Buty Campus Akra problem

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

LuKiMaT

Buty Campus Akra problem

Śr 22 lut, 2006

Słuchajcie wiem, że o sprzęcie Campusa są różne opinie i w większości te gorsze, ale szukałem butów tak do 300 PLN i znalazłem właśnie Campusy Akra, które kupiłem i Salomony, ale nie miały żadnej membrany. Te Campusy niby mają VaporTEX, ale czy to jest normalne, że one przemakają od miejskich kałuż? Znaczy fakt, że żadnej nie przepuściłem i deptałem po nich jak dziecko :) no, ale to tak żeby je przetestować :), przecież jak pojadę w góry to nie raz na szlaku napotkam strumyczek, który przecina szlak :). Nie oczekiwałem od nich niewiadomo czego, ale to chyba jest przesada, poza tym wszystko jest ok, wygodne i ogólnie mi się podobają. Co można zrobić z tym fantem kupiłem je jakiś niecały tydzień temu. Zwrot chyba nie wchodzi w grę, bo raczej chodzonych nikt już nie przyjmie :(, chyba, że się mylę. Czy dostępne impregnaty rozwiążą mój problem?? Troszeczkę pytanie przedszkolaka, no, ale żebym to ja wiedział, że one takie będą to zainwestowałbym w coś lepszego, a i nie mówcie mi że trzeba było czytać forum, bo teraz to już pozamiatane jest :(.

BTW

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

Re: Buty Campus Akra problem

Śr 22 lut, 2006

Moje Campusy też piją wodę. Chociaż od kałuż jeszcze nie przemokły. W intensywnym deszczu lub po dłuższym spacerze w głębokim śniegu czuję, że skarpetki stają są dość wilgotne. Nawet impregnaty nie pomogły. Trudno. Campus nigdy nie napawał mnie szczególną fascynacją.

Gość

Cz 23 lut, 2006

Jeśli chodzi o campusa to wieść gminna niesie że ich produkty są idealne do przechowywania monet w butach, stosowania kurtek jako wycieraczki lub ewentualnie trenowania rzutu plecakiem w sąsiada. Jeśli zajmujesz się wyżej wymienionymi dziedzinami, to szczerze polecam "sprzęt" campusa. Powodzenia w trakcie reklamacji i długiego użytkowania życzę (w przypadku tej marki dla butów to ok. pół roku).

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

Pt 24 lut, 2006

Moje buty mają już ze dwa lata. Gdyby nie fakt przemakania - byłabym zadowolona. Są dobre na suche i słoneczne dni :D i tylko wtedy...
Co do reklamacji to przyznaję rację przedmówcy. Ostatnio w sklepie ze sprzętem Campusa byłam świadkiem niezłej afery. Kobieta reklamująca kurtkę po raz kolejny bez rezultatów publicznie wyrażała swoje nienajlepsze zdanie o tej firmie.
A wszystko zaczęło się od tego, że w kurtce jej syna puszczają szwy i po deszczu wszystkie elementy białe pofarbowały się na czerwono, bo taki był kolor przewodni tej kurteczki...
Słowem komantarza - Campus z uwagi na dostępność produktów, niewygórowaną cenę i łatwość użytkowania polecany jest osobom, które dopiero zaczynają przygodę z górami.

Gość

Pt 24 lut, 2006

wszystkie problemy, które panstwo przedstawiliście są uznawane w ramach gwarancji

nieobliczalny

Ulubione góry: dzikie i niedostępne

taki sobie tekst

So 25 lut, 2006

Anonymous napisał(a):wszystkie problemy, które panstwo przedstawiliście są uznawane w ramach gwarancji

:) tylko czasem gwarancja nie zostaje rozpatrzona pomyślnie ;)
Nieobliczalny

LuKiMaT

So 25 lut, 2006

No właśnie byłem w sklepie Campus'a i pani poradziła mi ażebym na początek napisał maila do Campus'a, oni pewnie odpiszą żeby dostarczyć im buty i reklamować je. Tylko na razie nie pozostaje mi nic jak się męczyć z nimi, bo mam w planach wyjazd za 2 tyg. w góry a reklamacja to się pociągnie troszeczkę, nie pozostaje nic innego jak się przemęczyć do końca sezonu :(

fazzi

N 26 lut, 2006

Myśle, że ta miła pani zrobiła Cię w trąbe, bo to jej obowiązek zająć sie reklamacją tych butów. Kupując jakiś towar, który nie był przeceniony z powodu wady masz gwarancję której udziela sprzedajacy oraz gwarancje producenta.Posłanie Cię prosto do producenta to wygodnictwo sprzedającego.Często od ludzi z drugiej strony lady moża usłyszeć dziwne rzeczy np. że buty uległy zniszczeniu bo miały kontakt z wodą i może byłoby to logiczne, tylko to nie moze dotyczyć gumowców :D
Najlepszym sposobem na załatwianie takich spraw po wysłuchaniu takich wywodów jest pytanie gdzie znajduje sie biuro rzecznika praw konsumenta lub podobna jednostka i prośba o podpisanie oswiadczenia że sklep odmawia reklamacji.

Gość

Wt 04 kwi, 2006

ehh, w sumie ja też ma problem jeśli idzie o te butki... tylko w nieco innym wymiarze.. chodzi o to że potrzebuję jakiś butów całorocznych, ale nie na ekstremalne warunki, bo w górach bywam ze 3 razy do roku.. chodzi o to czy sprawdzoą sie w normalnych warunkach letnich, jesiennych i zimowych... no i te pare razy w górach. wiem że pytanie mało ambitne, ale potrzebuję porady :P z góry dzięki ;)

wiesiek

Cz 06 kwi, 2006

Nie ma rzeczy uniwersalnych do wszystkiego, dlatego i nie ma butów, których nie idzie zachodzić. Jest tylko pytanie: gdzie kupić, za ile i do czego to ma służyć?
Miałem jedno popołudnie czasu na kupno butów przed nieplanowanym wcześniej - wyjazdem w Dolomity na ferraty. Szukałem butów mocnych, koniecznie posiadających wzmocnione gumą wysoko całe czubki, aż do nasady palców. Jedyne jakie tego dnia mogłem kupić to były właśnie Campusy.
Nie są to buty na bardzo długie wycieczki górskie, gdyż są ciężkie i pewnie by przemokły, ale akurat idealnie się nadają na teren w którym je używam.

Gość

So 08 kwi, 2006

Trzeba zdawać sobie sprawę że większość list jest moderowana,niektóre sponsorowane przez producentów,a na każdej działają trendsetterzy posiadąjcy po kilka nicków(zazwyczaj od wielu miesięcy lub lat są obecni na liście,wypowiadają się w prawie każdym wątku)i polecający produkty konkretnej firmy(rzadziej)lub piszący o konkurencyjnych markach jak najgorzej(cząsciej).Klasyczny przykład to niezależna lista testingowa ngt.pl.-która powinna nazywać się "zależna lista testingowa"-no,ale wtedy nie oddziaływałaby tak na co niektórych internautów i nie wzbudzała by zaufania mniej zorientowanych(jest "produktem"pewnej firmy tworzącej sieć sprzedaży w 2003r.i realizującym jej strategię marketingową,moim prywatnym zdaniem to majstersztyk ukrytej reklamy i znakomite narzędzie psucia opinii konkurencji-wyciągneli wnioski z tego co ich samych wcześniej spotkało).

A co do butów z campusa-pierwsze były niskie i padły mi po pięciu latach,zaś od dwu lat mam model oregon i nic mi jak dotąd nie przemokło.Z kurtką z tej firmy miałem kłopoty,ale buty sa b.solidne.

Gość

So 08 kwi, 2006

wszystkim którzy są jeszcze entuzjastami membran w butach polecam kompedium wiedzy o takich butach w najnowszym numerze "Magazynu Górskiego"

Polej

Ulubione góry: Bieszczady

Pn 10 kwi, 2006

Posiadam kurtkę Moritz Campusa oraz wpinkę polarową Monapo systemu WWB (waterproof, windproof, breathable).
Obie noszę razem lub osobno, jestem bardzo zadowolony z jakości i funkcjonalności tych rzeczy.
Co do butów - to pytanie, czy je zaimpregnowałeś?
Bez impregnacji jest ciężko z wodoszczelnością.
Pozdrawiam
Polej

Gość

N 07 maja, 2006

jakiej firmy produktem jest ngt?

alina

Ulubione góry: Tatry

So 22 sty, 2011

witam wszystkich, mam pytanie właśnie w sprawie butów campusa, moze ktoś potrafilby mi udzielic odpowiedzi. za miesiac minie rok jak kupilam buty trekkingowe, nie orientuje sie czy obejmuje je jeszcze gwarancja, ale jesli tak to przedstawie moj problem-otóż szlufki od sznurówek zaczely rdzewiec, a ze buty sa jasne, wyglada to okropnie, czy jest sens je reklamowac i czy jeszcze mozna to mzrobic, z gory dzikeuje za odp. pozdrawiam:)

Następna strona
Powrót do Sprzęt, szpej