pieski małe dwa

Fotografia górska (i nie tylko). Najlepsze górskie plenery do zdjęć, zalecany sprzęt, przydatne akcesoria, ustawienia pozwalające dokonać najlepsze ujęcia.

Moderator: Moderatorzy

Krzysztof_Krk1

Ulubione góry: Tatry, Beskid Żywiecki

pieski małe dwa

So 21 lut, 2015

Tamtej nocy biwakowałem na Pilsku -taki test sprzętu przy dość sporym mrozie, z szansą na niezły wschód słońca przy okazji. Rano, już po wschodzie, pojawiło się dwóch turystów z Bielska Białej i za nimi przywędrowały dwa młode pieski z Miziowej (tak spontanicznie dołączyły do idących na szczyt, może wyrwały się spod opieki mamy). Najpierw trochę się pobawiły kopaniem dołków w śniegu, jakby mróz nie robił na nich wrażenia, pobiegały, a potem nagle zatrzymały się, jakby zaskoczone widokiem ...(z powodu ograniczeń rozmiaru pliku pozostaje mi dodać link: https://www.flickr.com/photos/125431512 ... 8606229894 ). Ten z lewej jest chory- nie widzi na jedno oko. Zdjęcie robiłem przy pierwszej większej kępie kosodrzewiny , jakieś 100 m w linii prostej od słowackiego wierzchołka. Oblepiona przez śnieg tworzy dobrą zaporę od wiatru (który był tym razem tylko pod wieczór, później w nocy ucichł). Do zdjęć ze wschodu słońca można dotrzeć strzałkami w lewo.

Powrót do Fotografia górska