza rozkręcała się do późna wśród nocnych Polaków rozmów, śpiewów i płukania gardeł, a jak wiadomo, turysta nie zwierzę, żeby wodę pić :wink:
Było też młodsze pokolenie jednego z forumowych małżeństw w wieku ok 1,5 roku, któremu oczywiście nic nie przeszkadzało, ale wymagało to odpowiednich warunków dla całej rodzinki.

Faktem jest, że wśród ostatnio aktywnych zlotowiczów, potomków w tym przedziale wiekowym brak więc nie ma raczej co liczyć na zabawę z grupą dzieci

kxsxx81

Lokalizacja: okolice Chrzanowa, okolice Nowego Sącza (weekendowo)

Re: XXII Zlot Forumowiczów - 23-24.04.2016 r. Beskid Sądecki

Pt 01 kwi, 2016

Tak Nati nieco ograniczała płukanie gardła, ale i tak drugi raz bym ją zabrała, ponieważ rzadko aż tak daleko się zapędzam. A zlot wspominamy pozytywnie :-)

Pozdrawiam z okolic Sącza :-)

Czort

Ulubione góry: Karpaty

Pn 04 kwi, 2016

Na chwilę obecną w chatce można rezerwować ile dusza zapragnie. Rezerwacja jest oczywiście z przedpłatą wynoszącą 10 zł. By można było liczyć na rabat potrzeba by minimum 25 osób. Zastanawiam się jak by było wygodniej to uiścić. Czy każdy zarezerwuje sobie sam, czy ktoś dokona przedpłaty i pozostali dorzucą mu za wkład. Ja bym mógł założyć, ale po święcie MB pieniężnej do którego jeszcze 7 dni :)
===============================
Tymczasem na horyzoncie - refraktor.pl

Zbiór paplanin geologicznych - sekwencjaboumy.blogspot.com

Omnia mea mecum porto...

Beska

Śr 06 kwi, 2016

kxsxx81 napisał(a):Tak Nati nieco ograniczała płukanie gardła, ale i tak drugi raz bym ją zabrała, ponieważ rzadko aż tak daleko się zapędzam. A zlot wspominamy pozytywnie :-) Pozdrawiam z okolic Sącza :-)

Jasne, okazja wyjazdu w dalekie Sudety na pewno była tu okolicznością przeważającą nad wszystkimi ewentualnymi "przeciw", poza tym Nati świetnie sobie radziła na szlakach i na pewno jest co wspominać. :D
Cześć Kasiu, myślałam, że zniknęłaś na dobre. Skoro z okolic Sącza, to może zaglądniesz na Magóry? Oczywiście zapraszamy z kompletem "przynależności" :mrgreen:

Czort napisał(a): Czy każdy zarezerwuje sobie sam, czy ktoś dokona przedpłaty i pozostali dorzucą mu za wkład. Ja bym mógł założyć, ale po święcie MB pieniężnej do którego jeszcze 7 dni :)

Dzięki Maćku za rekonesans, jeśli nic się nie zmieniło i nie dasz rady się pojawić, to Twoja propozycja założenia przedpłaty jest nadto hojna. Myślę, że należy to załatwić w gronie osób, które pojawią się na pewno. Skoro nie mają w chacie przepełnienia w naszym terminie to jeszcze chwila czasu jest, a jeśli zlot nie będzie zbyt liczebny to pewnie i bez rezerwacji obskoczy. Myślę, że jednak należy rozpocząć listę osób deklarujących "zlecenie się", co niniejszym czynię:

:arrow: Beska i Artur

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Śr 06 kwi, 2016

:arrow: Beska i Artur
:arrow: Marek (Aśki raczej nie będzie)
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

happybilly

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Śr 06 kwi, 2016

Marek napisał(a)::arrow: Beska i Artur
:arrow: Marek (Aśki raczej nie będzie)
:arrow: Jarek (happybilly)

jano

So 09 kwi, 2016

Dzisiaj rozmawiałem z Jędrkiem z Kordowca i wtym terminie ma wolną chatkę i będzie w piątek więc na przedzlot w piątek można przybywać.Pozdrawiam serdecznie ostatnich mohikanów na tym forum.Aha-Brzoza nie istnieje :D
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

Beska

Wt 12 kwi, 2016

Dzięki Jano za aktualną wiedzę z terenu :D
Ponieważ wygląda, że na 90 % będziemy wolni w piątek, nasz wstępny plan minimum wygląda tak:

- piątek - wyjazd z Krakowa przed południem (raczej nie będzie to "bladyświt", bo nie ma potrzeby) samochodem do Piwnicznej. Autko zostawiamy albo w samej Piwnicznej i wtedy ruszamy szlakiem żółtym, albo w Kosarzyskach i wtedy szlakiem niebieskim - tak czy siak na Cichoniówkę i drogą narciarską na Kordowiec.
- sobota - czerwonym na Rogacz, Radziejową i wracając przez Przeł. Gromadzką na Magóry zielonym.
- niedziela - zejście do samochodu, niekoniecznie najprostszą drogą :mrgreen:

Zapraszamy chętnych na transport i wspólne spacery
Moskal - jeśli jedziesz masz oczywiście prawo pierwokupu miejscówki :wink:

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów