Kurtka Elbrus

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

Kurtka Elbrus

Postprzez nomada » N 03 lis, 2013

Cześć! Na początek chciałam chciałam sie ze wszystkimi przywitać, bo jestem nowa na forum :D
Dalej tak jak w temacie - zakupiłam sobie ostatnio kurtkę firmy Elbrus, model Misty Wo's. Nosiłam się z tym zakupem już długi czas i po parotygodniowych rozmyślaniach i wielokrotnych wizytach w najróżniejszych sklepach, zdecydowałam się właśnie na tę kurtkę - wydaje się porządnie zrobiona, parametry też mi odpowiadają, cena (450 z przeceny) akurat w moim zakresie... Pytanie jest proste - jakie są wasze odczucia w stosuknku do tej firmy? Przyznaję, że spotkałam się z nią dopiero przymierzając tę kurtkę. I może to trochę dziwne, że pytam o firmę już po zakupie, ale cóż... Mam nadzieję, że za tydzień w terenie spełni moje oczekiwania :)
Z góry dzięki! :D
Mountains know the secrets
we need to learn.
That it might take time, it might be hard,
but if you just hold on long enough, you will find
the strength to rise up.
nomada

Ulubione góry: Beskid Niski i Sądecki, Tatry, Bieszczady

Re: Kurtka Elbrus

Postprzez jarko » N 15 gru, 2013

Sam dzisiaj zakupiłem kurtkę tej marki, jednak wydaje mi się ona być solidna. Jak sprawdziła się w Twoim przypadku? Sprawdzi się na zimę?
jarko

Ulubione góry: Tatry

Re: Kurtka Elbrus

Postprzez nomada » N 23 lut, 2014

Sory, że odpowiadam dopiero teraz :D W listopadzie byłam w niej na Czerwonych Wierchach - niezły śnieg, wysoka wilgotność, zachmurzenie, trochę wiatru. W komplecie bluzka termoaktywna + polar + kurtka, to sprawdziła się super :) Trzyma ciepło, nie przemaka, nie znać wiatru.
Jak sie okazało, zawiodły mnie buty, po ok 5h zaczęłam czuć wilgoć w środku, no ale trzeba było dotrwać. Mam już więc na co dalej składać :wink:
Mountains know the secrets
we need to learn.
That it might take time, it might be hard,
but if you just hold on long enough, you will find
the strength to rise up.
nomada

Ulubione góry: Beskid Niski i Sądecki, Tatry, Bieszczady

Powrót do Sprzęt, szpej