XXV Zlot Forumowiczów 14-15.10.2017 r. - B. Śląski

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Ayla

Re: XXV Zlot Forumowiczów 14-15.10.2017 r. - B. Śląski

Śr 11 paź, 2017

My będziemy szli spacerowym tempem ,ale chyba czarnym szlakiem (chociaż to jeszcze nic pewnego) w sobotę rano do schroniska a potem w stronę Malinowskiej Skały. Pewnie gdzieś na szlaku się spotkamy.
"Chcesz poznać człowieka...Zabierz go w góry"

Ewelina7

Ulubione góry: Beskidy

Cz 12 paź, 2017

Sprawdzałam w schronisku, miejsca na weekend jeszcze są, więc się wszyscy powinniśmy zmieścić.
Chyba, że zapowiadana piękna pogoda spowoduje wzmożony ruch turystyczny :wink: To wtedy będziemy się integrować jeszcze bardziej...

Beska napisał(a):Jeżeli zdecydujecie się na wędrowanie z tobołkami

Tobołków wiele nie będzie, wszak miejscówkę mamy luksusową... A ten żółty szlak mnie ciągnie, nie lubię deptać śladów.
Ale, a propos tobołków, weźmiesz gitarę?
Pozdrawiam,
Ewelina

Dlaczego nie pozwolą mi nigdy zachować moich wspomnień o wędrówkach tylko dla siebie? Czy nie mogą zrozumieć, że gadaniem niszczą wszystko? Jeśli im opowiadam, to potem nic nie zostaje.

gobo
Moderator

Ulubione góry: puste

Cz 12 paź, 2017

Niestety życie weryfikuje plany - nie mogę jechać. Bawcie się dobrze :)

Zdzisław

Cz 12 paź, 2017

Pokój Wam ! :)
Dawno mnie tu nie było więc witam zlotowiczów bardzo serdecznie ! Nie będzie mnie na zlocie ale będę w sobotę w okolicy.
Mam zamiar przejść z przełęczy salmopolskiej -czerwonym potem zielonym na Baranią i czarnym zejść do Milówki . Gdyby ktoś z Was był na tych szlakach to dejcie pozór na dziadka Zdzicha :). Do zobaczenia !
Zdzich z Tych.

Yatzek

Ulubione góry: Pasmo Bez kidów

Cz 12 paź, 2017

Coraz bardziej dojrzewam do przybycia na zlot, ale mam problem komunikacyjny. Mogę busem się dostać do Krakowa, ale dalej komunikacja jest marnie zestawiona i dojazd w okolice zlotu zajmie mi pół dnia.
Jak wyczytałem, Beska jedzie z Krakowa w piątek, - czy miałbym szansę zabrać się z Wami?
Mój blog wędrowny - http://ginvilla.blogspot.com

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Pt 13 paź, 2017

Yatzek napisał(a):Coraz bardziej dojrzewam do przybycia na zlot, ale mam problem komunikacyjny. Mogę busem się dostać do Krakowa, ale dalej komunikacja jest marnie zestawiona i dojazd w okolice zlotu zajmie mi pół dnia.
Jak wyczytałem, Beska jedzie z Krakowa w piątek, - czy miałbym szansę zabrać się z Wami?

Hej, faktycznie jedziemy dziś, ale wyjazd jest przed 13.00 - Artur rusza ok. 12.00 z Krakowa i zwija mnie o 13.00 z pracy ze Świątnik i ruszamy dalej z postojem na obiad. Jedzie z Widoku przez cały Kraków. Wysyłam Ci nr na priv - jeśli zdążysz - Rondo Mateczny, Zakopianka - jakimś Telesforem z Lipnicy może dojedziesz.

Edit: Jak zdążysz na Gold Busa do Bochni o 11.11. to złapiesz tam coś do Krakowa i w razie czego poczekamy.

Gitarę biorę.
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

Hannibal

Ulubione góry: Te w których czuję się naprawdę wolny...

