"- Będzie pan miał przesr...e, jak nie przyjedzie samochód."

Tu można pisać o wszystkim, nie zaśmiecając zasadniczej tematyki forum... w ten sposób można się poznać na płaszczyźnie nie tylko górskiej :-)

Moderator: Moderatorzy

lapetti

Lokalizacja: Stalowa Wieś. "Aaa! To tam gdzie urodził się Szopen?"
Ulubione góry: Od Komańczy po Rabkę.

Śr 29 sie, 2018

W sobotę 18.08.2018 r. do TOPR zadzwoniła 29-latka z Warszawy informując, że jest kontuzjowana. Znajdowała się w schronisku na Ornaku. W czasie rozmowy telefonicznej okazało się, że kobieta... zmęczyła się wycieczką w dniu poprzednim i bolą ją kolana - podaje w kronice TOPR Adam Marasek.

Ratownicy zalecili jej, by odpoczęła, a gdy będzie taka możliwość, zostanie zwieziona. Turystka próbując wymusić interwencję ratowników powiedziała:

O sprawie ratownicy TOPR poinformowali policję.

Więcej:
- Tygodnik Podhalański,
- Kronika TOPR

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Re: "- Będzie pan miał przesr...e, jak nie przyjedzie samoch

Śr 29 sie, 2018

Chyba nie ma co nagłaśniać takich kretynizmów, w innych mediach już to zrobiono.
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

pdietrich

Ulubione góry: rysy

Śr 12 wrz, 2018

Ja jeszcze tego nie słyszałem, więc chyba jednak warto i tutaj o tym napisać. CO nie zmienia faktu, że jest to istny kretynizm.

Stefanek
Moderator

Ulubione góry: Im większe tym lepsze.

Śr 12 wrz, 2018

Mnie takie zachowania aż tak bardzo nie dziwią. Sam w polskich górkach widziałem już pijane grupki młodzieży drące mordy jak szalikowcy na peronie po wygranym meczu.

Jednak to, że mnie to tak bardzo nie dziwi, to nie znaczy, że bym nie zareagował. Gdyby taka dziewczyna szła ze mną w góry i zobaczyłbym taką akcję w jej wykonaniu to w ramach nauczki zostawiłbym ją tam miejscu jak stoję i dalej szedł sam, niech organizuje sobie zejście i transport do domu już sama, a co. :P

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Śr 12 wrz, 2018

... i być może skończyło by się to odmrożeniem pośladków o czym też niedawno czytałem. Przyznam, sam nie raz siadłem na glebie czy śniegu ale nigdy tak długo żebym odmroził sobie pośladki, nawet wtedy gdy nogi nie chciały już nieść. Wolałem wtedy stać. "baby są jakieś inne"?
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

Powrót do Nie tylko o górach