Bieszczady i Pieniny w majówkę

Opis aktualnych warunków panujących w górach. Zarówno w poszczególnych pasmach jak i na konkretnych szlakach.

Moderator: Moderatorzy

dream01

Ulubione góry: Biesie, Karkonosze

Bieszczady i Pieniny w majówkę

So 25 mar, 2017

Cześć,
powiedzcie mi proszę, czy orientujecie się mniej więcej jak zeszłego roku bądź dwa lata temu wyglądała pogoda majówkowa w Bieszczadach i Pieninach? Planuję się wybrać ale nie jestem pewien warunków czy jednak gleba w schroniskach czy namiot już by dało radę przewietrzyć :)

Dobry Duch

Ulubione góry: Himalaje, Kaukaz

Re: Bieszczady i Pieniny w majówkę

N 26 mar, 2017

w namiocie można spać i zimą wszystko zależy od tego jaki masz śpiwór... i wytrzymałość kiedy trzeba z niego wyjść na ranem.

bywam na majówkę w Niskim/Bieszczadach z namiotem, ci co nie mają porządniejszych puchówek w nocy raczej marzną. ale warunki mogą być bardzo różne - od śniegu do ok. 10 stopni. wiarygodne prognozy będziesz miał na kilka dni przed.

Nuciek

Ulubione góry: Alpejskie

Śr 26 kwi, 2017

Ktoś wie jakie warunki w Bieszczadach teraz? :) Planowałem na sobotę Wołosań i na niedzielę Wielka Rawka, Krzemieniec, Połonina Caryńska.
Jakiekolwiek info mile widziane. :)

Lucass
Administrator forum

Ulubione góry: Małe Pieniny i Kan-goory ;-)

Śr 26 kwi, 2017

www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
- Martin Gore - DM

Powrót do Aktualne warunki górskie