Pt 13 paź, 2017

Ja jednak pójdę koło południa czerwonym z Kubalonki przez Stecówkę na Przysłop i raczej na sobotę to będzie wszystko. Gdyby ktoś chciał dołączyć - niech da znać na priv. Właśnie rozmawiałam z Izą, że dobrze byłoby porozstawiać samochody w różnych miejscach, żeby na niedzielę nie dublować tras :D

Ania
"Albo znajdziemy drogę, albo ją wytyczymy!"

"Nie bój się zrobić wielkiego kroku, nie pokonasz przepaści dwoma małymi" (David Lloyd George)

Ewelina7

Pt 13 paź, 2017

No, to ja zostawiam gdzieś przy początku żółtego szlaku...
Pozdrawiam,
Ewelina

Dlaczego nie pozwolą mi nigdy zachować moich wspomnień o wędrówkach tylko dla siebie? Czy nie mogą zrozumieć, że gadaniem niszczą wszystko? Jeśli im opowiadam, to potem nic nie zostaje.

mMa

Ulubione góry: Gorce

Pt 13 paź, 2017

U mnie, jak o gobo - weryfikacja ;/ Wzniosę toast z zlotowiczów napojem bezalkoholowym. Bawcie się dobrze :)

Ewelina7

Pt 13 paź, 2017

A planujemy ognisko?
Pozdrawiam,
Ewelina

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pt 13 paź, 2017

Planujemy.
My ciśniemy na rowerach wedle woli Asi. Czyli znów telepka-urwihak grzbietem przez Baranią. Pewnie będziemy się gdzieśtam mijać po drodze.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Beska

Pt 13 paź, 2017

Ewelina7 napisał(a):A planujemy ognisko?

Nasza kielbasa juz na Przyslopie :)

Hannibal

Ulubione góry: Te w których czuję się naprawdę wolny...

Pn 16 paź, 2017

Nigdy więcej zlotów, gdzie będzie trzeba wracać przez Wisłę lub Szczyrk! Ale zlot był fantastyczny.I najmłodsi dopisali.

Ania
"Albo znajdziemy drogę, albo ją wytyczymy!"

"Nie bój się zrobić wielkiego kroku, nie pokonasz przepaści dwoma małymi" (David Lloyd George)

Beska

Pn 16 paź, 2017

Hannibal napisał(a):Nigdy więcej zlotów, gdzie będzie trzeba wracać przez Wisłę lub Szczyrk! Ale zlot był fantastyczny.I najmłodsi dopisali. Ania

Oj tak, tak. Ale trzeba uczciwie dodać: "szczególnie w pierwszy pogodny weekend po 1,5 miesiąca deszczów, gdy cały Śląsk MUSI WYJECHAĆ W GÓRY, a innych miejscowości niż Wisła i Szczyrk nie zna :mrgreen: "
Dojazd do drogi, którą samochody jechały z prędkością większą niż 2 km/h - 1,5 godziny - ciężko żałowaliśmy, że nie przejechaliśmy naokoło na Istebną i Żywiec.

Ale te drobne niedogodności nie przykryły oczywiście ogromu pozytywnej energii wyniesionej z kolejnego, niezmiernie udanego spotkania zlotowego!!

Iza

Pn 16 paź, 2017

Hm... My zeszliśmy pięknym, widokowym i rozsłonecznionym szlakiem do Kamesznicy, a potem pustą drogą wróciliśmy niespiesznie do domu, zatrzymując się po drodze dwa razy na rydzobranie. Widoki na Beskidy, Tatry i Babią Górę mile urozmaicały krajobraz i nawet na Zakopiance nie było tłoku, choć uczciwie przyznam, że wieczorem ruch samochodowy na Podhalu był wyraźnie wzmożony.
A teraz idę obrabiać te rydze, skoro już ich nazbieraliśmy.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów