Plecak 30-40l / Spodnie

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

MrMajk

Ulubione góry: Tatry

Plecak 30-40l / Spodnie

Pn 19 lut, 2018

Witam serdecznie,
od dłuższego czasu rozglądam się za spodniami oraz plecakiem w góry i chciałbym zasięgnąć waszej porady.

Moje wymagania :
Spodnie :
- wytrzymałe
- przeciwdeszczowe ( nie koniecznie )
- wygodne, muszę w nich mieć pełną swobodę ruchu
- max 150 zł

Plecak :
- na 3-4 dni w górach ( noclegi w schronisku , bez śpiwora )
- dobra wentylacja
- lekki
- max 250 zł

Jeżeli chodzi o plecak to zastanawiam się czy nie wystarczy mi 30l, chociaż chyba bardziej przyszłościowo lepiej wziąć 40 ?

Moje propozycje :

http://campus.com.pl/pl/plecaki-trekkin ... 40-10.html
https://www.decathlon.pl/plecak-turysty ... 82980.html
https://www.sport-shop.pl/spodnie-trekk ... IcEALw_wcB

Z góry dzięki za pomoc ;)

MrMajk

Re: Plecak 30-40l / Spodnie

Cz 08 mar, 2018

Podbijam. Oglądałem plecak w decathlonie prezentuje się bardzo przyzwoicie. Czy ktoś może się wypowiedzieć o tym Campusie ? Nigdzie niestety stacjonarnie nie mogę go dorwać aby obejrzeć.

Rob79

Ulubione góry: Sudety

Pn 12 mar, 2018

Czytając opinie w internecie odnośnie plecaków Decathlona odpuściłem sobie,mimo iż mają 10 lat gwarancji.
Zobacz w sklepie smyk.pl , plecak spokey moonwalker 38l - 130 zł.

Campus lata temu był znany na polskim rynku, zamknęli i znów otworzyli... nie wypowiem się.

deprre

So 12 maja, 2018

Cześć. ;)

Jeśli chodzi o spodnie to jak najbardziej polecam Decathlon w tej cenie - mam dwie pary spodni letnich. Są lekkie, bardzo rozciągliwe, nie ograniczają ruchów i przede wszystkim bardzo szybko wysychają.
Natomiast jeśli chodzi o plecak to radzę zainwestować może trochę więcej, bo co jak co, ale plecak musi być wygodny. Ja osobiście posiadam dwa plecaki z Decathlona: jeden 60l, drugi 30l. Do 60 nie mam powodu, żeby się przyczepić, system nośny jak za tą cenę jest naprawdę przyzwoity, dużo kieszeni, miejsca, dobry dostęp do rzeczy. Natomiast 30 nie polecam, noszę go rok i oglądam się za innym. Ma beznadziejny system nośny, paski do regulacji cały czas się luzują. Ja osobiście drugi raz bym go nie kupiła. Ale to moja opinia, może trafiłam akurat na taki egzemplarz. ;)

Berti

Ulubione góry: Sudety

N 13 maja, 2018

Już dawno przestałem szukać sprzętu na wyprawy górskie w decathlonie itp, zdecydowanie wolę robić zakupy w odpowiednich sklepach. Tak też zrobiłem i kupiłem sobie plecak z wisport i jak narazie jestem bardzo zadowolony

Powrót do Sprzęt, szpej