a może do Chorwacji...

Tu można pisać o wszystkim, nie zaśmiecając zasadniczej tematyki forum... w ten sposób można się poznać na płaszczyźnie nie tylko górskiej :-)

Moderator: Moderatorzy

Grzegorz

Ulubione góry: wszystkie powyżej 1 000 m npm

a może do Chorwacji...

N 19 cze, 2016

Witam, wybieramy się tak na 7 - 10 dni do Chorwacji, na początku lipca 2016,
mamy dwa miejsca w aucie, a nawet jeśli kogoś to nie krępuje, to nawet dwa miejsca w namiocie (namiot bardzo duży z osobnymi sypialniami). Jeździmy tak od dawna na kempingi (nie tylko do Chorwacji). Jeśli ktoś chciałby dołączyć, to zapraszamy - w takim wariancie wyjazd wychodzi bardzo tanio, myślę, że nawet taniej niż nad polskim morzem, a pogoda i wrażenia gwarantowane! Jedziemy w trzy osoby (małżeństwo z synem), myślę, że dogadamy się bez problemów, bo od lat organizujemy wyjazdy w podobny sposób (co prawda częściej w Góry, ale to bez większego znaczenia). Nie gwarantujemy komfortu, ale mamy nadzieję, że sympatyczne towarzystwo, a i cel wart jest wysiłku, bo Chorwacja jest cudna (byliśmy tam już 5-ciokrotnie). Dokładny termin i cel do ustalenia - jesteśmy otwarci na propozycję i nic na siłę.
Pozdrawiam i zapraszam
Grzegorz (Halicz)

modrzej

Ulubione góry: Alpy

Re: a może do Chorwacji...

Pn 20 mar, 2017

A jak obecnie przedstawiaja się tam ceny? Byłem 6 lat temu i było względnie niedrogo. Jak jest teraz?

scandal

Ulubione góry: Sudety

Wt 04 kwi, 2017

Też jestem ciekawa. No i gdzie się zatrzymujecie? Jakie regiony polecacie?

Daphne

Ulubione góry: Beskidy

Cz 31 sie, 2017

To ja odkopię temat bo przymierzam się do wycieczki i przekopuję oferty.
Jak rozumiem już po wycieczce dlatego chciałabym się spytać jak wrażenia?
Co warto zobaczyć, a co jest "przereklamowane"?
Jak wygląda cenowo taki wypad? Bo słyszałam, że w ostatnich latach ceny podstawowych rzeczy idą w górę.
Z góry dziękuję za odpowiedź ^^
W górach musisz wykonać pewien wysiłek bez zapłaty. Jest to mistyka, szukanie czegoś wyjątkowego.

Hannibal

Ulubione góry: Te w których czuję się naprawdę wolny...

Pt 01 wrz, 2017

Wg moich spostrzeżeń ceny są wyższe jak przed rokiem, i o ile w ubiegłym roku były zbliżone do naszych, teraz trochę je przerosły.
Który rejon Cię interesuje?

Ania*
"Albo znajdziemy drogę, albo ją wytyczymy!"

"Nie bój się zrobić wielkiego kroku, nie pokonasz przepaści dwoma małymi" (David Lloyd George)

modrzej

Ulubione góry: Alpy

Śr 20 wrz, 2017

Wydaje mi się, że to efekt wejścia Chorwacji do UE. Przez to jest po prostu drożej niż kiedyś.... Cóż, do Chorwacji jeździmy głównie dla pogody.

Powrót do Nie tylko o górach