TATRY Boże Narodzenie POGODA

Opis aktualnych warunków panujących w górach. Zarówno w poszczególnych pasmach jak i na konkretnych szlakach.

Moderator: Moderatorzy

Góral z WW

Ulubione góry: Tatary i oGóry

TATRY Boże Narodzenie POGODA

Śr 21 gru, 2016

Czy znacie jakikolwiek serwis pogodowy, który podaje, że pogoda w Tatrach na Święta będzie lepsza niż ta, którą ja widzę w "moich" serwisach ? Przyjemniej jechało by się z nadzieją, że choć jeden serwis wspomina o słoneczku...
Droga jest celem.

Lucass
Administrator forum

Ulubione góry: Małe Pieniny i Kan-goory ;-)

Re: TATRY Boże Narodzenie POGODA

Śr 21 gru, 2016

A chcesz jechać?
Proszę bardzo:
Na nadchodzące Święta w tatrach zapowiadana jest słoneczna pogoda. Silnie rozbudowany wyż znad północnej Rosji spowoduje napływ suchego i mroźnego powietrza. Wiać będzie słaby wschodni i północno wschodni wiatr, temperatura w ciągu dnia wyniesie -4 * C, w nocy będzie spadać do -12. Ciśnienie będzie wynosiło 1028 hPa
Sprawdzalność prognozy wynosi 50%. Jednym słowem albo się sprawdzi, albo nie. Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść publikowanych prognoz, ani za skutki ich stosowania.
:wink:
www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
- Martin Gore - DM

Góral z WW

Ulubione góry: Tatary i oGóry

Re: TATRY Boże Narodzenie POGODA

Śr 21 gru, 2016

Uffff, kamień z serca. Dzięki.
IMGW dla mnie za mądre :shock: , na Norwegów nie wchodzę odkąd przewidywali złą pogodę i się sprawdziło a Uniwersytet Warszawski nie pozostawiał złudzeń: piękna pogoda kończy się o 06:15 w piątek (akurat wtedy wysiądę z Polskiego Busa ...)
Ale jak tak mówisz - to jadymy z lepszych nastrojach :D .
Wiedziałem że na forum mogę liczyć.
Droga jest celem.

Powrót do Aktualne warunki górskie